TEB Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma
teb direk bağlanma

TEB Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Türkiye Cumhuriyeti’nin en köklü bankalarından olan TEB’de (Türk Ekonomi Bankası) işlem yapmak için TEB müşteri hizmetleri direk bağlanma nasıl yapılır? Makalemizde detaylı anlatıyoruz. Türkiye Cumhuriyeti’nin en köklü finans kurumlarından olan Türk Ekonomi Bankası, faaliyetlerine 1927 yılında başlamıştır. O dönem Türkiye Cumhuriyeti’nin de yeni kurulduğu bir dönemdi. Dolayısıyla bankanın değerleri, Cumhuriyet değerleriyle örtüşür. Buna yönelik banka kurulduğu zamandan beri şube ağını genişletmekte, ürün ve hizmet çeşitliliğine önem vermekte ve finans sektörünün çeşitli alanlarında aracılık faaliyetlerini yürütmektedir. Çalışma prensibi olarak profesyonel bir yönetim, şeffaflık ve etik gibi normatif değerlere atıf yapan Türk Ekonomi Bankası, Sermaye Piyasaları Kurulu’nun Kurumsal Yönetim İlkeleri’ne uymaktadır. Banka orta ölçekli bankalar arasında lider olmayı hedeflemekte ve buna yönelik olarak müşterilerine kaliteli hizmet sunmaya çalışmaktadır.

direk müşteri hizmetleri görüşme

TEB’in müşteri hizmetleri numarasına direk bağlanma için sırasıyla;

  • 0850 200 0 666’yı arayın.
  • 3 tuşuna basın.
  • 1 tuşuna basın.
  • Sesli yanıt sistemi ”müşteri hizmetlerine bağlanmak için 1’i tuşlayın” diyecek. Sonrasında 1 tuşuna tıklayın.

Böylece TEB müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz.

Kullanıcılar Bunları da Sordu

TEB müşteri hizmetleri ile nasıl görüşebilirim?

TEB müşteri hizmetleri ile görüşmek istiyorsanız 0850 200 0 666’yı aramanız gerekmektedir.

TEB’e nasıl bağlanırım?

TEB müşteri hizmetleri numarası 0850 200 0 666’yı arayabilirsiniz.

En hızlı nasıl bağlanırım?

Temsilciye direk bağlanmak istiyorsanız 0850 200 0 666’yı arayın, 3 tuşuna basın, 1 tuşuna basın ve sesli yanıt sistemi ‘‘1’i tuşlayın’’ dedikten sonra 1’i tuşlayın.

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)
Yorumlara Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
1 2
Bildirimler kapat

Cihazınızda internet yok...