Superonline Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma – BekçiAlımı

Superonline Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Superonline bir Turkcell hizmetidir. Kendi altyapısını kurmak için fiber optik yatırımlara ağırlık vermiştir. Türkiye Cumhuriyeti içerisinde faaliyet gösteren operatörlerden 1000 Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayabilen ilk telekom operatörüdür. Turkcell Superonline ile birlikte Türkiye, dünya standartlarında fiber internet altyapısına kavuşmuştur.

2011 yılının son 6 ayında fiber internet kullanıcısında 70 binin üzerinde yeni abone sayısı ile birlikte Superonline, Avrupa’da en fazla abone sayısına sahip olan 3. ülkedir. Turkcell Superonline Fiber Optik altyapısı Bulgaristan sınırlarına kadar uzanır. Böylece Türkiye alternatif uluslararası transmisyon şebekesi kazanmıştır. Bu başarıyı gerçekleştirirken Superonline, Fiber Optik kablo altyapısında kalitenin ismi olmuştur.

SUPERONLİNE Temsilci Hemen Bağlanma

SUPERONLİNE müşteri hizmetlerine direk bağlanma için

  • 0850 222 1 222’yi arayın.

Başka hiçbir işlem yapmadan sadece bekleyin. Müşteri hizmetleri sıra yoğunluğuna göre sizinle iletişime geçecektir.

[wp-faq-schema title=”Kullanıcılar Bunları da Sordu” accordion=1]

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir