Superonline Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma
Superonline Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Superonline Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Superonline bir Turkcell hizmetidir. Kendi altyapısını kurmak için fiber optik yatırımlara ağırlık vermiştir. Türkiye Cumhuriyeti içerisinde faaliyet gösteren operatörlerden 1000 Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayabilen ilk telekom operatörüdür. Turkcell Superonline ile birlikte Türkiye, dünya standartlarında fiber internet altyapısına kavuşmuştur.

2011 yılının son 6 ayında fiber internet kullanıcısında 70 binin üzerinde yeni abone sayısı ile birlikte Superonline, Avrupa’da en fazla abone sayısına sahip olan 3. ülkedir. Turkcell Superonline Fiber Optik altyapısı Bulgaristan sınırlarına kadar uzanır. Böylece Türkiye alternatif uluslararası transmisyon şebekesi kazanmıştır. Bu başarıyı gerçekleştirirken Superonline, Fiber Optik kablo altyapısında kalitenin ismi olmuştur.

SUPERONLİNE Temsilci Hemen Bağlanma

SUPERONLİNE müşteri hizmetlerine direk bağlanma için

  • 0850 222 1 222’yi arayın.

Başka hiçbir işlem yapmadan sadece bekleyin. Müşteri hizmetleri sıra yoğunluğuna göre sizinle iletişime geçecektir.

Kullanıcılar Bunları da Sordu

SUPERONLİNE nasıl bağlatılır?

Evinize SUPERONLİNE internet mi bağlatmak istiyorsunuz? Bu hizmetten faydalanabilmek için SUPERONLİNE evde internet kurulum hizmetini almalısınız. Daha detaylı bilgi için haftanın her günü ve saati 0850 222 1 222 müşteri hizmetleri numarasını arayabilirsiniz.

SUPERONLİNE telefon numarası nedir?

SUPERONLİNE tarafından satışı yapılan ürün ve verilen hizmetler hakkında bilgi sahibi olmak isteyen kişiler 0850 222 1 222’yi aramalıdır.

SUPERONLİNE en hızlı nasıl bağlanırım?

0850 222 1 222’yi arayın. Sıra olduğu zamanlarda az da olsa beklemeniz gerekebilir. Sıra yoksa müşteri temsilcileri sizinle iletişime geçecektir.

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)
Yorumlara Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
1 2
Bildirimler kapat

Cihazınızda internet yok...