Steam Oyunlu Hesaplar – BekçiAlımı

Steam Oyunlu Hesaplar

Steam yeni dönemdeki oyuncular için oldukça güzel bir fırsat sunmaktadır. Eskiden oyuncular daha çok LAN ile bağlanılan ve yakın bir çevreyi kapsayan oyunlar oynamayı seviyordu. Ya da tek başlarına hikayesi olan ve iyi kurguya sahip oyunlar oynuyorlardı. Şimdi ise internet üzerinden çok geniş bir ağ ile oynanan ve bot yerine gerçek kişiler ile savaşılan birçok oyun popüler oldu. Bunlar PUBG, LOL, CSGO gibi sıralanabilir. Diğer yandan teknoloji bizi dijital bir dönemle tanıştırdı, albümler, filmler, oyunlar hep dijital olarak sunuluyor artık. Bu noktada ortaya çıkan Steam gibi oyun platformları hem bizi diğer oyuncularla aynı ortamda toplarken hem de bize oyunlara da kolayca ulaşma imkanı veriyor. Ancak oyun ücretleri fazla bu yüzden de bedava oyunlu Steam hesapları bizim için alternatif bir yol oluyor.

Oyunlu Steam Hesapları

Oyun oynamak istiyorsunuz ancak yeterli parayı bulamadınız, o zaman bedava oyunlu Steam hesapları bulun. Bilindiği gibi artık klasik CD veya DVD ile oyun alma dönemi yerini dijital platform hesapları ile oyun almaya bıraktı. Aslında sadece oyun değil kitaplar, filmler ve müzikler de artık neredeyse tamamen dijital kopyalarla satılıyor. Bu nedenle oyunlar için de Epic Games, Steam gibi farklı platformlar kuruldu, ama eğer oyun almak için paranız yoksa. Bu durumda sizin yapmanız gereken istediğiniz oyuna sahip olan bir hesap bulmak. Genelde bu hesapları size birileri satmaya çalışır ama zaten amacınız para vermemek olduğu için bunları ücretsiz bulmanız lazım. Hesaplar için:

 • Kullanıcı Adı: chete.185
  Şifresi: 185.chete
 • Kullanıcı Adı: osmangazi59
  Şifresi: 59osm59
 • Kullanıcı Adı: metin.cura
  Şifresi: mtn525mtn
 • Kullanıcı Adı: halil652
 • Şifresi: 652halil256
 • Kullanıcı Adı: attila.42
 • Şifresi: konya42attila
 • Kullanıcı Adı: mustafa12oyun
 • Şifresi: oyuncu12

Steam’de Verilen Bedava Oyunlar

Steam son döneme damgasını vuran önemli bir atılım oldu, Steam ve benzeri platformlar ile artık oyunlar ve oyuncular aynı çatı altında buluştu. Bunun sonucunda da rahatça bağlantı kuruluyor ve oyun satın alınıyor. Ancak paranız yoksa ya da oyuna vermek istemiyorsanız bedava oyunlu Steam hesapları bulmalısınız. Eğer bulamazsanız da Steam her dönemde bazı oyunları hem platform hem de oyunların tanıtımı için ücretsiz veriyor. Ancak bu oyunlar genelde çok iyi olmaz, tabi iyi bir takipçi olur ve sık sık bakarsanız sonunda birkaç iyi oyun bulabilirsiniz. Yine istediğiniz oyunu bulabilmek için ya para harcamalısınız ya da bedava bir hesap bularak bunun üzerinden oyun oynamalısınız.
[wp-faq-schema title=”Kullanıcılar Bunları da Sordu” accordion=1]

Yazar: Musa GENÇ

Elektrik-elektronik mezunuyum. Uygun zamanlarda ilgilendiğim alanlarda içerik üretiyorum. Makalelerimi yazarken dil bilgisine, imla kurallarına ve doğru verilere ulaşmaya özen gösteriyorum. En güncel yazılarım ve makalelerimle sizlere bilgiler sunuyorum.

14 Soru Cevaplandı

 1. Hiç biri olmadı bana gta 5 li hesap verir misiniz

 2. abi bana da atar mısın içinde gta 5 li bir hesap olsun discord adım bu Lucıfer MorningStar#7162

 3. admin allah peygamber aşkı için ets 2 olan bir hesap çok ihtiyacım var

 4. herhangi oyunlu steam hesabı atar mısın

 5. bana fall guyslı hesap gönderir misiniz

 6. Abi gt5 oynamak istiyorum bana gt5 li hesap atarmısın lütfen şimdiden teşekkürler

 7. hesap verebilir misiniz

 8. HOCAM NFS HEAT VARSA FAZLADAN ALABİLİRİM , YOKSADA CANINIZ SAĞOLSUN

 9. Gta 5 li bir hesap lütfen

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir