Steam Oyunlu Hesaplar
Steam Oyunlu Hesaplar

Steam Oyunlu Hesaplar

Steam yeni dönemdeki oyuncular için oldukça güzel bir fırsat sunmaktadır. Eskiden oyuncular daha çok LAN ile bağlanılan ve yakın bir çevreyi kapsayan oyunlar oynamayı seviyordu. Ya da tek başlarına hikayesi olan ve iyi kurguya sahip oyunlar oynuyorlardı. Şimdi ise internet üzerinden çok geniş bir ağ ile oynanan ve bot yerine gerçek kişiler ile savaşılan birçok oyun popüler oldu. Bunlar PUBG, LOL, CSGO gibi sıralanabilir. Diğer yandan teknoloji bizi dijital bir dönemle tanıştırdı, albümler, filmler, oyunlar hep dijital olarak sunuluyor artık. Bu noktada ortaya çıkan Steam gibi oyun platformları hem bizi diğer oyuncularla aynı ortamda toplarken hem de bize oyunlara da kolayca ulaşma imkanı veriyor. Ancak oyun ücretleri fazla bu yüzden de bedava oyunlu Steam hesapları bizim için alternatif bir yol oluyor.

Oyunlu Steam Hesapları

Oyun oynamak istiyorsunuz ancak yeterli parayı bulamadınız, o zaman bedava oyunlu Steam hesapları bulun. Bilindiği gibi artık klasik CD veya DVD ile oyun alma dönemi yerini dijital platform hesapları ile oyun almaya bıraktı. Aslında sadece oyun değil kitaplar, filmler ve müzikler de artık neredeyse tamamen dijital kopyalarla satılıyor. Bu nedenle oyunlar için de Epic Games, Steam gibi farklı platformlar kuruldu, ama eğer oyun almak için paranız yoksa. Bu durumda sizin yapmanız gereken istediğiniz oyuna sahip olan bir hesap bulmak. Genelde bu hesapları size birileri satmaya çalışır ama zaten amacınız para vermemek olduğu için bunları ücretsiz bulmanız lazım. Hesaplar için:

 • Kullanıcı Adı: chete.185
  Şifresi: 185.chete
 • Kullanıcı Adı: osmangazi59
  Şifresi: 59osm59
 • Kullanıcı Adı: metin.cura
  Şifresi: mtn525mtn
 • Kullanıcı Adı: halil652
 • Şifresi: 652halil256
 • Kullanıcı Adı: attila.42
 • Şifresi: konya42attila
 • Kullanıcı Adı: mustafa12oyun
 • Şifresi: oyuncu12

Steam’de Verilen Bedava Oyunlar

Steam son döneme damgasını vuran önemli bir atılım oldu, Steam ve benzeri platformlar ile artık oyunlar ve oyuncular aynı çatı altında buluştu. Bunun sonucunda da rahatça bağlantı kuruluyor ve oyun satın alınıyor. Ancak paranız yoksa ya da oyuna vermek istemiyorsanız bedava oyunlu Steam hesapları bulmalısınız. Eğer bulamazsanız da Steam her dönemde bazı oyunları hem platform hem de oyunların tanıtımı için ücretsiz veriyor. Ancak bu oyunlar genelde çok iyi olmaz, tabi iyi bir takipçi olur ve sık sık bakarsanız sonunda birkaç iyi oyun bulabilirsiniz. Yine istediğiniz oyunu bulabilmek için ya para harcamalısınız ya da bedava bir hesap bularak bunun üzerinden oyun oynamalısınız.

Kullanıcılar Bunları da Sordu

Steam üzerinden nasıl oyun hediye edilir?

Steam üzerinden üyelerden biri oyun alarak platformdaki arkadaşlarına hediye edebiliyor. Bunun için kendinize aldığınız zamanki gibi önce oyunu bulun ve daha sonra birine hediye et diyerek bir arkadaşınızı seçin, daha sonrasında ödeme yaparak oyunu hediye edebilirsiniz.

Steam üzerinden nasıl ücretsiz oyun bulabilirim?

Steam platformunda ücretsiz oyunlar vardır ancak bunlar çok bilindik oyunlar değildir ve bununla beraber üst kalite olmalarını beklemek mantıklı olmaz. Ama siz internetten oyun için hesaplar bulursanız sorununuz çözülebilir.

Yazar: Musa GENÇ

Elektrik-elektronik mezunuyum. Uygun zamanlarda ilgilendiğim alanlarda içerik üretiyorum. Makalelerimi yazarken dil bilgisine, imla kurallarına ve doğru verilere ulaşmaya özen gösteriyorum. En güncel yazılarım ve makalelerimle sizlere bilgiler sunuyorum.
Yorumlara Abone Ol
Bildir
guest
14 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Anil
Anil

Hiç biri olmadı bana gta 5 li hesap verir misiniz

anonim
anonim

abi bana da atar mısın içinde gta 5 li bir hesap olsun discord adım bu Lucıfer MorningStar#7162

Utku DEMİR
Yönetici
Utku DEMİR
Cevaplandı:   anonim

Hesabı attım

arda
arda

admin allah peygamber aşkı için ets 2 olan bir hesap çok ihtiyacım var

Utku DEMİR
Yönetici
Utku DEMİR
Cevaplandı:   arda

Eposta adresinize ivedi gönderilecektir

can
can

herhangi oyunlu steam hesabı atar mısın

Utku DEMİR
Yönetici
Utku DEMİR
Cevaplandı:   can

Mailinize gönderiyorum.

metehan
metehan

bana fall guyslı hesap gönderir misiniz

Utku DEMİR
Yönetici
Utku DEMİR
Cevaplandı:   metehan

Hesap atıldı

Mustafa
Mustafa

Abi gt5 oynamak istiyorum bana gt5 li hesap atarmısın lütfen şimdiden teşekkürler

Utku DEMİR
Yönetici
Utku DEMİR
Cevaplandı:   Mustafa

GTA 5 li hesap iletildi.

bahadır
bahadır

hesap verebilir misiniz

FURKAN
FURKAN

HOCAM NFS HEAT VARSA FAZLADAN ALABİLİRİM , YOKSADA CANINIZ SAĞOLSUN

1 2
Bildirimler kapat

Cihazınızda internet yok...