Standoff 2 Bedava Hesaplar
Standoff 2 Bedava Hesaplar

Standoff 2 Bedava Hesaplar

Yazıda sizlere  Standoff 2 bedava hesaplar vereceğiz. Standoff online nişancı oyunları arasında oldukça popüler ve sevilen bir oyundur. Oyun uzun süre sonra Standoff 2 versiyonuyla yenilenerek geri döndü. Oyun Android ve IOS cihazlarda milyonlarca kez indirildi ve eş zamanlı binlerce kişi oyunu oynuyor. Standoff 2 bedava hesaplar ise bu eğlenceli oyunda size büyük bir avantaj sağlayacaktır. Oyun mobil platformlar için tasarlanmış oynanışı kolay, cihazı çok fazla yormayan ancak kaliteli grafiklere sahip olan, farklı harita ve modlar ile sizi sıkmayan bir nişancı oyunudur. En iyi yanı ise online bir oyun olması sebebiyle arkadaşlarınız ile gerçek kişilere karşı kıyasıya rekabet edebileceğiniz bir oyun olmasıdır.

Hesap: standoff2bildiim@gmail.com

Şifre: billerim123

Hesap: jesuslodsdsrd78@gmail.com

Şifre: lord877sdds8

Hesap: cherylisddsch@gmail.com

Şifre: chersddsdsy.14@

Hesap: achrasddsfsalah@gmail.com

Şifre: jasddswadj.

Hesap: chrafsalsddsah@gmail.com

Şifre: bekcialimi.com

Hesap: aboalsddsoah_2007@gmail.com

Şifre: 1122dssd112.

Hesap: astrall47sdds@gmail.com

Şifre: a1s2tsd3r4

Standoff 2 Bedava Hesaplar

Standoff 2 bedava hesaplar ile oyunu oynarsanız muhtemelen birçok skin, silah ve bıçak gibi ekipmanı hiç emek harcamadan kazanma şansınız olacak. Ama hesapları almak için geç kalırsanız ya da bedava hesaplar yerine kendi hesabınızı kullanmak isterseniz size bedava skin almanız için birkaç farklı yoldan bahsedebiliriz. Böylece skinleri hesabınıza ekleyerek oyunu oynayabilirsiniz. Bu durumlarda ban riski olsa da bu risk oldukça düşük bir seviyede oluyor, ban genelde diğer oyuncuların şikayetiyle oluyor ve diğer oyunculara genelde oyun içi hilelerde yakalanıyorsunuz.

Aşağıda yer alan linki kullanarak gerekli dosyayı indirmeniz gerekiyor, daha sonra bu dosyayı telefonunuzun dosya yöneticisindeki oyun dosyasına atmalısınız. İlk olarak dosya yöneticisinde Android’i seçin ve açıldıktan sonra Standoff 2’yi seçerek açın karşınıza çıkan ekranda “obb” dosyasını açmalı ve daha sonra internetten indirdiğiniz dosyayı buraya eklemelisiniz. İşlem tamamlandıktan sonra oyunu açarsanız yenilenecek ve skinler yüklenecektir.

Standoff 2 Bedava Hesaplar Bıçak

Nişancı oyunları eğer gerçekten kaliteli olursa ve rekabeti insanları cezbederse çok geniş kitleleri kendine çekmeyi başarabiliyor. Standoff 2 de böyle bir oyun. Oyun görüntü kalitesi, grafikler, rekabet düzeyi, ayrıntılı şekilde sunulan skinler, silahlar ve bıçaklar ile oldukça donanımlı bir oyun. Üstelik oyunda altı farklı harita bulunması ve bununla beraber farklı oyun modlarında oynayabilme durumu oyunu dinamik tutuyor. Oyunda en önemli konulardan birisi tecrübe, çünkü direkt performansı etkiliyor. Ama diğer yandan tecrübeli iki rakip arasında fark genelde kullanılan skin ve silahların ne kadar güçlü olduğu oluyor.

Standoff 2 bedava hesaplar ile size bu gelişmiş seviyeyi sağlamaya çalışıyoruz. Ayrıca bunun yanında size bazı bıçaklar için de bir link vereceğiz, bu linkten inen dosyayı indirmeli ve daha sonra oyunun dosyasının içine atmalısınız. Böylece oyunda size bazı bıçakları ücretsiz şekilde alma hakkı verilecektir.

Skin hileleri ve kodları tüm hepsini açabilir mi?

Bazı skin kodları ya da hileleri sadece belirli bir tanesine yönelik olabilir, hatta bazen belirlenen bir skin için kampanyalar da yapılabiliyor. Ancak bunun dışında oyundaki tüm skin veya silahları açmak için de kullanılabilecek hileler, kodlar ya da linkler bulunmaktadır, bunlardan bir tanesini kullanırsanız tüm skin ve silahları açabilirsiniz.

Oyunda bedava hesap ile giriş yapmam nasıl bir etki yapar?

Oyunda ne kadar fazla ekipmana ve silaha sahip olursanız gücünüz de savunmanız da artacaktır. Skinler ile zırhı daha güçlü olan ekipmanlar elde edersiniz, silah ile de atış gücü elde edersiniz. Normalde yeni başlayan biri olarak bunları kazanmanız zaman alır ama  Standoff 2 bedava hesapların birçoğunda zaten mevcut durumdadır.

Diğer bedava kodlar ve hesaplar için ziyaret ediniz…

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)
Yorumlara Abone Ol
Bildir
guest
24 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ege
Ege

Bana karambitli bol skin’li bi hesap atarmısınız lütfen eposta ma hepsi alınmış. 🙁

ATATÜRK
ATATÜRK
Cevaplandı:   Utku DEMİR

Abi ALLHA AŞKINA BANA BITANA BICAK OLSA YETER ABI ALLHA INA KURBAN BITANA BICAK ISTIYOM KELEBEK ALTIN EN BÜYÜK HAYALIM

Cemal Burhan
Cemal Burhan

Merhaba Epic Games Hesabı kaldı mı elinizde GTA V lazım

Eyüp
Eyüp

Benim mailime bıçaklı bi hesap atabilirmisiniz 84 level 3 bıçaklı hesabım çalındı :'(

Ömer
Ömer

Abi bana kelebek bıçaklı hesap atar mısın

Ömer
Ömer
Cevaplandı:   Utku DEMİR

Abi hesabı nereye attın bulamadım

kürşat
kürşat

abi benim 4 bıçaklı hesabım çalındı lütfen bana içinde bıçak olan hesap yollarmısın 🙁

kürşat
kürşat
Cevaplandı:   Utku DEMİR

abi neriye attın bilgileri bulamadımda

turboproislam
turboproislam

Bana karambitli hesapp gönderirmisiniz kardeşime hediye edicem

renasy666
renasy666

abi bana karambitli hesap atarmısın çok fakirim
oyunda

renasy666
renasy666

Bana karambitli ve kelebekli bol skin’li bi hesap atarmısınız lütfen

1 2
Bildirimler kapat

Cihazınızda internet yok...