ŞOK Dükkan Kiralama – BekçiAlımı

ŞOK Dükkan Kiralama

Alışveriş konusunda müşteri potansiyeli en yüksek yerler market zincirleri oluyor. Özellikle uygun fiyattan her türlü profile hitap etmelerinden ve geniş ürün yelpazesinden dolayı birçok kişinin tercihi. 1990’ların ortasından itibaren hayatımıza giren ŞOK marketler zinciri birçok üründe çeşitliliğiyle, fiyat avantajıyla çok seviliyor. 7 binin üzerindeki mağaza sayısı ve 25 binin üzerindeki çalışanıyla dev bir firma geline geldi. Türkiye’nin çeşitli noktalarında yeni mağaza şubelerini açmaya hazırlanırken kendisiyle işbirliği yapma talebinde olanlara da olanak sağlıyor. Eğer ŞOK dükkan açma gibi bir isteğiniz varsa direkt kendi bünyenizde açamıyorsunuz. Marka belirlediği kurallar gereği sadece kendi himayesinde mağaza açarak hizmet sunuyor. Beraber çalışmak isteyen kişiler ile ŞOK dükkan kiralama yoluna gidiyor. Hazırlanan esasları barındırmak koşuluyla dükkan kiralamak mümkün. Belirlenmiş ŞOK dükkan şartları taşıyan mekanlar için başvuru yapılabilir. Cazip kira fiyatları ve uzun süreli kira anlaşması sayesinde mülkünüzden kiralık dükkan güzel gelir elde edebilirsiniz.

ŞOK Dükkan Açma ve Bayilik Alma

Çevremizde bolca denk geldiğimiz bayilik yoluyla açılan mağazalar var. Fakat ŞOK bunların aksine bayilik verme eğiliminde değil. Genellikle mağazalarını kendisi açıp işletiyor ve dışarıdaki insanlarla kiralama şeklinde anlaşma yapıyor. Marka adının telifini ödeyerek veya farklı yolla çalışarak müşteri elde etmek maalesef ki burada söz konusu olmamakta. Mülkünüzün değerinde getiri sağlaması adına ŞOK dükkan açma ya da bayilik alma talebiniz varsa bunu kiralayarak gerçekleştirebilirsiniz.

ŞOK Dükkan Kiralama Şartları

İlk aşamada dükkanınızın genel yapısını not etmelisiniz. Ardından dükkan başvuru formu doldurulup gönderilmeli. Sahip olduğunuz yerin bilgileri karşı tarafa ulaşınca değerlendirilerek gerekli adımlar atılır. Aklınıza gelen öteki zincirlerin aksine ŞOK dükkan kiralama şartları genel esasların yanında bazı konularda da uygunluk arıyor.

 1. Yeriniz giriş katta ve kolay ulaşılabilir olmalı.
  2. Yapısı itibariyle sağlam ve rutubet gibi nem gibi sıkıntı çıkaracak etkenlerden uzak olmalı.
  3. Sözleşmede yer alacak sürelerde güvenli ve sağlıklı hizmet sunabilir nitelikte olmalı.
  4. Gerektiği zamanlarda depo olarak kullanabilmek amacıyla ayrı bir alan yer almalı.
  5. Mülkün yer aldığı bölgenin, mahallenin ve caddenin müşteri potansiyeli bakımından elverişli ve insan yoğunluğunun standart üstünde olması.

Market mağazalarının memnun edici hizmet sunabilmesi için gerekenler halihazırda belirtilmiştir. İfade ettiğimiz biçimde ŞOK kiralama şartları yanında yetkili ekiplerin incelemeye geldiği zaman bildireceği noktaları da sağlamanız gerekebilir. İstenenleri sunabildiyseniz fazla sürmeden anlaşmaya çağrılacağınızı söyleyebiliriz. Çünkü şube sayısını arttırıp Türkiye’nin tamamına hizmet vermeyi kendilerine bir hedef olarak koymaktalar. Sıkıntısız ve sorunsuz alışverişin sağlanabilmesi adına kiralama şartları arasında elbette bölgedeki ve mekandaki altyapının temel altyapılara uygunluğu aranır.

ŞOK Kiralık Dükkan Kira Fiyatları

Firmayla çalışanlar genellikle bu çalışmadan oldukça memnunlar. Kira fiyatı çevredeki farklı işletmelere göre tatmin ederken piyasa değerinin altında kalmamaktadır. ŞOK aylık kira fiyatları 10 bin ve 20 bin Türk Lirası civarındadır. Elbette net ŞOK dükkan kiralama fiyatı bedeli yapılan incelemelerde ve anlaşmada belli olur. Mülkün çekebileceği müşteri sayısı kadar bölgenin, lokasyonun değeri de hesaplanmaktadır.

İşbirliğinde bulunulan ŞOK kiralık dükkan neticesinde taraflar kazançlı çıkarken karşılık teminatlar da sağlanır. Sözleşmede madde madde belirtilen hususların dışına çıkılmaz. Özellikle kiracının avantajları çalışacak kişilerin talebini arttırmakta.

 1. Resmi ve kurumsal bir şirketle çalıştığınızdan garanti olarak düzenli kira geliri alırsınız. Hiçbir şekilde ödemeleriniz aksamaz.
  2. Türk Lirası’nın uğradığı enflasyona göre yıllık bazda ŞOK kira fiyatı artar.
  3. Kiralama anlaşmaları yıllık toplu yapılır.
  4. Uzun süreli anlaşmalar yapıldığından dolayı yıllar boyu kazanç elde edilir.
  5. Yasal kurallar çerçevesinde zarar görmezsiniz.

ŞOK marketler zinciri gibi bir yapıyla çalışmanızdan dolayı sonraki anlaşmalarda da referansınız ve eliniz kuvvetli olacak. Ulusal çapta hizmet veren diğer market zincirleri de sözleşmenin tamamlanmasının ardından size teklifte bulunabilir ve ŞOK kiralık dükkan fiyatı ötesinde daha yüksek meblağ da kazanabilirsiniz.

ŞOK Dükkan Kiralama Başvuru Formu

Öncelikle mülkünüzün genel bilgilerini firmaya iletmeniz gerekir. Bunun için hazırlanan ŞOK dükkan kiralama önerme başvuru formu içerisinde belirtilmiş verileri yazmalısınız. Akabinde değerlendirilmeye alınarak belirli bir süre sonunda olumlu düşünülürse tarafınızla bağlantı kurulur. ŞOK başvuru formunda yazılanların haricinde detaylı incelemeye gelip mekanınızı kontrol ederler.

 • Ad *
 • Soyad *
 • Cep Telefonu *
 • E-posta Adresiniz *
 • Satış Alanı (Zemin) *
 • Bodrum Depo Alanı *
 • Asma Kat *
 • Semt/Mahalle *
 • Cadde/Bulvar
 • Sokak/No
 • Şehir
 • İlçe

Yazar: Adem Kaya

"Webmaster olarak başladığım web sektörü içerisinde 2014 yılından bu yana içerik üreticiliği yapmaktayım. İlgilendiğim alanlar arasında finans, ekonomi ve teknoloji bulunmaktadır. Bu alanlarda düzenli araştırmalar, okumalar yaparken çeşitli içerikler de hazırlamaktayım."

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir