Siemens Bayilik Başvurusu
Siemens Bayilik Basvurusu

Siemens Bayilik Başvurusu

Teknoloji hayatımızın her yerinde, sadece bir hayatı kolaylaştırma yöntemi olmanın çok ötesinde artık her alana girmiştir. Dijital çağda teknoloji devlerinin başında bir dünya markası olan Siemens gelmektedir. Siemens 170 yıllık deneyimi ile başta beyaz eşya ve bilgisayar olmak üzere pek çok farklı teknolojik ürünün üretimini yaparak tüm dünyaya dağıtmaktadır. Dünya üzerinde neredeyse 200 ülkede Siemens’in hizmet verdiği bayilikler bulunmaktadır. Türkiye piyasasına ise Osmanlı döneminde telgraflar ile girmişlerdir. Eğer siz de bu kaliteli ürünlerin bayiliğini yapmak isterseniz Siemens bayilik başvurusu yapmalısınız. İlk aşama olarak ise bayilik şartlarını incelemelisiniz.

Siemens Bayilik Başvurusu, Bayilik Şartları

Siemens bayilik başvurusu için şartları yerine getirmeniz ön koşuldur. Bu şartlar maliyet için yeterli sermaye ve bütçeye sahip olunması, ticari engel ve teminata sahip olunmasıdır. Başvuru yapan kişinin şahsi sicilinin temiz olması önemlidir. Bayilik alan kişinin sadece bu bayi için çaba harcaması ve müşteri odaklı olması gerekir. İstenilen mağaza büyük ve mümkünse katlı olmalıdır, ayrıca şahsın hem de mağazaya ek olarak bir depoya sahip olması gereklidir. Personeller ise gerekli koşullar için eğitim almalıdır.

Başvuru Nasıl Yapılır?

Siemens gibi hem ulusal hem de uluslararası piyasada pazarın önemli bir parçası olan firma ile ortak olmak yatırımcıların gücüne güç katmaktadır. Aynı zamanda kar marjının oldukça yüksek olabileceği anlamına gelir. Zira firma zaten markalaştığı için çok fazla tanıtım gereği duyulmaz, zaten ürünler de kendi reklamını yapabilecek kadar kalitelidir. Siemens bayilik başvurusu için iki farklı yol bulunmaktadır. İlk yol web sitesi üzerinden başvurmak iken, ikinci yol bölge müdürlüklerine ulaşarak bizzat başvuru yapmaktır.

  • Ankara Genel Müdürlük: Atatürk Bulvarı, Atayurt İş Hanı, No: 169, Kavaklıdere/Ankara
  • Tel: 0312 459 50 00

Kullanıcılar Bunları da Sordu

Bayi konumu nasıl seçilmelidir?

Bayi konumu olarak aslında her firma benzer özellikler ister. Bu özellikler yoğun bir bölgede işlek bir cadde veya bir bulvar üzerinde olmasıdır. Kuytu ve ıssız bölgeler için bayilik verilmez.

Siemens bayileri verirken neleri göz önüne alır?

Siemens bayilik verirken birçok farklı elementi ele alır ancak bunlar içinde belki de en önemlisi başvuru yapılan il ve ilçede kaç adet Siemens bayisinin bulunduğudur.

Yazar: Sevgi KILIÇ

Mardin'de 1994 yılında doğdum. Üniversite hariç eğitimimi orada tamamladım. Üniversiteyi Aksaray Üniversitesi Edebiyat Fakültesinde okudum. 2018 yılında evlendim ve 2019 yılında Alya adında dünyalar tatlısı kızım dünyaya gözlerini açtı. Artık hayata başka bir pencereden bakıyorum, hayatım çok değişti, daha mutlu, daha huzurlu bir insan oldum. Artık kızım için yaşıyor, onun için nefes alıyorum, yazdığım yazılarla mutlu oluyorum.
Yorumlara Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
1 2
Bildirimler kapat

Cihazınızda internet yok...