Setcard Bakiye Sorgulama – Öğrenme – BekçiAlımı

Setcard Bakiye Sorgulama – Öğrenme

Setcard Yemek Kartı,kurumlara ve çalışanlara yönelik avantajlı bir karttır. Nitelikli bir yemek ağı kurmuştur. En çok tercih edilen restoran, cafe, pastane ve marketler ile kullanıcıları bir araya getirmektedir. En çok kazandıran yemek kartıdır.Kendine ait POS altyapısını kullanır ve akıllı kart teknolojisiyle %100 vergi ile prim avantajı sağlar. Böylece maliyetleri azaltma fonksiyonunu üstlenir ve personel ile işletmecinin arasındaki çözümleri pekiştirir. 81 ilde faaliyet gösteren Setcard, 30 binden fazla noktada tek bir kart ile avantajlı bir biçimde yemek yiyebilmenizi ve alışveriş yapabilmenizi sağlamaktadır. Setcard’ı olan kişiler Setcard bakiye sorgulama – öğrenme işlemini nasıl yapacağını bilmelidir. Böylece ay sonu hesaplarını daha rahat yapabilir ve ihtiyaç ile isteğe yönelik alışveriş yapabilirler.

Setcard Bakiye Sorgulama – Öğrenme Nasıl Yapılmaktadır?

Setcard içindeki bakiyeyi sorgulamak isteyen kişilerin yapması gereken tek şey App Setcard kurumsal web sitesi ‘‘app.setcard.com.tr’’ adresine giriş yaparak bakiye sorgulama işlemini yapmaktır. Web sitede sol tarafta bulunan sorgu uygulaması sizden 16 haneli Setcard numaranız ile doğrulama kodunu doğru yazmanızı isteyecektir. İki bilgiyi boşluklara yazdıktan sonra ‘‘Sorgula’’ butonuna tıklayarak Setcard’ınızın içindeki bütün bakiyeyi öğrenebilirsiniz.

Setcard içindeki bakiyeyi öğrenmek istiyorsanız izleyebileceğiniz ikinci yol Setcard Mobil uygulamasını indirmektir. App Store ve Google Play uygulamaları aracılığıyla indireceğiniz Setcard Mobil uygulamasında Setcard’ınızın bilgilerini girerek 7/24 bakiye bilgisine ulaşabilir, bakiye yükleyebilir ve diğer işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir