Şekerbank Direk Bağlanma – BekçiAlımı

Şekerbank Direk Bağlanma

Bankacılık işlemleri için Türkiye Cumhuriyeti’nin ‘‘Anadolu Bankası’’ Şekerbank’ı tercih eden kişiler Şekerbank müşteri hizmetleri direk bağlanma yollarını aramaktadır. 1953 yılında Anadolu coğrafyasında yüz binlerce pancar kooperatifi üyesi çiftçinin birikimiyle birlikte yerel kalkınmayı ve sürdürülebilir üretimi desteklemeye yönelik Pancar Kooperatifleri Bankası A.Ş. kurulmuştur. Eskişehir ili sınırlarında kurulan banka, 1956 yılında Ankara’ya taşınmış ve Şekerbank ismini almıştır. Banka Türkiye Cumhuriyeti’nde aktif olarak faaliyet gösteren ilk on özel banka arasına girmeyi ve küçük işletmelerin finansmanında lider olmayı hedeflemektedir. Dolayısıyla kuruluşunda taşıdığı değerleri günümüz stratejileriyle birleştirerek Anadolu Bankacılığı anlayışını pekiştirmektedir. Yerel özellikleri ve ihtiyaçları dikkate alıp buna yönelik çözümler sunmaya gayret gösteren banka, teknolojik altyapıya ve çağrı merkezi sistemine de ayrı bir önem vermektedir.

Bankanın müşteri hizmetlerine direk bağlanma için;

  • Şekerbank müşteri hizmetlerine bağlanabilmeniz için Şekerbank tarafından kullanılan 444 78 78 numarasını tuşlamanız gerekmektedir.

Bu işlemi yaptıktan sonra sıra durumuna göre biraz bekleyebilirsiniz. Müşteri temsilcisi en kısa zamanda çağrınıza cevap verecektir.

[wp-faq-schema title=”Kullanıcılar Bunları da Sordu” accordion=1]

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir