Şekerbank Direk Bağlanma
şekerbank direk bağlan

Şekerbank Direk Bağlanma

Bankacılık işlemleri için Türkiye Cumhuriyeti’nin ‘‘Anadolu Bankası’’ Şekerbank’ı tercih eden kişiler Şekerbank müşteri hizmetleri direk bağlanma yollarını aramaktadır. 1953 yılında Anadolu coğrafyasında yüz binlerce pancar kooperatifi üyesi çiftçinin birikimiyle birlikte yerel kalkınmayı ve sürdürülebilir üretimi desteklemeye yönelik Pancar Kooperatifleri Bankası A.Ş. kurulmuştur. Eskişehir ili sınırlarında kurulan banka, 1956 yılında Ankara’ya taşınmış ve Şekerbank ismini almıştır. Banka Türkiye Cumhuriyeti’nde aktif olarak faaliyet gösteren ilk on özel banka arasına girmeyi ve küçük işletmelerin finansmanında lider olmayı hedeflemektedir. Dolayısıyla kuruluşunda taşıdığı değerleri günümüz stratejileriyle birleştirerek Anadolu Bankacılığı anlayışını pekiştirmektedir. Yerel özellikleri ve ihtiyaçları dikkate alıp buna yönelik çözümler sunmaya gayret gösteren banka, teknolojik altyapıya ve çağrı merkezi sistemine de ayrı bir önem vermektedir.

direk müşteri hizmetleri görüşme

Bankanın müşteri hizmetlerine direk bağlanma için;

  • Şekerbank müşteri hizmetlerine bağlanabilmeniz için Şekerbank tarafından kullanılan 444 78 78 numarasını tuşlamanız gerekmektedir.

Bu işlemi yaptıktan sonra sıra durumuna göre biraz bekleyebilirsiniz. Müşteri temsilcisi en kısa zamanda çağrınıza cevap verecektir.

Kullanıcılar Bunları da Sordu

Şekerbank müşteri hizmetleri ile nasıl görüşebilirim?

Bunu gerçekleştirmek için müşteri hizmetleri numarası olan 444 78 78’i arayın.

Şekerbank’a nasıl bağlanırım?

Şekerbank hizmet numarası olan 444 78 78’i arayarak bu isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

En hızlı nasıl bağlanırım?

Şekerbank müşteri temsilcisi ile hızlı bir şekilde görüşmek istiyorsanız yapacağınız şey sadece 444 78 78’i aramak olacaktır.

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)
Yorumlara Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
1 2
Bildirimler kapat

Cihazınızda internet yok...