Sahte Kredi Kartı – BekçiAlımı

Sahte Kredi Kartı

Kredi kartları bankaların müşterilerine sunduğu en önemli ve aktif kullanılan finansal ürünlerin başında geliyor. Kredi kartları aracılığı ile normal fiziksel alışveriş yapıldığı gibi online alışverişler de yapılabilmektedir. Gittikçe artan online alışverişlerde büyük oranda kredi kartı kullanılmaktadır. Banka kartları da internet alışverişlerinde az da olsa tercih ediliyor. Özellikle sanal kartlar güvenlik amaçlı daha fazla revaçta diyebiliriz. Sahte ya da başka kredi kartı kullanmak ve yaymak suçtur. Kesinlikle güvenliğiniz için bu tarz yazılara ve bilgilere itibar etmemelisiniz.

Kart Bilgileri

Kredi kartları üstünde dört adet bilgi içerir. Bu dört bilginin sistem ile eşleşmesi ile kart doğrulanır. Kredi ve banka kartlarında yer alan bilgiler ise şunlardır:

 • Ad soyad
 • Kart Numarası
 • Son Kullanım Tarihi
 • CVV Kodu

CVV kodu 3 haneden oluşan bi güvenlik bilgisidir. Kartlar bu bilgilerin yanında şifre ve 3d secure sms doğrulama ile de korunur. Eğer sahte kredi kartı veya hatalı sanal kart bilgisi girilirse sistem uyarı verir ve işlemi onaylamaz. Örnek bir kart bilgisi şu şekildedir:

 • Kart Numarası:
 • Son kullanma tarihi:
 • CVV2:

Sahte Kredi Kartı

Sahte kredi kartı kullanımı ve kart bilgilerini kopyalama yasal sorumluluğa neden olur. Bu şekilde olan bilgileri kullanmamanızı tavsiye ederiz. Sanal kartlar kullanarak güvenliğinizi ve internet işlerinizi kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Kredi Kartı Numarası Oluşturucu-Üretici

Siz de visa ya da master card için benzer kredi kartı numaraları oluşturmak  istiyorsanız aşağıda sizinle paylaştığımız aracı kullanabilirsiniz. BU ARAÇ RASTGELE NUMARALAR OLUŞTURMAKTADIR. GERÇEK KREDİ KARTI YA DA NUMARALAR İLE AKASI YOKTUR.

[ccng_credit_cards] [wp-faq-schema title=”Kullanıcılar Bunları da Sordu” accordion=1]

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

5 Soru Cevaplandı

 1. Abi Bana Zula Hesabı Yazarmısın

 2. api bana dondurma alırmısın

 3. Ab Cvv Ve Tarif Gibi Şeyler Yok Bu Yüzden Çalışma ORANI Ve Sallama Oranı Denklemin Altında Olucağından Bi İşe Yaramaz Bu Yüzden Hiç Denemeyin Derim

 4. abi bana bedava brawl stars dan google play kod alır mısn 1000 tl li

 5. BANA TAŞ ALIN İD YVLLJPPPU
  LUTFEN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir