PvP Serverler – BekçiAlımı

PvP Serverler

PvP oyun dünyasının en çok tercih edilen türlerininin başında geliyor. Oyunların bir arada birbirine karşı ve takım halinde eğlenceli zaman geçirebildikleri gibi bireysel maceralara ve karakter gelişimine de PvP türü oyunlarda deneyimleyebiliyorlar. Dünyada en çok tercih edilen oyun türlerinden biri olan PvP, ülkemizde de oldukça yoğun bir ilgi görüyor. 7 den 70 e büyük bir oyuncu kitlesi PvP serverler’da eğlenceli zaman geçiriyor.

PvP nedir?

Oyuncuların birbirine karşı bireysel ya da takımsal mücadele ettikleri bir oyun terimidir. Dünyaca kabul edilen ve ortak anlamı olan bir kavram olan Pvp, çevrimiçi büyük oyuncu kitleleri tarafından oynanmaktadır. Birçok büyük oyun yapımı PVP serverlar aracılığı ile deneyimlenmektedir.

PvP Server nedir?

PvP oyun deneyimini sunan oyun sunucularına PvP server denir. Bu sunucularda aynı anda yüz ya da bin üstünde oyuncu aynı oyun evrenini deneyimlemektedir. Çevrimiçi oyun türünün ana dayanağı olan PvP server’lar, legal ya da illegal oyun sunucuları anlamına gelmektedir.

En Popüler PvP Oyunlar

Dünyaca kabul edilen ve ülkemizde en fazla tercih edilen Pvp oyunlar şunlardır:

  1. Knight Online
  2. Metin 2
  3. Silkroad
  4. Cs2

Bu oyunların dosyalarını bilgisayarınıza indirip cvp server ayarlarını oyun dosyalarına işleyerek çoklu oyun dünyasına adım atabilirsiniz. Aynı anda on-yüz ya da binlerce oyuncu ile Pvp oyun evreninde maceralara atılabilirsiniz. Ülkemizde özellikle Metin 2 pvp server ve knight online cvp serverları hizmet sunmaktadır. Her server kendine özel ayar ve özelliklerle oyun deneyimi sunmaktadır. Oyunların bu sunuculardan en büyük beklentisi hilesiz, sürekçi çalışan ve devamlılığı olan bit dünya sunmalarıdır. Bu nedenle oynayacağınız oyun pvp serverının uzun süredir yayında olan hileye izin vermeyen ve sorunsuz hizmete devam eden bir sistem olmasına özellikle dikkat etmelisiniz.

En iyi cvp serverler sürekliliği olanlardır.

En iyi Pvp Serverlar

Knight ve Metin 2 için en iyi cvp server hangisidir sorusu bize çok soruluyor. yukarıda da dediğim gibi bir cvp sunucusunun iyi olarak adlandırılmasında aşağıdaki hususlar çok önemli:

  1. Devamlı olmalı sürekli kapanmamalı
  2. Online süresi uzun olmalı az bakım moduna alınmalı
  3. Hileye izin vermemeli
  4. Oyun içi adminler adaletli olmalı
  5. Yayın hayatında uzun süredir olmalı

Bu özellikler barındıran en iyi Metin 2 PvP serverlar bence şunlardır:

 

 

 

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir