PUBG UC Kodları Üretici

PUBG on milyonların eğlence aracı olmaya devam ediyor. UC kodları ile birçok giyecek ve silah görünümünü satın alabilirsiniz. PUBG ve PUBG mobil, son yılların en popüler eğlence oyunlarının başında geliyor. Ülkemizde de çok büyük ilgi gören bu oyun, bireysel, iki kişili veya dört kişili takımlar halinde oynanabilmektedir. Oyundaki amaç bir yere paraşütle atlamak, cephane, silah, zırh toplamak ve düşmanları elimine ederek birinci olmaya çalışmaktadır. Oyunda belli süreler geçtikçe alan daralmakta ve alanın dışında kalan kişiler elenmektedir. Eğlencenize kat kat seviye atlatmak için UC ile birçok ürün alabilir ve kendi hikayenizi yaratabilirsiniz.

PUBG UC Kodu Nasıl Kullanılır?

Bedava PUBG UC kodları, yani Redeem Code aktif etmek istiyorsanız yapmanız gereken şey Midasbuy internet sitesine girmek ve sağ tarafta bulunan ”Redeem” seçeneğini seçmektir. Bunu yaptıktan sonra Oyuncu Kullanıcı Adı ve Redeem UC Kodu girilir ve ”OK” sekmesine tıklanır. Böylece hesabınıza UC kodunuz yüklenmiş olacaktır. İstediğiniz eşyayı almak için UC kodunuzu kullanabilirsiniz.

PUBG UC Kodları

Aşağıda bazı PUBG uc kodlarını sizinle paylaştık. Pepsi içerek de UC kodu kazanabilirsiniz.  Pubg uc hile diye sunulan herşey gerçek dışıdır. Öyle bir yazılım ya da yöntem yoktur! Bazı pepsi uc kodları şunlar:

MUTLAKA OKU
  • WbSFu-AADJWAAMkTrbmTuu
  • TASFu-AADJKTTMkTrbmT22
  • CtaFu-AADJWAAMkTrbmTAA

UC Kod Üretici

PUBG uc üretici yazılımız ile size birçok kod sunuyoruz. Her sayfa yenilemede yenilenen ve eşsiz bir kullanılmamış şifre oluşmaktadır. Şifreler sürekli kullanıldığından yenisini yakalamak zorundasınız. Şansınızı denemenizi öneririz. Eğer alamazsanız eşsiz bir kod için aşağıdaki sosyal medya beğeni-paylaşım ve talep formunu doldurup gönderiniz:

  • QV18I-48WK8-MN0K6
  • ZWOVW-ZDPID-WGK0O
  • YPJB8-D5D3P-XJQCO
  • 273WH-NJVJ3-FUSU4

Yorumlara Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu

Cihazınızda internet yok...