PUBG Mobile Hile – BekçiAlımı

PUBG Mobile Hile

Dünya genelinde popülerleşen oyunların yetkilileri genellikle çıkan hile konuları üzerinde yoğun bir çalışma gerçekleştirirler. Çünkü platformun doğal dengesi bozularak oyun içi rekabette hoş olmayan görüntüler meydana gelir. PUBG mobile hile için de benzer şeyler söylenebilir. Geçtiğimiz günlerde açıklama yapan yazılım geliştiriciler yaklaşık 2 milyon hesabın hileler yüzünden kapatıldığından bahsetmişti. Dolayısıyla kısa bir süreliğine keyif alınsa bile PUBG hilesi fazla sürmeden fark edilebiliyor ve oyun hesabına ban atılıyor. Sonuç olarak baktığımızda belki aylardır emek verdiğiniz karakteri de kaybettiğinizi söyleyebiliriz. Her ne kadar negatif yönlerinin altı çizilse de yeni karakterler açıp bunun üzerinden 2020 PUBG hile gerçekleştirenler var. Değişik modüller ve yöntemler yardımıyla sağlanan işlem sayesinde diğer oyunculardan farklı bir hıza sahip olmanız ve otomatik nişan özelliğine kavuşmanız mümkün. Gelgelelim evrenden tamamen bloklanmak gibi bir handikapla karşı karşıya olduğunuzu da hatırlatmak isteriz. Bu yüzden uygularken ne denli faydalanacağınızı iyi hesap etmelisiniz.

PUBG Mobile Hile Nasıl Yapılır?

Öncelikle altını çizmek gerekir ki bazı platformların ve sitelerin güncel hile adı altında oyunculara dosya indirttiği bilinmektedir. Haliyle yöneticilerin atacağı banın haricinde hesabınızı direkt çaldırmanız bile olasıdır. Böylelikle yasal görülmeyen bir işlem gerçekleştirmenin dışında bir de hırsızlıklarla uğraşmak zorunda kalırsınız. Tam anlamıyla PUBG mobile hile nasıl yapılır diyorsanız, bu durumun yükleyeceğiniz dosyalarla alakalı olduğunu söylemek gerekir. Çünkü art niyetli yazılımcılar, sanal ortamdaki alanlara müdahale edebilmek amacıyla kendilerine göre bir algoritma hazırlarlar. Çoğunlukla güvenlik duvarını aşamasalar da bazı kendisini geliştirmiş isimlerin her türlü oyuna yönelik aldatıcı özellikler hazırladığı bilinmektedir. Haliyle hile anlatımı da direkt yazılımcının elinden çıkmalı ve korunmanın bir yolu da olmalı. İfade ettiğimiz şekilde eğer yakalanırsanız, yöneticiler hiçbir tereddüt göstermeden hesabınızı kapatmaktadırlar ve bir daha ulaşamamaktasınız. Diyelim ki sık sık 2021 PUBG hileleri deniyorsanız da genel bazda suçlanabilirsiniz. Böylece yapılan moderasyonun uyarı niteliği taşıdığını unutmamalısınız.

Güncel PUBG Hilesi Nasıl Kullanılır?

İnsanlar crack tarzında ürünleri programlara denerken çeşitli yöntemlerden faydalanır. Detaylandırdığımız biçimde yazılımcılar da en az hileciler kadar çalışmalarını devam ettirip açık noktaları kapatmaktadır. Yeni bir metot geliştirilemediği taktirde de güncel hile yöntemi önünü alıp oyunun her yerine dağılır. Fakat şimdilik böyle bir durumum söz konusu olmadığını belirtmeliyiz. Hatta X-ray görüş hilesi deneyenlerin hepsinin hesabını kaybettiğini bilmeyen yok. Dolayısıyla önemli bir riski göğüslediğinizi unutmayıp buna göre bir kullanım izlemelisiniz. Peki PUBG hilesi nasıl kullanılır yönünde bir soru yönlendirirseniz öncelikler koruma koşulunu yerine getirmelisiniz. Nihayetinde seviyeyi arttırıp güçlü bir hale geldiğinizde direkt göze çarparsınız ve başka oyuncular tarafından da yöneticilere şikayet edilirsiniz. Gerekli şartları yerine getirdiyseniz artık PUBG mobile hile ile oynamak uzun vadeli mümkün kılınabilir.

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

3 Soru Cevaplandı

  1. Pubg hesabı verebilirmisiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir