PUBG Bedava Steam – BekçiAlımı

PUBG Bedava Steam

PUBG yeni dönemde oldukça önemli bir oyun olarak ortaya çıktı, bu online nişancı oyunu ardından birçok benzerinin gelmesine sebep oldu. Bunun nedeni online oyunlara olan ilgi nedeniyle PUBG’nin kısa sürede tüm dünyaya yayılarak milyonlarca kişi tarafından aktif şekilde oynanması oldu. Ancak oyun bilgisayar üzerinden ücretli şekilde verildi. Oyun dünyası son dönemde Epic Games, Steam gibi dijital mağazalar ve platformlara yayılınca da bu hesaplar oldukça büyük rağbet gördü. Siz de oyunu oynamak isteyen ve para vermek istemeyen biri olarak PUBG bedava Steam hesabına ihtiyaç duyacaksınız. Bunun için ya PUBG satın alınmış bir hesabı kullanmalısınız ya da PUBG yükleyebilecek Steam cüzdan kodlarını kullanmalısınız. Eğer bu yöntemler işe yararsa oyunu ücret ödemeden oynayabilirsiniz.

PUBG Bedava Steam Hesapları Ne İşe Yarar?

Steam üzerinden birçok farklı oyunu satın alabilir ve oynayabilirsiniz, bu size istediğiniz her yerde ve her cihazda hesaba girerek oyun oynama esnekliği verir. PUBG bedava Steam hesabı bulursanız, daha önce Steam hesabı ile PUBG alan kişinin üyeliğinden bu oyunu oynayabilirsiniz. Böylece sizin tekrar satın almanıza gerek kalmadan bir arkadaşınızdan veya internet üzerinden aldığınız bir adresten ücretsiz olarak oyunu edinirsiniz. PUBG oyunu oynamak için bedava Steam hesapları için:

DF7WE LKF24 KB5P8
J4ZAD   HLERL  DFL54
CF2PQ WXER  CSLK8S
DF8V5  7E8CX  6BYB3
ZA2RW FSL3E    RFMNW
CM0AS L0QDF 5CPCA

Bu kodları deneyerek ücretsiz olarak PUBG oynayabilirsiniz, eğer kodlar işe yaramazsa sizden önce kullanılmıştır. Yeni kod için bize yazabilirsiniz.

PUBG Mobile Nasıl İndirilir?

PUBG orijinal bilgisayar modundan sonra iki farklı versiyonu daha kullanıcılara sunmuştur. Bunlardan biri olan PUBG Lite versiyonu normal versiyon gibi bilgisayar için çıkarılmıştır, ancak farklı olan nokta bu modun daha düşük sistem gereksinimleri talep etmesidir. Bilgisayar için olan bu iki modu oynamak isterseniz PUBG bedava Steam hesabı bulmanız yeterli olacaktır. Zaten bulduğunuz ücretsiz hesap bu oyunlara ulaşabilir durumda olacaktır. Son versiyon ise telefonlarda oynamak için yapılan PUBG Mobile. Bu mobile versiyon Android cihazlar için ücretsiz bir şekilde Play Store üzerinden sunulmaktadır, IOS cihazlarda ise belirli bir ücret karşılığı oyun satın alınabiliyor. Ama farklı apk siteleri üzerinden de IOS için yükleme yaparak oyunu oynayabilirsiniz.

Play Store: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tencent.ig&hl=tr&gl=US
[wp-faq-schema title=”Kullanıcılar Bunları da Sordu” accordion=1]

 

Yazar: Mahmut YILMAZ

İngiliz dili ve edebiyatı mezunuyum. Kaliteli ve özgün içeriklerle sizlere bilgiler ileteceğim. Özellikle para ve iş kurma konulu finans makalelerim ile tecrübemi okuyucularımıza aktarmayı amaçlıyorum.

8 Soru Cevaplandı

  1. BANA KOD VERMEDİ BANA KOD YOLLARMISINIZ

  2. MERHABA. PUBG ORJİNAL İÇİN Mİ BU KODLAR. PUBG ORNİAL İÇİN KOD VARSA İLETİRMİSİNİZ.

  3. Banaa kod yollar mısınız

  4. steam cüzdan kodu cok istiyorum rica etsem 10 tl atarmısınız cok lazım

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir