PUBG Bedava Redeem Kodları – BekçiAlımı

PUBG Bedava Redeem Kodları

Oyun oynayan ve nişancı oyunlarına ilgisi olan herkes PUBG oynamış ya da en azından oynamayı denemiştir. Oyun sadece birkaç yıl önce piyasaya çıkmış olmasına rağmen hem PC hem de mobil versiyonları dünya çapında oynanmaya başladı ve günlük oyunu aktif şekilde oynayanların sayısı bazen onlarca milyonu buldu. PUBG diğer yandan da online FPS oyunlarına farklı bir yaklaşım getirdi, aynı haritada oynayan takım veya kişiler bir mücadeleye giriyor ve oyunu tek kişi kazanıyor. Önemli olan ve insanları oyuna çeken nokta ise oyundaki rakiplerinizin sizin gibi gerçek kişiler olması, ya da takım arkadaşlarınızın sizin arkadaşlarınız olabilmesiydi. Oyunu oynayanlar ödül almak için çeşitli sitelerden PUBG bedava redeem kodları topluyor ve oyunda daha fazla güçlenme şansı buluyorlar.

PUBG Bedava Redeem Kodları, Reedem Kodları Nedir?

PUBG oynayan kişiler normal şartlarda çok zor buldukları efsanevi ödülleri ve güçlendirmeleri elde etmek isterler. Ancak eğer kazanamazsanız ve şanslı değilseniz bu ödülleri bulmak oldukça zor olur. Ama PUBG bedava redeem kodları kullanırsanız bir şansınız olur hatta zamanında kullanırsanız istediğiniz şeyi elde edebilirsiniz. Redeem kodları kısaca PUBG içerisinde ödül veren kodlardır. Bu kodlar ile PUBG UC, farklı araç skinleri, AKM skinleri, efsanevi karakter skinleri, M416 skinleri, Premium ödül sandıkları ve bunlara ek olarak birçok güçlendirme ve skin kazanabilirsiniz. Kodlarla aldığınız farklı ödüller sizi hem özgüven bakımından daha fazla ön plana çıkarır hem de güçlendirmeler direk olarak performansınızı arttırır.

PUBG Bedava Redeem Kodları Nasıl Alınır?

PUBG bedava redeem kodları sizin oyun içerisinde para verilerek ya da görev yapılarak kazanılan hatta bazen bunlara rağmen çok uzun zamanlarda bile alınamayan ödülleri almanızı sağlar. Bu kodları almak için web sitelerini inceleyin ve kesinlikle en güncel içerikleri kullanmaya dikkat edin. Biz sizin için bazı kodlar vereceğiz ama kodlar sizden önce kullanıldıysa aynı kodla ödül alma ihtimaliniz olamaz çünkü her kod bir ödül almak için üretilir. Ama kısa süre sonra yeni kodlar üretilerek paylaşımı yapılacaktır. Eğer iyi takip ederseniz kullanılmadan kodları kullanma şansınız olur.

Kodlar: BCVLNWBZ56MP, 7GDML92F53, NHIZBZ65TY, 6FJH4W5DSL, BBJH4KTD8L, DD52UCZDK97, AH12BHW4PQ, JJ5SK6LM25, JAA7T8UY2W

[wp-faq-schema title=”Kullanıcılar Bunları da Sordu” accordion=1]

Yazar: Adem Kaya

"Webmaster olarak başladığım web sektörü içerisinde 2014 yılından bu yana içerik üreticiliği yapmaktayım. İlgilendiğim alanlar arasında finans, ekonomi ve teknoloji bulunmaktadır. Bu alanlarda düzenli araştırmalar, okumalar yaparken çeşitli içerikler de hazırlamaktayım."

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir