PUBG Bedava Kıyafet
PUBG Bedava Kiyafet

PUBG Bedava Kıyafet

Online oyunlar bizim için yeni bir tutku oldular hem arkadaşlarımız hem de hiç tanımadığımız binlerce kişiyle aynı haritada rekabet ediyoruz. Aslında bu oyunlar eskiden de popülerdi ama eskiden PC için yapılırdı. Ama son yıllarda hem PC için orijinal mod çıkarken hem de daha düşük özellikli PC’lere Lite mod çıkıyor. Bir de hem daha büyük kitleye yayılma amacıyla hem de her yerde oynanabilsin diye bu oyunların mobile versiyonları da yapılıyor. Tabi oyunda farklı içerikler de var rekabeti arrtıracak. Bunlarda biri de oyundaki karakter ve ekipman kostümleri olan skinler oluyor. PUBG bedava kıyafet yolları ile bu kostümleri masrafsız ve emeksiz şekilde alma gibi bir şansınız var ama önce doğru yöntemleri bulmanız lazım.

PUBG Bedava Kıyafet, Skin Nasıl Bulunur?

PUBG oynarken size ödül olarak bazı sandıklar verilir, bu sandıklar hem silah, kask gibi yeni ekipmanlar barındırır hem de skinleri bulundurur. Skinler oyun içerisinde ya görünüşü değiştiren kıyafetlerdir ya da ekipmanı değiştiren yeni kılıflar. Bunlar ya sadece görünüşü farklılaştırır ya da size ek güçler verir. Ama her iki şekilde de oyuncuların istedikleri ve talep ettikleri ödüllerdir. Eğer bu sandıkları oyunda kazanamazsanız da oyun içi paralarla alabilirsiniz. Siz yeni bir oyuncusunuz ve masraf da çıksın istemiyorsunuz, o zaman PUBG bedava kıyafet kazanma yöntemlerine göz atın. Eğer skinleri alabilirseniz hem daha güçlü olursunuz hem de özgüven açısından daha iyi bir görünüş kazanırsınız.

PUBG Bedava Kıyafet

PUBG bedava kıyafet sizin için yeni bir görünüşü ücretsiz şekilde alma yoludur. Skinler parayla satılırlar veya oyunda uzun süre harcamanız sonucunda elde edilirler. Ödül sandıkları bir yandan da sürekli istemediğiniz skinleri verebilecek bir potansiyele sahiptir. Sonuçta eğer hem para harcamak istemiyor hem de oyunun verdiği klasik görünüşleri değiştirmek istiyorsanız yapmanız gereken ücretsiz skinler bulmak oluyor. Bunlar için size bazı linkler vereceğiz ama genelde bu bedava skinler hem limitli oluyor hem de hızlı bir şekilde oyun tarafından çözülen açıklar oluyor. Bu nedenle bedava skinleri denerken içeriklerin güncel olmasına dikkat edin, eğer eski bir içerikten link veya kod alırsanız uğraşınız muhtemelen boşa olacaktır.

Kullanıcılar Bunları da Sordu

Skinler nedir ve PUBG içindeki skinler ne işe yarar?

Skin oyun içerisindeki görünümlerdir daha fazla açacak olursak hem bizim karakterimiz hem de silahlarımız için farklı bir kıyafettir. Bazıları sadece görünüşe etki eder, bazıları da hem görünüşü hem de gücümüzü değiştirir.

Bedava PUBG hesaplarını nasıl bulabilirim?

Her oyunda olduğu gibi PUBG’de de oyuna geç başlayanlar diğerlerine karşı dezavantajlı olur ve bu durumu ortadan kaldırmak için hile yapmak isterler. Ama online oyunlarda hile yapmak hem zordur hem de yapıldığında ban yeme olasılığı yüksek. Bu yüzden internetteki blogları inceleyip iyi bir hesap bulabilir ve bununla oynayabilirsiniz.

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)
Yorumlara Abone Ol
Bildir
guest
26 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Laoğlumhehe
Laoğlumhehe

Maskara seti almak istiyorum

Laoğlumhehe
Laoğlumhehe

Maskara seti

Ecemnaz
Ecemnaz

Tatlı pembe seti

İsmail yakut
İsmail yakut

Abi godzilla

İsmail yakut
İsmail yakut

Abi godzilla ve olursa maskara

oyun bağımlısı
oyun bağımlısı

abi maskara seti

Enes abi lütfen maskara
Enes abi lütfen maskara

Abi lütfen maskara

yigitcan
yigitcan

maslkara istiyorum

1 2
Bildirimler kapat

Cihazınızda internet yok...