PUBG Bedava Kıyafet – BekçiAlımı

PUBG Bedava Kıyafet

Online oyunlar bizim için yeni bir tutku oldular hem arkadaşlarımız hem de hiç tanımadığımız binlerce kişiyle aynı haritada rekabet ediyoruz. Aslında bu oyunlar eskiden de popülerdi ama eskiden PC için yapılırdı. Ama son yıllarda hem PC için orijinal mod çıkarken hem de daha düşük özellikli PC’lere Lite mod çıkıyor. Bir de hem daha büyük kitleye yayılma amacıyla hem de her yerde oynanabilsin diye bu oyunların mobile versiyonları da yapılıyor. Tabi oyunda farklı içerikler de var rekabeti arrtıracak. Bunlarda biri de oyundaki karakter ve ekipman kostümleri olan skinler oluyor. PUBG bedava kıyafet yolları ile bu kostümleri masrafsız ve emeksiz şekilde alma gibi bir şansınız var ama önce doğru yöntemleri bulmanız lazım.

PUBG Bedava Kıyafet, Skin Nasıl Bulunur?

PUBG oynarken size ödül olarak bazı sandıklar verilir, bu sandıklar hem silah, kask gibi yeni ekipmanlar barındırır hem de skinleri bulundurur. Skinler oyun içerisinde ya görünüşü değiştiren kıyafetlerdir ya da ekipmanı değiştiren yeni kılıflar. Bunlar ya sadece görünüşü farklılaştırır ya da size ek güçler verir. Ama her iki şekilde de oyuncuların istedikleri ve talep ettikleri ödüllerdir. Eğer bu sandıkları oyunda kazanamazsanız da oyun içi paralarla alabilirsiniz. Siz yeni bir oyuncusunuz ve masraf da çıksın istemiyorsunuz, o zaman PUBG bedava kıyafet kazanma yöntemlerine göz atın. Eğer skinleri alabilirseniz hem daha güçlü olursunuz hem de özgüven açısından daha iyi bir görünüş kazanırsınız.

PUBG Bedava Kıyafet

PUBG bedava kıyafet sizin için yeni bir görünüşü ücretsiz şekilde alma yoludur. Skinler parayla satılırlar veya oyunda uzun süre harcamanız sonucunda elde edilirler. Ödül sandıkları bir yandan da sürekli istemediğiniz skinleri verebilecek bir potansiyele sahiptir. Sonuçta eğer hem para harcamak istemiyor hem de oyunun verdiği klasik görünüşleri değiştirmek istiyorsanız yapmanız gereken ücretsiz skinler bulmak oluyor. Bunlar için size bazı linkler vereceğiz ama genelde bu bedava skinler hem limitli oluyor hem de hızlı bir şekilde oyun tarafından çözülen açıklar oluyor. Bu nedenle bedava skinleri denerken içeriklerin güncel olmasına dikkat edin, eğer eski bir içerikten link veya kod alırsanız uğraşınız muhtemelen boşa olacaktır.

[wp-faq-schema title=”Kullanıcılar Bunları da Sordu” accordion=1]

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

26 Soru Cevaplandı

 1. Maskara seti almak istiyorum

 2. Maskara seti

 3. Tatlı pembe seti

 4. Abi godzilla

 5. Abi godzilla ve olursa maskara

 6. oyun bağımlısı

  abi maskara seti

 7. Enes abi lütfen maskara

  Abi lütfen maskara

 8. maslkara istiyorum

 9. Abi bana güzel bir hesap verir misin be olursa maskara Firevun farketmez

 10. Abi bana hesap gelmedi bir tek Mail geldi yoruma cvp verdiğin

 11. Hesap e posta şifre yok ki sadece mesajıma cevap verdiğim bildirimi geldi

 12. Abi bana e posta Ve şifre gelmedi lütfen onları atar musın

 13. Abi attığın maild şifre e posta yok

 14. Abii buz diyarı veyyaa m416 turuncu silah deseni veya güzel efsanefi kız kıyafeti molur abii hiç birşeyim yok yardım edersen sevinirim

 15. Veya abii tatlı pembe seti de olabilir nolurrrrrr yalvarırım kıyagetim dahi yok

 16. ABİ SADECE TEK M416 MASKARA VEYA M416 KERTENKELE VEYA M416 BUZ DİYARI

 17. Maskara ID 5972690400

 18. Maskara seti istiyorum al id 5719583753

 19. Maskara seti istiyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir