PUBG Bedava Hile – BekçiAlımı

PUBG Bedava Hile

PUBG son yılların en sevilen oyunu hatta online tek harita üzerinde birinci kişili şahıs oyuncularının başlatıcısı oldu. PUBG çok büyük bir popülarite yalamayı başardı ve böylece FPS modundaki şavaş oyunlarına yeni bir soluk kazandırdı. Daha sonra birçok firma aynı tarz oyunlar yaptı, Fortnite ve Call Of Duty Mobile gibi online nişancı oyunları. Bu oyunlarda yeni başlayanların yaşadığı sıkıntı ise daha önceki oyuncular ile mücadele etmekte yaşadıkları sıkıntıdır. Hangisi olduğu fark etmeden tüm oyunlarda yeni başlayan ile eski oyuncular arasında büyük bir gelişme farkı oluyor ve yeni oyuncu oyundan zevk alamıyor. Bu nedenle de PUBG bedava hile yollarına başvurarak belki oyun parası ve skin alabilirsiniz. Böylece oyunda ekipman, silah ya da güç kostümlerini uzun zaman geçmeden elde edersiniz.

PUBG Bedava Hile, UC Hilesi

PUBG bedava hile size oyun içinde farklı avantajlar sağlar. Skin hilesi kostümler almanızı sağlar, can hilesi ban riski taşır ama ölümsüzlük verir. UC hilesi ise oyun içerisinde destekleyici ekipmanlar ve silahlar almanızı sağlar. Her oyunda olduğu gibi PUBG de oyun içerisinde çeşitli karakter, ekipman, silah, teçhizat, kostüm gibi farklı güçlendirici ve destekleyicileri satın almak için kullanılan bir oyun içi para birimi vardır. Bu para birimi PUBG için UC’dir ve eğer para harcamazsanız bir alım yapmak için gereken UC miktarını yakalamak belki de çok uzun sürenizi alır. Ama siz de hile yoluna başvurarak hızlı bir şekilde bu parayı toplama ve istediğiniz güçlendirmeleri alma fırsatını bulabilirsiniz.

PUBG Bedava Hile, Skinler

Hem PUBG hem de diğer oyunlarda karakterler ve ekipmanlar için farklı kostümler bulunuyor. Bunlar genelde ödül olarak veriliyor ya da oyun satın alma yoluyla alınıyor. Bu skinler bazen sadece görünüşü yeniliyor ve ek bir özellik veya güçlendirme sağlamıyor. Ama diğer yandan bazıları da direkt veya dolaylı yoldan oyundaki performans ve gücünüzü etkiliyor. PUBG bedava hile ile ücretsiz şekilde alabileceğiniz bu skinler birçok kişiye göre oyunda güç vermese bile verdiği özgüven ile hem oyuncuyu hem de onunla rekabet eden diğer kişileri dolaylı olarak etkiliyor. Sonuçta bu etki oyun performansına yansıyor ve sonucu değiştirme potansiyeli taşıyor.

[wp-faq-schema title=”Kullanıcılar Bunları da Sordu” accordion=1]

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir