PTTCell Bedava İnternet Nasıl Yapılır? – BekçiAlımı

PTTCell Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

PTTcell ülkemizde en büyük mobil operatörlerden biri. Milyonlarca abonesi bulunan PTTcell aboneleri 2020 yılında bedava internet yapma konusunda çözüm arıyorlar. Pttcell aboneleri hatlarındaki internet hakkı bitmeden tarifelerine ücretsiz internet alabilirler. Bedava internet için yapmanız gereken tek şey, aşağıda paylaşacağımız pepsi şifrelerini kampanya sayfasına yazarak bilgi SMS i almayı beklemek. Üstelik hattınıza tanımlanacak internetin durumu size hemen ekranda bildirilecek ve herhangi bir ücreti bulunmuyor. Bilgi SMS i gelmeden hattınıza internet tanımlanmayacağını lütfen unutmayın. Bu işlem 20 dk civarı sürmektedir. Bu kampanya sayesinde hattınıza 2GB mobil internet kazanabilirsiniz. Pepsi ve PTTcell  ortaklığı ile yapılan ayda 60 GB kadar internet kampanyasının detayları ve bedava internet şifreleri şu şekildedir.

PTTCell 60 GB Ücretsiz İnternet

Pttcell abonesi ön ödemeli aboneler, pepsi kapaklarında şifreleri girerek günlük tam 2 GB mobil interneti ücretsiz olarak hatlarına tanımlayabilirler. Ücretsiz internet hakkı günlük olup 24 saat geçerliliği vardır. Her abone 1 günde sadece 1 defa kampanyaya katılabilir. Yani tam 60GB aylık internet kullanım hakkı elde edebilirsiniz. Günlük sınırın 2GB ve tek kod olduğunu unutmayınız. Her kod tek sefer giriş yapılabilir ve tek kullanımlıktır. Pttcell için bedava internet hakkı kodunun girişini kampanya sitesinden yapıyoruz. Pepsi sitesine giriş yapıp kodu aşağıdaki gibi gerekli ekrana giriniz:

Pttcell İnternet Kodları

Aşağıdaki kodlar Pttcell aboneleri için günlük internet hakkı sağlamaktadır. Her kod tek seferliktir ve ilk giren kullanır. Günde bir sınır vardır lütfen gereksiz kod girip diğer ziyaretçilerin hakkını yemeyiz. Yorum yazan ve talep edenlere de bedava internet kodu sağlanacaktır.

 1. ZYEZ3299
  ZY9VN2AE
  ZT44FD2H
  Z3RJ8L3M
  ZZD4AF4P
  ZUHZLBAD
  ZVBHJ54T
  ZJUTF8ZN
  ZTB58FDA
  ZKKN78HY
  Z9TFV4VN
  ZL2L94PZ
  ZTE9CCRD

Herkese 2020 yılında mutlu bayramlar dileriz. Kod giriş sayfası şurasıdır:

https://www.pepsi.com.tr/kampanya-sifre/pepsi-data-2020

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir