PTT Kargo Direk Bağlanma – BekçiAlımı

PTT Kargo Direk Bağlanma

PTT tarihi Osmanlı İmparatorluğu zamanına dayanmaktadır. Tanzimat Fermanı sonrasında yaşanan gelişmeler ile birlikte Osmanlı İmparatorluğu halkının ve yabancıların posta ihtiyaçlarına cevap verebilmek amacıyla faaliyette bulunmak üzere 1840’da Posta Nezareti kurulmuştur. Ardından 1855 yılında Telgraf Müdürlüğü’nün kurulması ve 1871 yılında Posta Nazırlığı ile Telgraf Müdürlüğü’nün birleştirilmesi aslında günümüz PTT’sinin temelini oluşturmaktadır. PTT internet sitesinde gönderi türlerine göre teslim süreleri ve gönderi türlerine göre bekleme sürelerinin kaç güne tekabül ettiği belirtilmektedir. Herhangi bir sorun yaşadığınızda PTT ile ilgili mevzuatları okuyarak bilgi sahibi olabilir veya PTT Kargo müşteri temsilcisi direk bağlanma konumuzda anlattığımız adımları takip ederek müşteri temsilcileriyle hızlı bir biçimde iletişime geçebilirsiniz. Müşteri temsilcilerine doğrudan bağlanmak sorunlarınızı hızlı bir biçimde çözmenizi sağlar.

PTT Kargo Müşteri Temsilcisi Direk Bağlanma

PTT müşteri hizmetleri ile direk görüşmek mi istiyorsunuz? Bunu gerçekleştirmek için ilk olarak PTT hizmet numarası olan 444 1 788’i arayın. Ardından sırasıyla

  • 2 tuşuna basın
  • 1 tuşuna basın
  • 1 tuşuna basın

Böylece hızlı bir biçimde müşteri temilcisiyle görüşmüş olacaksınız.

[wp-faq-schema title=”Kullanıcılar Bunları da Sordu” accordion=1]

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir