PSN Hesapları Bedava
PSN Hesaplari Bedava

PSN Hesapları Bedava

Japonya merkezli dev şirket Sony’nin geliştirdiği PlayStation oyun konsolu alanında piyasanın liderliğini yapmaktadır. İnsanların eğlence amaçlı alacağı cihazların genellikle birinci sırasına yazdığı bu ürün, 1994 yılında piyasaya çıkarken günümüzde ise ilk halinden bambaşka bir seviyeye gelmişti. PSN hesapları bedava aracılığıyla girişi sağlanan PlayStation Network dünyası adeta dijital bir medyaya dönüşmüştür ve oyuncuların etkileşimde bulunabilmesini gerçekleştirmiştir. Satın aldığınız cihazda aynı oyunu oynadığınız dünyanın bir ucundaki playerlar anlaşarak beraber bir mücadele gösterebiliyorsunuz. Elbette sanal boyutlarda sunulan bu hizmet için bazı ücretleri de ödemeniz gerekiyor. Eğer ki ücretsiz PSN hesaplar bağlantısıyla girmek istiyorsanız ya tanıdıklarınızın sizinle üyeliğini paylaşmasını talep edeceksiniz ya da farklı bir üçüncü platformdan bedava hesap şifreleri bulacaksınız. Kişiler de ekseriyetle ikinci yola başvuruyor ve internette araştırmalar yaparak oyunlu PlayStation hesabı bulmaya çalışıyor. Fakat birçok bireyin bu yönde bir arayışı olduğundan sonuca ulaşmak her zaman mümkün olmuyor.

PS Bedava Oyun Hesapları

İfade ettiğimiz üzere belirli aralıklarla Sony geliştiricileri cihazlarının bir üst modelini müşterileriyle tanıştırmaktadır. Gelgelelim ciddi bir sipariş geldiğinden ve üretim miktarı da sınırlı olduğundan tüm dünyaya yayılması biraz zaman alıyor. Dolayısıyla bir alt versiyonları da güncelliğini korumuş sayılıyor. Örneğin 5. model çıkış yapsa bile PS hesapları bedava oyun oynamak için hala araştırılmaktadır. Neticede yeni modellerin fiyatlarının da yukarılarda olması ekstradan bir alt modele yönlendirebiliyor. Zaman geçtikçe eskidekilerin ucuzlamasıyla alım gücü düşük birçok vatandaş da bu sayede ucuz veya ücretsiz PSN oyunlu hesapları şansına erişebiliyor. Bunların haricinde aktif olarak zaman kaybetmeden hemen başlamak isteyenlerse farklı yöntemlere başvurmak durumundalar. Dolandırıcıların dışında çok aşağı meblağlarda ürün satan bir kimse olmadığını da düşünürsek dağıtılacak oyunlu bedava PSN üyelikleri yegane seçenektir.

Bedava PlayStation Plus PSN Üyeliği 

Bireyler PlayStation sistemini karıştırmaktadır. Network kelime manasıyla ağ anlamına gelirken burada insanların etkileşimde bulunması kast edilir. PlayStation Plus ise PSN bünyesindeki hesaplar kast edilmektedir ve asıl bedavaalternatifler bunun için aranmaktadır. 2021 yılında da bolca aranma istatistiğine ulaşan ücretsiz üyeliği edinenler aynı para verenler gibi bir oyun keyfine ulaşıyor. Fakat herkese yetecek miktarda dağıtılmadığından burada bile ciddi bir rekabetin olduğundan bahsedilebilir.

Bedava PS Plus Hesapları

PSN Plus aboneliği olan bedava hesapları hemen aşağıda görebilirsiniz. Girişlerinizi sağlarken oyunlu üyeliklerinbirbirinden farklı detaylarda oluşturulduğunu unutmayın. Ayrıca belirtmek gerekir ki üyelikler konusunda herhangi bir dosya vesaire indirmenize gerek yoktur. Bu tarz talepleri olan yapılar ekseriyetle içerisinde virüs barındıran dosyaları sizlere yöneltirler. 2021 ücretsiz PSN şifreleri sadece metin olarak verilmektedir ve kopyalayıp yapıştırdığınızda başarılı bir şekilde sonuç alabilirsiniz.

Kullanıcı Adı: 4medo.pop786f@yandex.com
Şifre: ssclause39y

Kullanıcı Adı: phan_sam_85iset@yandex.com
Şifre: vjpatron123

Kullanıcı Adı: zfollowingyou.12y@yandex.com
Şifre: vjpatron

Kullanıcı Adı: umalakastopakcohv@yandex.com
Şifre: lnarjesb16

Kullanıcı Adı: 7sathya.priya.7@yahoo.com
Şifre: bkshavaiz17

Kullanıcı Adı: aimadox.rf.1659659@yahoo.com
Şifre: 4mecdixsb9

Kullanıcı Adı: abdo_kmnanxselte6@yahoo.com
Şifre: 5shaapanmk

Kullanıcı Adı: gayoub.kacm.3@yahoo.com
Şifre: fmarylandj.0

Yazar: Musa GENÇ

Elektrik-elektronik mezunuyum. Uygun zamanlarda ilgilendiğim alanlarda içerik üretiyorum. Makalelerimi yazarken dil bilgisine, imla kurallarına ve doğru verilere ulaşmaya özen gösteriyorum. En güncel yazılarım ve makalelerimle sizlere bilgiler sunuyorum.
Yorumlara Abone Ol
Bildir
guest
55 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Halil İbrahim Güllü
Halil İbrahim Güllü

Bana atabilir misiniz rica etsem e postamı yazıyım bana güzel bitene verebilirmisiniz mailiylen

Utku DEMİR
Yönetici
Utku DEMİR
Cevaplandı:   Halil İbrahim Güllü

Yeni hesap e-postaya atıldı.

Emirhan bekci
Emirhan bekci

Aga ps 3oynicaz bize cod hesap atabilirmisin

Utku DEMİR
Yönetici
Utku DEMİR
Cevaplandı:   Emirhan bekci

Yazıyı sosyal medyada paylaşanlara atıyoruz.

Berat Tosun
Berat Tosun

Abi bana da verebilir misin hesap istediğin her şeyi paylaşırım.

Last edited 3 yıl önce by Berat Tosun
Utku DEMİR
Yönetici
Utku DEMİR
Cevaplandı:   Berat Tosun

İletildi.

Ismetcan Belli
Ismetcan Belli

Kral bir tane de bana verebilir misin be

Utku DEMİR
Yönetici
Utku DEMİR
Cevaplandı:   Ismetcan Belli

Sosyal medyada sitemizi paylaşanlara atıyoruz.

Hasan ali
Hasan ali

abi hesap istiyorum napmalıyım fortnite karakterleri olsun nolur bana cevap ver

Utku DEMİR
Yönetici
Utku DEMİR
Cevaplandı:   Hasan ali

PSN atıldı

Efekan
Efekan

Hocam banada bi tane verebilirmisiniz oyun kıtlığı var

Utku DEMİR
Yönetici
Utku DEMİR
Cevaplandı:   Efekan

PSN hesabı attım.

Ismetcan Belli
Ismetcan Belli

Tam olarak sosyal medyada ne paylaşmam gerekiyor yardımcı olur musunuz

Mustafa
Mustafa

admin bana da bi hesap vere bilirmisiniz herşeyi yaparım 🙁

1 2
Bildirimler kapat

Cihazınızda internet yok...