Polislik Mülakat Soruları ve Cevapları – BekçiAlımı

Polislik Mülakat Soruları ve Cevapları

2018 yılının ilk polis alımı ilanı geçtiğimiz haftalarda yayımlandı. Yayımlanan bu ilana göre ön lisans 2 bin ve lisans 8 bin olmak üzere toplamda 10 bin polis alımı yapılacağı belirtildi.

2018 yılı içerisinde yapılacak olan bu alımın başvuruları bitiş tarihi ile ilgili resmi internet sitesi üzerinden aşağıdaki şekilde bir duyuru yapılarak başvuru bitiş tarihinde belli bir süre uzatılma yapıldı.

22. Dönem POMEM ön başvuru işlemlerinin 12-23 Mart 2018 tarihleri arasında yapılacağı daha önce duyurulmuştur.

Ancak, başvuru yapacak adaylardan ön başvuru süresinin uzatılması ile ilgili olarak yoğun talep gelmesi nedeniyle 22. Dönem POMEM ön başvuru ve ücret yatırma işlemleri 30 Mart 2018 tarihine kadar uzatılmıştır.

Tüm adaylara ilanen duyurulur.

Mart ayı sonuna kadar adaylar başvurularını yapabilecekler. Başvuru yaparken 100 TL başvuru ücreti de yatırmanız gerekiyor. 10 bin polis alımına hem ön lisans hem de lisans adayları başvuru yapabilecek. Ön lisans adayları için 200 kız ve 1800 erkek olmak üzere toplam 2 bin aday polis olarak alınacak. Lisans mezunları içinse 7200 erkek ve 800 bayan olmak üzere toplamda 8 bin polis alımı yapılacak.

Polis adayları için hazırlamış olduğumuz polis mülakat soruları uygulaması sizlerin mülakata hazırlanması adına faydalı olacaktır. Daha önce polislik mülakatlarına girmemiş olan adaylar için çok daha faydalı olacaktır. Tecrübeli adaylar sorulara nasıl cevap vereceğini artık bilir ve ona göre davranır ve soruları cevaplar. Yeni başvuru yapacak olan adaylar için polis mülakatlarında çıkmış sorular ve örnek cevaplar ile sorulara nasıl cevap verebileceklerini görmüş olurlar.

Uygulamayı aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz. Uygulama piyasada satılan diğer uygulamalar gibi ateş pahası değil sadece 2.99 TL ödeyerek uygulamayı ömür boyu kullanabilirsiniz. Uygulama internet olmadan da çalışabiliyor.

Bu yazı altına uygulama hakkında düşüncelerinizi veya tavsiyelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir