Point Blank TG Kodları – BekçiAlımı

Point Blank TG Kodları

Birçok oyuncu tarafından aranan Point Blank TG kodları bugünkü yazımızda sizlerle paylaşacağız. Oyun dünyasındaki ayırıcı niteliğe sahip ekipmanlara kavuşmak için genellikle bir ücret talep edilir. Neticede herkeste bulunmayan ekstra özellikler üreticiler tarafından premium yani özel ürünler şeklinde nitelenirler. Reklamların ve diğer işbirliklerinin dışında Point Blank kodu gibi yöntemlerle de önemli bir kazanç kapısı aralanıyor. Başlarda oyunu indiren kimseler sinirli stresli hissiyatlardan uzaklaşmak adına bir hareket gerçekleştirse de zamanla bu oyunlara tutkun hale gelip sürekli oynamak isterler. Hatta ücretsiz NG ve TG kodlar alarak karakterlerinin veya ekipmanlarının seviyelerini yükseltirler. Böylece eğlenceli zaman geçirirken girdikleri çetin mücadeleden de başarıyla ayrılmaya çalışırlar. Eğer ki bahsettiğimiz biçimde bir strateji benimseyen biriyseniz vereceğimiz Point Blank bedava TG e-pin şifreleri oldukça işinize yarayacaktır. Nihayetinde diğer bireylerin belirli ücretler ödeyerek sahip olduğu imkanlara herhangi bir masraf yapmadan kavuşacaksınız. Ayrıca ücretsiz kod dağıtan her yapıya da güvenmemeniz gerekmektedir.

Point Blank E-Pin Kodu Bedava

Günümüzün en fazla indirilen uygulamaları sıralamasında başları çeken güncel oyunlar içerisinde birbirinden farklı mücadele alanları bulunmaktadır. Hatta geliştiriciler çeşitliliği arttırarak hem insanların sıkılmamasını sağlıyor hem de sonraki aşamalarda ihtiyaç duydukları fırsatları daha önceden belirledikleri meblağlarla satışa sunmaktalar. Böylelik örneğin yeni bir eklenti geldiğinde insanlar tekrardan Point Blank E-Pin kodu ihtiyacı duyuyor ve bedava çözüm bulamadıklarında da gerekli ödemeyi yapmak durumunda kalıyorlar. Böylelikle üretici firmanın toplamda ciddi bir kazancı söz konusu. Savaş temalı oyunları genellikle öğrenci kitlesinin oynamasından dolayı da bu pay to win zihniyeti bazen hoş karşılanmıyor. Çünkü herkesin oyuna ayıracağı bir para olmadığından rakiplerden geri kalmak çok olası. Bu minvaldeki kişiler de ancak ücretsiz kupon TG kodları aracılığıyla gelişimini sürdürebiliyor. Söz gelimi bedava 4500 TG e-pin elde etmiş birisinin mutluluğunu hiçbir şekilde tarif edemezsiniz. Hesaplarına yansıttıkları taktirde envanterlerdeki silahları güçlendirebilirken savaş esnasında kullanabilecekleri yeni becerilere de ulaşırlar.

Point Blank TG Nasıl Yüklenir? 

Aşağıda belirteceğimiz Point Blank kodlarını yüklerken bir dizi işlem sırasından geçmeniz gerekecek. İşlemleri yapacağınız platform ise https://pb.tamgame.com/ olacaktır. Adrese gidip hesabınıza giriş sağlayın. Eğer ki bir hesabınız bulunmuyorsa yeni bir kayıt oluşturabilirsiniz. Ardından alt bölmedeki TG Yükle ifadesini bulun. Buradan e-pin ile ilgili bölüme geçerek hemen aşağıda sunduğumuz ücretsiz TG e-pin şifresi listesinden birisini yazın ve gereken diğer bilgileri de kutucuklara doldurun. Gönder dedikten sonra artık 2021 yılı için nasıl yüklenir sorusuna yanıt bulmuş olacaksınız ve yükleme işlemi tamamlanacaktır. Aracı sitelerin bağlantılarına itimat etmeyin ve devamlı resmi siteleri kullanarak kod girişini yapmaya çalışın ve karakter adınızı doğru yazmaya özen gösterin.

Point Blank Kupon Kodları

TRHKDFZXAQWEXDXSFKSEF
ERGFSFZADQ3R545SDFZCXI
TRKJXCSTROWPXVBJDW324
RTGKERGTAASDFGRD96530
CVBMXDSEEWTDFKPPOIQWE
ASDCFLEWWDFZLAQWRFCVZ
RGKDDS7EFLDSX5FKHFC68AL
XAWESLVFDEWRXCVBRTO90
WERZCVMQWRASALSGRRGJH

  • 1JLCXO1E6BXY15DVIVWYT
  • GC69E771INJ2N8M8DXCAZ
  • 7XXSXOGZPO2CNEMF1AXO2
  • FB9E9U305PMG6DBUG5DEI

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir