Point Blank Bedava Çarlar – BekçiAlımı

Point Blank Bedava Çarlar

Yazıda sizlere Point Blank Bedava Çarlar vereceğiz. Point Blank FPS modunda çalışan bir nişancı oyunu olarak kullanıcılarının ilgisini çekiyor. Ama onu asıl insanlara cazip kılan online bir oyun olması. Çünkü online oyunlar kullanıcılar için rekabet demek oluyor. Gerçek kişilere karşı mücadele etmek isteyen kişiler son dönemlerde bu tarz oyunları tercih ediyorlar ve bazen takım bazen de bireysel olarak bu oyunlarda savaşıyorlar. Point Blank oyunu zevkli bir şekilde ilerler ve sizin gelişmenizi devam ettirir. Ne kadar oynarsanız gelişmenizde o kadar ilerler. Ama pek çok kişi oyundaki eski ve iyi oyunculara karşı hızlı ilerleme yolları arar ve eğer para harcamazsanız bu çok zordur. Yine de Point Blank bedava çarlar bulursanız bir şansınız olabilir. Ama bulduğunuz hesabın daha önce başka biri tarafından kullanılmamış olması belirleyici önem taşır.

Point Blank Bedava Hesaplar

Point Blank Bedava Çarlar

Point Blank oyunu online keskin nişancı oynayarak gerçek oyuncularla savaşmak isteyenler için gerçekten harika bir oyun. Ama oyunda ilerlemek kolay değil, özellikle de geç başladıysanız yüksek seviyeli düşmanlarla savaşmak ve kazanmak neredeyse imkansız. Bu noktada Point Blank bedava çarlar size gereken bu ilerlemeyi sağlar ve bu hesaplar ile sizden çok daha güçlü düşmanlarla savaşabilirsiniz. Kullanabileceğiniz hesaplar:

Id: besirahmet06@gmail.com
Şifre: besirsamAnk

Id: furkanakarcay652@hotmail.com
Şifre: furkanka09

Id: OKancer87@hotmail.com
Şifre: okan0887

Id: tramway52@gmail.com

Şifre: oynucampoint

Id: freegamer@yandex.com

Şifre: gamefullnigt

Point Blank bedava çarlar ya da normal şekilde açtığınız çarlar olsun oyun size dönem dönem ödül verir. Bu ödüller kupon, karakter veya ekipman olabilir. Ödülleri almak için öncelikle İnfinity Games’e kaydolurken kullandığınız e-posta hesabınızı doğrulamanız gerekir. Eğer mail adresinizi doğrulama işlemini tamamlarsanız size hediye olarak kuponlar gönderilebilir. Kuponu web siteye girmeli ve ödülü almalısınız. E-posta hesabınıza gelen maili açarak İnfinity Games kodunu kopyalayın ve daha sonra sitedeki hesabınıza giriş yapın. Hesabınızda bir kuponlarım sekmesi var onu seçin ve kuponun yüklemesini tamamlayın. Eğer kuponunuz yüklendi ifadesini görürseniz artık ödülü almış olursunuz. Aksi bir durum yaşanır ve ödül yüklenmezse site asistanına sorabilir ya da İnfinity Games’e mail atabilirsiniz.

Nfinity Games oyun kodumu nasıl yüklerim?

Nfinity Games size oyun için bir hediye kodu gönderdiyse mail adresinize gelen bu kodu kopyalamalısınız, daha sonra  Point Blank web sitesini ziyaret etmeli ve e-posta hesabınız ile sisteme giriş yapmalısınız. Daha sonra hesabınızda kuponlarımı seçerek kopyaladığınız kodu buraya girin ve yükleyin.

Point Blank nasıl bir oyundur?

Point Blank dünyanın pek çok yerinde severek oynanan bir nişancı oyunudur. Oyun online olarak oynanır ve oyun içerisinde pek çok farklı mod bulunur. Bunlar: Kaos modu, İmha modu, Yok etme görevi, Kafa avcısı görevi gibi çeşitlendirilebilir. Diğer bedava hesaplar için TIKLAYINIZ. Bedava kod ve çarlar için mavibilgiler isimli sitemizi de ziyaret edebilirsiniz.

Yazar: Fatma YÜKSEL

Medya ve iletişim mezunuyum. Dijital pazarlama, sosyal medya ve içerik yazarlığı alanlarında uzun zamandır aktif rol alıyorum. Ayrıca, dijital reklam ve tasarım işleriyle de ilgileniyorum. Bir yandan da eğitimime devam ediyorum.

Bir Soru

  1. aticidilara623@gmail.com ban çar verırmsınız tug general

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir