Playstation Oyun Kodları – BekçiAlımı

Playstation Oyun Kodları

Playstation oyunlarını almak için iki farklı yol vardır, birincisi klasik yöntem ile disk almak ve bu diski konsola takmaktır. İkinci yöntem ise dijital olarak almaktır. Eğer oyun orijinal ise her iki yöntemle de kolayca oyunu açabilir ve kurabilirsiniz. Ama oyun ister disk ister sanal olsun orijinal değilse sizin bir oyun anahtarı kullanmanız gerekecektir. Playstation oyun kodları en temelde oyunları etkinleştirmenize yararlar ve doğru kodu bulursanız tüm özellikleri kullanabilirsiniz. Bunun dışında farklı ekstralar için de oyun kodları vardır. Kıyafet, silah, karakter, skin, oyun parası, oyun bonusu gibi pek çok oyun içi paketlerde de oyun kodları işinize yarayacaktır.

Playstation Oyun Kodları, PSN

PSN Sony firmasının konsol sahipleri için yaptığı yeni bir ağdır. Bu ağda her konsol sahibinin bir hesabı bulunur ve bu hesaplar ile bir oyun satın alarak kütüphaneye eklersiniz daha sonra da başka bir cihazda açarsanız hesabı aynı kütüphaneye ulaşırsınız. Bunun en iyi tarafı ise bir ücretsiz oyun kodu kullanırsanız burada açtığınız oyun ve etkinleştirdiğiniz oyun içi ögeler de hesapta kalacaktır. Yani bulacağınız Playstation oyun kodları sadece bir kez için değil istediğiniz kadar geçerli olabilecektir. Bununla beraber PSN aslında yeni dönemde oyuncuların tüm ihtiyaçlarına yöneliktir. Online veya çok oyunculu oyunlara giriş sağlar, ayrıca video kayıt alma ve saklama imkanları ile sosyal medyaya yönelik ihtiyaçlara da cevap verir.

Playstation Oyun Kodları Bedava

Playstation oyun kodları normal şartlarda oyunu sanal veya klasik yoldan satın alan kişilere verilir ve bu kod ile oyunu etkinleştirmeleri gerekir. Ama diğer yandan ücretsiz Playstation kodları ile hem oyunları etkinleştirme hem de oyun içi ögeleri alma gibi şansınız vardır. Bunun için bizim vereceğimiz kodları ya da internette gördüğünüz diğer kodları deneyebilirsiniz. Dikkate almanız gereken nokta ise her kodun bir kez kullanıldığıdır. Eğer kod çalışmıyorsa daha önce kullanıldığı içindir.

NBCRJ-YJ93Q-T73WV-9PR3F-9W3VC
KNJPJ-YBFTR-33K5M-Y5FMX-BKM3P
QQ33F-N3THK-CWTFJ-HD55X-7QK7C
7FDTG-TNM3Y-C9DF9-QQ9XX-V33X3
Y79NG-BWMGT-KJPT3-B335G-573VC
FNWBR-33T3R-KXTXF-QFBQJ-PKCX3
Q9NF3-WWTPB-DJP9J-5739V-93TK3
P7GNV-HJFM3-T5YHH-MYPT7-G5PX3
CHV3H-RVNC5-C5H93-QX7YF-YTDVC
3PNYY-DPJV9-DMC3K-TR9YP-DDB3P
NBCRJ-YJ93Q-T73WV-9PR3F-9W3VC

Playstation oyun kodları nasıl girilir?

Palystation oyun kodlarını girmek ve böylece oyunu ya da oyun içi ekstraları etkinleştirmek için kullanılabilecek iki farklı yöntem vardır. Birinci yöntem; PS sistemi üzerinden girdiğinizde sol alttaki menüden para puan kodlarını açmak ve buraya girmektir. İkincisi ise Playstation Store hesabınızda Kuponları talep et seçeneğine girerek burada kodu yazmaktır.

PSN oyun kodları ile ne alabilirim?

Playstation için eğer oyunu disk olarak almayıp dijital yollarla elde ederseniz size oyunu etkinleştirmek için bir kod verilir. PSN kodlarının bazıları sadece oyunu açmak içindir, bunun dışında ise PSN para kodu ya da skin kodları gibi kodlar da bulunabilir. Bazı kodlar oyun içinde kullanılabilen at, silah ya da kıyafet gibi özellikler verirler.

Yazar: Sevgi KILIÇ

Mardin'de 1994 yılında doğdum. Üniversite hariç eğitimimi orada tamamladım. Üniversiteyi Aksaray Üniversitesi Edebiyat Fakültesinde okudum. 2018 yılında evlendim ve 2019 yılında Alya adında dünyalar tatlısı kızım dünyaya gözlerini açtı. Artık hayata başka bir pencereden bakıyorum, hayatım çok değişti, daha mutlu, daha huzurlu bir insan oldum. Artık kızım için yaşıyor, onun için nefes alıyorum, yazdığım yazılarla mutlu oluyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir