Oyunlu PSN Hesapları – BekçiAlımı

Oyunlu PSN Hesapları

Kaliteli ürünler alabilmek ve bunlarla beraber yaşam standardını yükseltebilmek herkesin amacıdır. Günümüz dünyasının en çok harcama yapılan sektörlerinin başında da eğlence gelmektedir. Özellikle genç kesimler bilgisayarlara, akıllı telefonlara ve konsol cihazlarına önemli meblağlar harcamaktadır. Örneğin PlayStation ile saatlerini konsol başında geçirmek birçok kişinin favori aktivesidir. Çıkan yeni cihaz modelleriyle beraber oyunların da güncellenmesi sayesinde çevrimiçi biçimde oynayabilme şansını getirdi. Tutkunlarının yakından tanıdığı PSN hesapları ile arkadaşlarınızla veya tanımadığınız playerlarla beraber aynı mücadeleye girişilebiliyor. Bir bakıma dijital medya ulaştırma servisi olarak görebiliriz. Açılımı PlayStation Network olan oyunlu PSN hesabı açtığınızda 24 milyonun üzerinde bir oyuncu kitlesiyle aynı evrende bulunabilirsiniz. Yine Sony tarafından geliştirilirken PS5‘in kullanılmaya başlanmasıyla bambaşka bir seviyeye çıkacağı düşünülüyor. Bu anlamda oyunlu PSN hesapları daha da bir önem kazanıyor. Alışılagelmiş online olanlar popülerliğini korusa bile sıradan oynanış mekaniğini barındırdığından yerini zamanla diğer alternatiflere bırakıyor. Bu yüzden bolca çevrenizde PSN satışı yapanları arayan insana denk gelirsiniz.

Oyunlu PlayStation Network Hesaplar Bedava

Dünya devi Sony’nin geliştirdiği sistemde oyunculara çeşitli zamanlarda güzel kampanyalar sunuluyor. Devamlı kullanıcılarını düşünerek Plus aboneliği devreye alınmıştı. Böylece abonelik kapsamında düzenli aralıklarla ödemeler sağlanır bazı ücretsiz imkanlara da ulaşılıyor. Yine oyunlu PSN bedava hesap sahiplerinin de faydalanabildiği özel indirimlerin sağlandığını da söylemeliyiz. Ayriyeten belirtmek gerekir ki sıradan oyunların aksine çevrimiçi yani online biçimde diğer playerlarla savaşmak gibi aktiviteler yapmak isterseniz zorunlu olarak bu aboneliğe katılmanız istenir. Düz Playstation Network üyeliklerin herhangi bir ekstra özellik barındırmadığını belirtmeliyiz.

Bedava PS4 ve PS5 Hesapları Oyunlu

Genelde sistemlere dahil olunduğunda kısa süreliğine bir deneme hakkı verirler. PSN içerisinde de benzer bir uygulama söz konusudur. Söz gelimi yeni hesap oluşturduğunuzda size 14 günlük bir ücretsiz dönem sunulur. Eğer ki devam ettirmek isterseniz aylık ücretini ilgili PSN hesabınızdan karşılamanız istenir. PS5 satışı başlansa bile tam anlamıyla herkes sahip olamadığından şimdilik PlayStation 4 bedava oyunlu üyelikleri popülerliğini koruyor diyebiliriz. Haliyle demo bittiğinde cihazınızı olabildiğince efektif kullanabilmek için sisteme dahil olmanız gerekiyor. Herhangi bir ücret de ödemek istemiyorsanız sağdan soldan edinebileceğiniz oyunlu PSN hesapları dışında bedavabir seçeneğiniz kalmıyor. Yine bazı platformların ücretsiz kodlar dağıttı ve yazan şifreleri sisteme tanıttığınızda üyeliğinizi bir seviye yukarıya çıkardığınız söylense bile bunların her zaman başlarıyla sonuçlanmadığının altını çizmeliyiz. Net ve kalıcı bir çözüm için PSN account gereklidir.

Güncel PSN Hesap

Güncel hesap bilgileri aşağıdadır. Farklı oyunların içerisinde olabileceğini düşünerek zevkinize hitap eden bir tanesini kullanmaya başlayabilirsiniz. 2021 senesine özel hazırlandıklarından son çıkanlar da yüklenebilmektedir.

Kullanıcı Adı: ehamed.belhess9@gmail.com
Şifre: ryasin56

Kullanıcı Adı: ziad.elmezay189@gmail.com
Şifre: woum99p

Kullanıcı Adı: 2lene10nepomucen9@gmail.com
Şifre: manaboda.1

Kullanıcı Adı: zmaria.grazyelleq@gmail.com
Şifre: 1haddaji.mo

Kullanıcı Adı: ifateh.djelloudl@hotmail.com
Şifre: lchamal-20

Kullanıcı Adı: rtom.raid.33@hotmail.com
Şifre: 4zain.gm

Kullanıcı Adı: ttamanna.bhatia.p@hotmail.com
Şifre: rlanadlxosh2

Kullanıcı Adı: iyousubncx.cef.58323@hotmail.com
Şifre: ealfahad9

Yazar: Sevgi KILIÇ

Mardin'de 1994 yılında doğdum. Üniversite hariç eğitimimi orada tamamladım. Üniversiteyi Aksaray Üniversitesi Edebiyat Fakültesinde okudum. 2018 yılında evlendim ve 2019 yılında Alya adında dünyalar tatlısı kızım dünyaya gözlerini açtı. Artık hayata başka bir pencereden bakıyorum, hayatım çok değişti, daha mutlu, daha huzurlu bir insan oldum. Artık kızım için yaşıyor, onun için nefes alıyorum, yazdığım yazılarla mutlu oluyorum.

2 Soru Cevaplandı

  1. Bana oyunlu bir hesap gönderebilir misiniz ? Open World ağırlıklı olarak. Siteyi mümkün olduğunca paylaşacağım ^^

  2. Bana PSN hesabi atabilir misiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir