Oyunlu Hesaplar, Oyun Platformları – BekçiAlımı

Oyunlu Hesaplar, Oyun Platformları

Dijital bir döneme girmemizle birlikte kısa sürede çok fazla değişiklik yaşandı. Artık klasik DVD, Kaset, CD gibi birçok depolama ve dağıtım aracıyla bunları çalıştıran aletler de tarih oldular. Yeni dönemde müzik, oyun, film gibi içerikler sanal marketlerle dağıtılıyor. Oyun platformları da bu dijital dağıtım ağında hem satış hem de insanları bir araya getirme ve reklam açısından önemli bir rol oynuyor. Bu oyunlar aynı anda binlerce oyunu üyeleri için satışa sunuyor ve günlük olarak milyonlarca üyeye hizmet ediyor. Üyelik ücretsiz ve kolay bir şekilde yapılmasına rağmen oyun firmaları fiyatları çok yüksek tutuyor. Özellikle de kaliteli bir seri için ödenmesi gereken miktar çok fazla oluyor. Bu nedenle oyun oynamak isteyen kişiler oyunlu hesaplar bulmaya ve bu hesaplar üzerinden istedikleri oynamaya çalışıyor.

Steam Hesapları

Steam dijital ortamda oyun satışlarının yapıldığı bu dönemde aynı zamanda oyuncuları aynı platforma toplayarak etkileşimi de arttırdığı için oyun dünyasında oldukça önemli bir konum kazandı. Artık neredeyse herkesin Steam hesabı var ama sorun şu ki oyunlu hesaplar kimlerde. Çünkü genelde Steam hesabımız olmasına rağmen sadece birkaç tane oyunumuz var ama oynamak istediğimiz onlarca oyun mevcut. Oyun tutkunları için oyunlu Steam hesapları bularak bunlar aracılığıyla istediği oyunları oynama gibi bir seçenek de var. Steam için oyunlu hesaplar:

Kullanıcı Adı: pubgamer016
Şifresi: gamer016gq

Kullanıcı Adı: ahmet8oyun
Şifresi: aHmetoyuncini

Kullanıcı Adı: ahmetcan3543
Şifresi: heisenberg3543

Kullanıcı Adı: sema_eko27
Şifresi: djekoantep

Kullanıcı Adı: rainbowtalha2
Şifresi: esekherif42

Kullanıcı Adı: nizamulmulk54
Şifresi: selcuk42ktr

Kullanıcı Adı: Mert8bjk
Şifresi: kartalmert358

Kullanıcı Adı: ysfdogan892
Şifresi: mersinli33dgn

Epic Games Oyunlu Hesaplar

Steam kadar ünlü olan başka bir platform da Epic Games oldu. EpiC Games uzun süredir dijital ortamda satış yapmasına rağmen çok fazla bilinmiyordu. Ancak ücretsiz oyunlar vermesiyle ve özellikle de GTA 5’i ücretsiz olarak hesabı olan herkese dağıtmasıyla büyük bir popülerite kazandı. Şuan birçok kişi hem Steam hem de Epic Games oyunlarını oynamak istiyor ve bu nedenle de her iki platform için de oyunlu hesaplar arıyorlar. Epic Games için oyunlu hesaplar:

 • Kullanıcı Adı: enesfactors5
  • Şifre: pala456
 • Kullanıcı Adı: mariousta666
  • Şifre: theboys25
 • Kullanıcı Adı: continental58
  • Şifre: clooney675
 • Kullanıcı Adı: benjamin81button
  • Şifre: gotfather81
 • Kullanıcı Adı: selimchngr43
  • Şifre: selimgameloft
 • Kullanıcı Adı: 421chnozturk
  • Şifre: 42856chn456
 • Kullanıcı Adı: argun.cetinbas
  • Şifre: 314253argun

Oyunlu Origin Hesap Ücretsiz

Yıllardır oynadığımız birkaç oyunla iyice aklımıza kazınmış olan Electronic Arts, 2011 yılında piyasaya sürdükleri Origin yazılımıyla büyüme ivmelerini yukarılara çekiyor. Her türlü mobil ve masaüstü bilgisayara uyumlu çalışan yazılımla birlikte kendi oyunlarını ve işbirliği yaptıkları firmaların ürünlerini pazarlayabiliyorlar. Aynı zamanda oyunlu Origin hesap aldığınızda çok oyunculu bir sosyal iletişim aracı olduğunu da unutmamalısınız. Böylelikle Steam ve benzeri yapıların aksine daha kullanışlıdır. Söz gelimi ücretsiz Origin hesabı kurabilme şansı tanırken ağdaki diğer profillerle arkadaş olabilmenize de olanak vermektedir.

Kullanıcı Adı: ysaif.abd.94i@gmail.com
Şifre: athaersa

Kullanıcı Adı: cmehdi.alouani.57@hotmail.com
Şifre: wwnascime

Kullanıcı Adı: gomaerasd91m@hotmail.com
Şifre: angel33wer

Kullanıcı Adı: iviber.whatsp2@hotmail.com
Şifre: xous.28ad

Kullanıcı Adı: gamina.mliha.71@hotmail.com
Şifre: fbiieel-9

[wp-faq-schema title=”Kullanıcılar Bunları da Sordu” accordion=1]

Yazar: Sevgi KILIÇ

Mardin'de 1994 yılında doğdum. Üniversite hariç eğitimimi orada tamamladım. Üniversiteyi Aksaray Üniversitesi Edebiyat Fakültesinde okudum. 2018 yılında evlendim ve 2019 yılında Alya adında dünyalar tatlısı kızım dünyaya gözlerini açtı. Artık hayata başka bir pencereden bakıyorum, hayatım çok değişti, daha mutlu, daha huzurlu bir insan oldum. Artık kızım için yaşıyor, onun için nefes alıyorum, yazdığım yazılarla mutlu oluyorum.

Bir Soru

 1. rica etsem hesap verebilir misiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir