Otopratik Bayilik Başvurusu – BekçiAlımı

Otopratik Bayilik Başvurusu

Türkiye Cumhuriyeti’nde yer alan en büyük lastik firması BRİSA’nın yeni bayilik sistemi ile Otopratik mağaza sayıları katlanarak artmaktadır. BRİSA tarafından verilen cazip fırsatlar, Otopratik bayilik başvurusu yapmak isteyen kişileri cezbetmektedir. Otopratik’in kar marjı çok yüksektir ve her bayi için ortalama 200.000 TL ciro öngörülmektedir. Bu ciro için 300.000 TL ile 500.000 TL arasında yatırım yapmanız gerekmektedir ve 20 aylık dönemi kapsayan amortisman süresi öngörülmektedir.  Başvuruyu yapmak için tek yapmanız gereken, Otopratik web sitesindeki Başvuru Formu’nu doldurmaktır.

Otopratik Nedir?

Türkiye’de tüketici kesimin araçları ile ilgili servis ile bakım hizmeti alabilecekleri işletmeler konusunda ayrışma söz konusudur. Otomobil satışlarından sonra lastik, akü ve yağ gibi yedek parça hizmeti sunan birçok işletme bulunmaktadır. Ancak günümüzde zamanın önemi çok büyüktür. Hatta çoğu kişi için paradan bile değerlidir. Dolayısıyla aracımız bozulduğu zamanlarda bu parçaları farklı yerlerden temin etmek ile uğraşmak istemeyiz. BRİSA tarafından bu tür hizmetlerin hepsini aynı çatı altında birleştiren Otopratik konsepti piyasaya sürülmüştür. Peki neden Otopratik bayilik başvurusu yapmalısınız?

Neden Otopratik Bayilik Başvurusu Yapmalısınız?

Otopratik Bayilik başvurusu yapmak için birçok nedeniniz bulunmaktadır. İlk olarak Otopratik, Sabancı Holding’e ait olan BRİSA’nın ortaya çıkardığı bir konsepttir. Bu konseptin kazancı boldur ve ortaya çıkardığı fikir mantığa uygundur. Otopratik zincirine katılarak büyüyen pazarda karlı bir paya sahip olmanız çok basittir. Otopratik, gelişen araç teknolojilerini takip desteği sunmaktadır. Bu desteği sunan kişiler alanında uzman teknisyenlerdir. Ayrıca en güncel araç teknolojilerine erişebilecek yazılımlara sahip olursunuz. Böylece hatalı veya eksik onarım ihtimali en aza indirgenmiş olur.

Bayilik Başvuru Formu’nu Nasıl Doldurmalıyım?

 • Ad*
 • Soyad*
 • Telefon*
 • E-Posta*
 • Adres*
 • Adres Devamı
 • Şube Açmak İstediğiniz İl*
 • Şube Açmak İstediğiniz İlçe*
 • Şirket Unvanı*
 • Sektördeki Tecrübe Durumu*
 • Faaliyet Gösterilen İşkolları*
 • Başvuru Gerekçeniz*

Otopratik bayisi olmak için Bayilik Başvuru Formu dolduracaksanız, verdiğiniz bütün bilgilerin %100 doğru olduğundan emin olmalısınız. Sektörde tecrübeniz varsa kesinlikle belirtmelisiniz. Firmanızın faaliyet gösterdiği işkollarını teker teker yazmalısınız. Şube açmak istediğiniz lokasyonu ve bu lokasyonun faydasını açıkça belirtmelisiniz. Başvuru Formu içerisinde sorulan başvuru gerekçeniz çok önemlidir. Bu alana kısa ve öz bir biçimde Otopratik bayilik başvurusu yapma nedeninizi yazmalısınız.

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir