Otobüs Bileti Satarak Para Kazanma – BekçiAlımı

Otobüs Bileti Satarak Para Kazanma

Ülkemiz ve dünyada 2021 yılında ekonomik olarak zorlu dönemler yaşanıyor. Herkesin alım gücü düşüyor ve çoğu insan ek iş ile gelir kapısı arıyor. Özellikle evde ek iş veren firmalara ve komisyon ile para kazanma fırsatı sunan gelir kapılarına insanların ilgisi oldukça fazla. Bu makalemizde, evde ya da dışarıda farketmeksizin, işiniz olsun ya da olmasın otobüs bileti satarak nasıl ek gelir kazanabileceğinizi açıklayacağız.

Pamukkale Turizm İş İmkanı

Pamukkale Turizm, bu alanda öncü bir konumda. Size ait adres ile Pamukkale turizm üzerinden yapılacak tüm bilet alımlarında %5 nakit para kazanmanız mümkün. Dilerseniz kendiniz alın, dilerseniz yakınlarınıza alın ya da internet ya da günlük hayatta insanlara bilet satın farketmeden satış tutarının %5’i kadar nakit para kazanabilirsiniz.

Bilet Satarak Gelir Elde Etme

Bilet satarak para kazanmanız için öncelikle Pamukkale Turizm satış ortaklığına kayıt oluyorsunuz. Daha sonra size ait bir adres tanımlanıyor. Bu adres üzerinden instagram, twitter, facebook ya da diğer mecralar ile normal hayatta herhangi birine bilet sattışı olduğunda, tutarın %5’i kadar komisyon alıyorsunuz.

Otobüs bileti satarak hemen para kazanmaya başlamak için ortaklık sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir