Origin Oyun Key – BekçiAlımı

Origin Oyun Key

Dijital ürün satışı gerçekleştiren platformların herhangi birisinde bir hesap oluşturmayanlar neredeyse hiç yok denecek kadar az. Neticede günümüz dünyası zamanla dijitale kaydı ve eğlence araçları olarak da bilgisayarları veya ellerimizdeki telefonları kullanıyoruz. Söz gelimi Origin oyun key edinerek diğer teknik detayların içerisinde kaybolmadan, hızlı bir şekilde keyifli bir oyun konforuna ulaşabilirsiniz. Bütün ülkelerde yaygınlaşan online oyunlar başta olmak üzere pek çok alternatif 2020 ve 2021 yılları itibariyle yükseliş trendine girerken bununla beraber pazar payı da eskiye nazaran arttı. Electronic Arts’ın imzasını taşıyan Origin keyleri de müşterilerine en sevilen ürünleri kolay yoldan ve uygun fiyattan pazarlamaya çalışıyor. Sektördeki rakiplerini düşününce işi hiç kolay değil fakat yine de çeşitli bedava oyun keyi dağıtarak bir reklam çalışmasına girişmekte ve kitlesini arttırmayı hedeflemekte. Origin indirim kodları pek tabii ki birçok playerın ilgisini çekiyor ve planlanan durum da gerçekleşiyor diyebiliriz. Lakin bazılarımız kampanya çerçevesinde dağıtılan ürün kodu ve CD key detaylarına ulaşamıyor ve bu fırsattan mahrum kalıyor.

Origin Key İle Oyun Yükleme

EA yazılımcılarının geliştirdiği sistem hem web sürümüyle hem de masaüstü bilgisayara indirilen versiyonuyla rahatlıkla kullanılabiliyor. Genellikle ilk hesap kayıt aşamasında internetten giriliyor ve ardından PC’lere indiriliyor. Siz de Origin indirdiyseniz ve elinizdeki bedava ürün kodları aktive etmek istiyorsanız yapmanız gerekenler çok basit. İlk olarak programı çalıştırıp üye girişinizi sağlayın. Devamında sol tarafta yer alan Origin Redeem Product Codeifadesine tıklayın. Gelen ekran edindiğiniz ücretsiz Origin şifre veya satın aldığınız kod bilgisinin yazılacağı bölmedir. Enter Product Code yazısının hemen altındaki kutuya bilgileri girdiyseniz Next deyin. Karşınıza çıkacak Origin oyunları arasından seçtiğiniz ürünü kontrol edip onaylayın. Origin keyi kullanarak oyun yükleme işlemlerinde şimdilik kütüphanenize eklediğinizi belirtebiliriz. Bilgisayara yükleyebilmek için My Game Library sekmesine gelmelisiniz. Seçiminizi yapıp Download dediğinizde işlem başlayacaktır.

Bedava Origin CD Key Kodu ve Ürün Şifreleri

Yukarıda ifade ettiğimiz işlemleri gerçekleştirmeden önce elbette ulaşabildiğiniz bir CD Key bütününe ihtiyacınız var. Neticede ticari bir işleyişi benimseyen Origin‘de her şeyi ücretsiz tamamlamanız mümkün değil. Buralarda diğer yapılardan bulabileceğiniz ürün şifreleri elinizi rahatlatacaktır. Neticede hiçbir ücret ödemeden bedava kodugirebileceğinizden zamandan ve fiyattan tasarruf edeceksiniz. Ayriyeten Origin oyun key herkes tarafından talep edildiği için bulabilmek de her zaman mümkün değildir. Örneğin geçtiğimiz aylarda sponsorların playerlara sunduğu şifreler hemen tükendi ve bazıları fırsatlara yetişemedi. Bizler de bugünkü içeriğimizde sizlere Origin CD keylerini vereceğiniz ve bahsettiğimiz yöntemle hesaplarınıza yükleyebilirsiniz.

Ücretsiz Key Veren Siteler 

Aşağıda listeleyeceğimiz oyun keylerinin dışında başka bir dosya vesaire yüklemenize gerek yoktur. Ücretsiz anlamda yardımcı olacağını söyleyen farklı siteler sizden şifre gibi önemli bilgiler isterlerse yeterli güveni göremediyseniz asla hesap bilgilerinizi kimseyle paylaşmayın. Zaten kod gibi konularda yardımcı olacak platformlar genellikle sitelerinin üzerinde direkt detayları belirtirler.

AFESS-WQESF-CVBMS
REDRL-BMCVD-ERPSG
VMSRW-AFEKF-RHKXF
TGS56-THKC3-YKFE3
TTHI8-KGFKX-GRKXA
NONDF-DGMXS-WEKDG
GNMCS-ERKGR-HTKSR
NACZS-ERKXS-LOPWE

Origin Oyun Key Üretici

Aradığınız oyun anahtarını bulamadınız mı? Origin key oyun anahtarıcı üretici yazılımımız ile sizin için random şifreler ürettik. Sayfayı her yenilediğinizde değişen bu kodları kullanabilir, şansınızı deneyebilirsiniz:

 • UD3FG-BQ3MU-6IM0V
 • VW54J-RG850-JI87U
 • CAM4G-I7CQ1-FQIRA
 • FWEEK-VCBM7-GFTXC
 • SZ5W5-44XFI-IXGO2
 • QO9ON-66EP0-WWY3F
 • 0A3BJ-TNWT0-27S16
 • GWC4U-HBV2N-O1IPV
 • F6ZGG-BSF87-OSFWS
 • 8G7NY-CX4YQ-REPKV
 • W2QPY-6YSC9-CMG3B
 • 5YHUA-HJ0LC-CS4KW

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

Bir Soru

 1. Fifa 20 origin key verir misiniz lütfen

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir