Origin Bedava Hesaplar
Origin Bedava Hesaplar

Origin Bedava Hesaplar

Online alışverişlerin yükseliş trendine girdiği bu dönemde oyun dağıtım platformları da yoğun bir ilgi görüyor. Özellikle pandemi sürecinde sokağa çıkma yasakları gibi tedbirlerle herkes evlerine kapanmışken Origin benzeri sistemlerden yeni bir oyun indirmeyen neredeyse hiç yok. Üstelik Origin bedava hesap gibi alternatiflerle yola çıkanlarsa bu zaman diliminde herhangi bir ücrete tabi tutulmadan fırsatlardan yararlanabiliyor. Neticede bahsettiğimiz sitelerin tamamı belirli bir ücret talep etmekteler. Demo tarzındaki ürünleri ücretsiz hesaplar ile sağlayabilirken bir üst seviyede yani tam sürüm oyunları edinmek istediğinizde etiket fiyatını gözden çıkarmanız gerekiyor. Örneğin yeni çıkmış bedava Fifa 21 Origin hesapları arasından bir tanesini edinemediyseniz sistemden tarafınıza yansıtılan meblağı karşılamakla yükümlüsünüzdür. Herkese hitap edebilmek amacıyla platformlar kampanyalar düzenlese de bunlar genellikle sınırlı oluyor ve her birey yararlanamıyor. Biz de bugünkü paylaşımımızda sizlere Origin ücretsiz şifreleri vereceğiz ve gönül rahatlığıyla marketteki ürünleri indirme imkanına kavuşacaksınız.

Oyunlu Origin Hesap Ücretsiz

Yıllardır oynadığımız birkaç oyunla iyice aklımıza kazınmış olan Electronic Arts, 2011 yılında piyasaya sürdükleri Origin yazılımıyla büyüme ivmelerini yukarılara çekiyor. Her türlü mobil ve masaüstü bilgisayara uyumlu çalışan yazılımla birlikte kendi oyunlarını ve işbirliği yaptıkları firmaların ürünlerini pazarlayabiliyorlar. Aynı zamanda oyunlu Origin hesap aldığınızda çok oyunculu bir sosyal iletişim aracı olduğunu da unutmamalısınız. Böylelikle Steam ve benzeri yapıların aksine daha kullanışlıdır. Söz gelimi ücretsiz Origin hesabı kurabilme şansı tanırken ağdaki diğer profillerle arkadaş olabilmenize de olanak vermektedir. Yine fenomenlerin işine yarayabilecek canlı yayınlar dahi oluşturulabiliyor. Topluluk profilleriyle uyumlu çalışmasından dolayı herkesin hesap açtığı bir gerçek.

Bedava Origin Hesapları 

Sistemi tanıtırken sunduğumuz bilgilerin yanında alt tarafta listeleyeceğimiz bedava hesaplar tamamıyla yasal yollardan elde edilmiştir. Bu yüzden çalıntı Origin hesapları ile sonradan başınızın ağrımaması için herhangi bir işlem gerçekleştirmemenizi öneririz. Nihayetinde birçok ülkedeki kanunlara bağlı biçimde yürütüldüğünden olası bir hukuki işlemde tarafınıza suç atılabilir. Sponsorlar ve çeşitli kurumlar aracılığıyla 2021 senesi için dağıtılan Origin bedava hesap her zaman en mantıklı olanıdır. Bizler de altını çizdiğimiz gibi uzun vadeli oyun keyfi alabileceğiniz EA oyunlarını barındıran üyeliklerinin Origin kodları paylaşmaktayız. Kullanıcı adı ve şifre ücretsiz olarak hazırlanmıştır ve sadece listeyi sırasıyla deneyip kendinize uygun bir üyeliği seçmeniz yeterlidir. Neredeyse tüm oyuncuların bu yönde bir talebi bulunduğundan fazla zaman geçirmeden harekete geçip kullanıcı adlarını denemelisiniz. Elbette sizin gibi oyun keyfi almak adına araştırmaya giren diğer playerları da düşünerek bütün şifreleri almayın.

Origin Bedava Oyun Alma

Aşağıdakilerin hepsi oyunlu Origin üyelikleri şeklindedir. Bu yüzden giriş sağladıktan sonra ekstradan oyun almak için para ödemenize de gerek yoktur. Zaten tam olarak istediğiniz biçimde bir amaca hizmet ettiğinden Origin oyunları da içlerinde bulunmaktadır. Kütüphanelerden zevkinize hitap eden bir tanesini indirebilirsiniz.

Kullanıcı Adı: 0ziad.boucheri@gmail.com
Şifre: iimen.bli

Kullanıcı Adı: widad_bidawir@gmail.com
Şifre: ydacod85

Kullanıcı Adı: pblake.s.kennedyj@gmail.com
Şifre: wvittoria6

Kullanıcı Adı: ysaif.abd.94i@gmail.com
Şifre: athaersa

Kullanıcı Adı: cmehdi.alouani.57@hotmail.com
Şifre: wwnascime

Kullanıcı Adı: gomaerasd91m@hotmail.com
Şifre: angel33wer

Kullanıcı Adı: iviber.whatsp2@hotmail.com
Şifre: xous.28ad

Kullanıcı Adı: gamina.mliha.71@hotmail.com
Şifre: fbiieel-9

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)
Yorumlara Abone Ol
Bildir
guest
61 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Efe
Efe

Origin hesabı gönderebilir misiniz bana burada yazanlar çalışmıyor

Burak alp
Burak alp

Lütfen bir origin hesabı atarmısınız bunlar çalışmadı

Selim
Selim

Bana da hesap atar mısınız?

arda
arda

hesap varsa başkan atarmısın

Muhammed
Muhammed

Merhabalar origin hesap atabilir misiniz yukarıda atılanlar açılmadı

Baran
Baran

acaba bana da bir fifa hesabı gönderebilir misiniz teşekkkürler

Hasan Fatih İpek
Hasan Fatih İpek

Origin hesabı yollar mısınız hemen bunlar çalışmadı

Hasan
Hasan

Origin hesabı atabilirmisiniz ?

1 2
Bildirimler kapat

Cihazınızda internet yok...