Ön Sağlık Sonucu Yazılıya Girmeye Hak Kazananlar

2019 1. ve 2. dönem bekçileri için yazılı sınava yönelik duyuru Polis Akademisi tarafından yapıldı.  15-29 Nisan 2019 tarihleri arasında şahsen müracaatları alınan ve ön sağlık kontrollerini başarıyla geçerek yazılı sınava girmeye hak kazanan adaylara 13 Temmuz 2019 Cumartesi günü saat 09.00’da sınava alınacaklar. Peki kimler bu sınava girecekler. Ön sağlığı kimin geçip geçmediği ne zaman belli olacak.  Adaylar sınav giriş belgelerini 05 Temmuz 2019 tarihinden itibaren www.meb.gov.tr internet adresinden alabileceklerdir. Bu tarihte kimler sınava girecek kimler elenmiş olacak netleşmiş olacak.

Polis Akademisi ön sağlık taraması ve evrak teslimi ile ilgili bir sonuç duyurusu yapmamaktadır. Kimlerin elenip kimlerin sınava girmeye hak kazandığını açıklamamaktadır. Bu sonucu sınav yeri giriş belgelerini sorguladığınızda öğrenebileceksiniz. Elenmeyenler sınav yeri bilgilerini görecek, elenenler ise herhangi bir belge göremeyecekler. Sınav giriş belgesi göremeyenler elenmiş demektirler.

Tüm bekçi adaylarına duyurulur.

Bu makale ile alakalı toplam 29 soru cevaplandı. Soru sormak ve sorulara verilen cevapları okumak için aşağıya bakınız.

29
SORU-CEVAP FORMU

avatar
  TIKLA TAKİP ET!  
En Yeniler Eskiler
Bildir
Ayhan dogan
Ziyaretçi
Ayhan dogan

Kismi renk korlugu

Ayhan
Ziyaretçi
Ayhan

Kismi renk korlugu ne oldu calismalar yapalacakti

Ali
Ziyaretçi
Ali

Parkirsina sivina ne zaman girecez yailadan kac gun sonra

Hakan
Ziyaretçi
Hakan

Adminim kolay gelsin sınav sürecini meb üstlendi. peki sınav esnasinda herhangi bir komisyon uyesi olacakmi basimizda yoksa meb tarafindan gorevlendirilen ogretmenlermi olacak ?

Mustafa Oğuz
Ziyaretçi
Mustafa Oğuz

Sınav giriş belgesi; karşımıza çıkan sınav giriş yeri belgesi midir ? Ekstra bir sınav giriş belgesi olacak mı? E-Devlet şifresiyle giriş yaptığımızda karşımıza çıkan sınav giriş yeri bilgilerinin çıktısıyla mı gideceğiz sınava? Teşekkürler şimdiden, iyi çalışmalar.

VOLKAN
Ziyaretçi
VOLKAN

AÇIKLANDIII… BEN ÇIKTI ALDIM

burkay
Ziyaretçi
burkay

yahu kimse merak etmiyormu bendemi hata var anlamadım, bugün 5 Temmuz, ama hala açıklanmadı, ne zaman belli olacak, yada belelli olunca pomemde felan yayınlanacak mı nereden bileceğiz? ne nereden haberimiz olacak ve bakacağız ??

Mehmet
Ziyaretçi
Mehmet

Kardeşim şuan 05.07.2019 saat 01:07 ‘yi gösteriyor ve sınav belgesini sorgulamak için meb sitesinde sınav başlangıç sınav bitiş tarihi soruyor belgeye ulaşamıyorum senden ricam yardımcı olur musun?

Burak Sancaklı
Ziyaretçi
Burak Sancaklı

Admin vu sonuçlar kaç gün sonra açıklanıyor

mehmet
Ziyaretçi
mehmet

kardeşim bekçilık eğitimine ne zaman baslarız ona göre işten çıkcam

Barış
Ziyaretçi
Barış

Yazılı sınav ayrı, parkur ve mülakat aynı gün diye duymuştum, doğru mu? eğer doğruysa geçen senede bu şekilde mi yapıldı? eğer böyle ise mülakata spor kıyafetleri ile mi gireceğiz

ali
Ziyaretçi
ali

SPOR MULAKTI NE ZAMAN

Hamdullah
Ziyaretçi
Hamdullah

Adminim 1. dönem ve 2. Dönem diye belirtmiş Ankara-İstanbul değilde 81 il geneli benim bekçilik başvurum şimdi beni hangi ilan kapsıyor 1. Dönemi 2.ci dönemi?

mayk
Ziyaretçi
mayk

kpss sınavı da bi gün sonra bu sınav tarihiyle ilgili bi değişiklik yaparlar mı Yoksa kpss de yer tercihi yaparken ankara yazardık yada istanbul herneyse çok mağdur arkadaş olacaktır bu konu ile ilgili

mayk
Ziyaretçi
mayk

14 temmuzda kpss sınavı var aynı hafta iki sınavın üst üste yapılması ne kadar mantıklı