Ön Sağlık Sonucu Yazılıya Girmeye Hak Kazananlar
Ön Sağlık Sonucu Yazılıya Girmeye Hak Kazananlar

Ön Sağlık Sonucu Yazılıya Girmeye Hak Kazananlar

2019 1. ve 2. dönem bekçileri için yazılı sınava yönelik duyuru Polis Akademisi tarafından yapıldı.  15-29 Nisan 2019 tarihleri arasında şahsen müracaatları alınan ve ön sağlık kontrollerini başarıyla geçerek yazılı sınava girmeye hak kazanan adaylara 13 Temmuz 2019 Cumartesi günü saat 09.00’da sınava alınacaklar. Peki kimler bu sınava girecekler. Ön sağlığı kimin geçip geçmediği ne zaman belli olacak.  Adaylar sınav giriş belgelerini 05 Temmuz 2019 tarihinden itibaren www.meb.gov.tr internet adresinden alabileceklerdir. Bu tarihte kimler sınava girecek kimler elenmiş olacak netleşmiş olacak.

Polis Akademisi ön sağlık taraması ve evrak teslimi ile ilgili bir sonuç duyurusu yapmamaktadır. Kimlerin elenip kimlerin sınava girmeye hak kazandığını açıklamamaktadır. Bu sonucu sınav yeri giriş belgelerini sorguladığınızda öğrenebileceksiniz. Elenmeyenler sınav yeri bilgilerini görecek, elenenler ise herhangi bir belge göremeyecekler. Sınav giriş belgesi göremeyenler elenmiş demektirler.

Tüm bekçi adaylarına duyurulur.

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)
Yorumlara Abone Ol
Bildir
guest
29 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
mayk
mayk

14 temmuzda kpss sınavı var aynı hafta iki sınavın üst üste yapılması ne kadar mantıklı

mayk
mayk

kpss sınavı da bi gün sonra bu sınav tarihiyle ilgili bi değişiklik yaparlar mı Yoksa kpss de yer tercihi yaparken ankara yazardık yada istanbul herneyse çok mağdur arkadaş olacaktır bu konu ile ilgili

Hamdullah
Hamdullah

Adminim 1. dönem ve 2. Dönem diye belirtmiş Ankara-İstanbul değilde 81 il geneli benim bekçilik başvurum şimdi beni hangi ilan kapsıyor 1. Dönemi 2.ci dönemi?

ali
ali

SPOR MULAKTI NE ZAMAN

Barış
Barış

Yazılı sınav ayrı, parkur ve mülakat aynı gün diye duymuştum, doğru mu? eğer doğruysa geçen senede bu şekilde mi yapıldı? eğer böyle ise mülakata spor kıyafetleri ile mi gireceğiz

mehmet
mehmet

kardeşim bekçilık eğitimine ne zaman baslarız ona göre işten çıkcam

Burak Sancaklı
Burak Sancaklı

Admin vu sonuçlar kaç gün sonra açıklanıyor

Mehmet
Mehmet

Kardeşim şuan 05.07.2019 saat 01:07 ‘yi gösteriyor ve sınav belgesini sorgulamak için meb sitesinde sınav başlangıç sınav bitiş tarihi soruyor belgeye ulaşamıyorum senden ricam yardımcı olur musun?

1 2
Bildirimler kapat

Cihazınızda internet yok...