Netflix Müşteri Çağrı Merkezi – BekçiAlımı

Netflix Müşteri Çağrı Merkezi

Ülkemizde ve dünyada online video içeriği konusunda faaliyette bulunan en önemli şirketlerden biri Netflix’tir. Ülkemizde de birçok müşterisi bulunan bu platformun önümüzdeki dönemde daha fazla yaygınlaşabileceğini söylemek pek abartı olmayacaktır. Netflix müşteri hizmetleri direk bağlanmaile hızlı bir şekilde platform ile ilgili yaşadığınız tüm problemleri çözebilirsiniz.

Netflix, ABD’de kurulan bir DVD kiralama şirketi olarak ortaya çıkmıştır. DVD sektöründeki önemli yavaşlama ile birlikte eski rağbeti görmemesi nedeniyle kabuk değiştirmiştir. Kısa sürede online video içerikleri yayınlamaya başladıktan sonra 2016 yılında dünyaya açılmıştır. Türkiye Cumhuriyeti’nde de yayına başladığı andan itibaren büyük rağbet görmüştür.

Netflix Müşteri Temsilcisi Direk Bağlanma

Netflix’e ekonomik bir ücret veren aboneler, Netflix’in sunduğu dizi, film ve belgesel gibi içerikleri istedikleri kadar izleyebiliyorlar. Aksiyon, komedi, bilimsel ve dram gibi tüm kategorilerde hizmet veren platform, en yeni ve kaliteli içerikleri de bünyesine katarak her geçtiğimiz gün daha fazla büyümektedir.

Netflix ile ilgili problem yaşıyorsanız veya aklınıza takılan soruları sormak için bir muhatap arıyorsanız Netflix çağrı merkezi uygulamasından yararlanabilirsiniz. Bunun için sırasıyla

  • Netflix uygulamasını açın.
  • Ana ekrandaki ‘‘Daha Fazla’’ sekmesine tıklayın.
  • ‘‘Yardım’’ seçeneğini seçin.
  • Müşteri temsilcisine direk bağlanmak için karşınıza gelen ekrandan ‘’Ara’’ sekmesine tıklayın.

Veya

  • 0850 390 74 44’ü arayın.
[wp-faq-schema title=”Kullanıcılar Bunları da Sordu” accordion=1]

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir