Nestle Su Bayilik – BekçiAlımı

Nestle Su Bayilik

Su sektörü, asla ölmeyecek sektörlerin başında hatta kirli şebeke suları ve kalabalıklaşan kentli nüfus nedeniyle çok daha önemli bir konuma sahip olmaktadır. Nestle Pure Life ise ulusal ve uluslararası piyasadaki en güçlü firmalardan biridir. Marketler ve büfelerde Nestle pet; iş yerleri, hastane, evler v.b yerler için ise damacana ile satış yapılmaktadır. Bursa Kestel’de üretilen sular Nestle Su bayilik aracılığıyla tüketiciye ulaştırılıyor. Eğer, bölgenizde hali hazırda bir Nestle bayiliği yoksa sizin bu bayiliği alma ihtimaliniz oldukça yüksektir. Bu bayilik ile hiç ölmeyecek bir sektöre yatırım yaparak girişimci yönünüzü ortaya koyarsınız. Peki, nasıl başvuru yapabilirsiniz?

Nestle Su Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Nestle Su bayilik başvurunuzu nasıl yapabilirsiniz? Nestle bayiliği alarak 19L damacana veya daha küçük boyutlarda satış ve dağıtım yapabilirsiniz. Tabi ki, öncelikle altyapıyı kurmanız gerekir. Altyapı kapsamında dağıtım araçları, gerekli eğitimi alan elemanlar ve sipariş alabileceğiniz bir sistem gereklidir. Gerekli şartları sağladıysanız web sitesi üzerinden başvuru yapabilir veya müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. (www.nestlepurelife.com.tr – 444 08 44). Nestle Su ile yatırım yapmak gibi bir planınız varsa yatırımcılara tavsiyelerimizi gözden geçirmenizi öneririm.

Genel Müdürlük için;

Adres: Saray Mahallesi, Doktor Adnan Büyükdeniz Caddesi, No:2, Akkom Ofis Park, 3. Blok, Kat 10, Ümraniye/İstanbul.

Tel: 0216 636 69 00, Faks: 0216 636 69 10.

Yatırımcılara Tavsiyeler

Yatırım yapmak için bir iş fikri peşindeyseniz, su sektörü sizin için karlı bir iş potansiyeli taşır. Su, yaz kış sezon veya mevsim fark etmeden her dönemde tüketilen hayatı ihtiyacımızdır. Bu açıdan su sektörü ölmeyecek sektörlerin başında gelir. Temel olarak bir dükkan ve dağıtım aracı Nestle Su bayilik için ilk aşamayı tamamlamanızı kolayca sağlar. Nestle gibi güvenilir, kaliteli ve kendini kanıtlamış bir firma sizin müşterilerinizi ikna etmeniz için önemli bir seçim olacaktır. Ayrıca bir su firması olmanın yanında farklı ürünlerle yelpazeyi geniş tutma imkanınızda bulunmaktadır.

[wp-faq-schema title=”Kullanıcılar Bunları da Sordu” accordion=1]

Yazar: Musa GENÇ

Elektrik-elektronik mezunuyum. Uygun zamanlarda ilgilendiğim alanlarda içerik üretiyorum. Makalelerimi yazarken dil bilgisine, imla kurallarına ve doğru verilere ulaşmaya özen gösteriyorum. En güncel yazılarım ve makalelerimle sizlere bilgiler sunuyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir