n11 Müşteri Temsilcisi Direk Bağlanma – BekçiAlımı

n11 Müşteri Temsilcisi Direk Bağlanma

n11 Türkiye Cumhuriyeti’nde tüzel kişilere dayanan bir sanal alışveriş platformudur. n11, Güney Kore’nin en büyük firmalarından olan SK Group ile Doğuş Grubu’nun ortak girişimi olan Doğuş Planet tarafından 2013 yılının Mart ayında kurulmuştur. Çok kısa bir süre içinde 115.000’i aşan mağaza ve 13 milyondan fazla kayıtlı ürün sayısına ulaşmıştır. Günümüzde birçok şeyin teknolojik yatırımlar ile kolaylaştırıldığı bilinmektedir. Sektörün geleceği hakkında yapılan yorumların birçoğu, teknolojinin muazzam etkileri nedeniyle niteliksiz kalmaktadır. Öyle ki e-ticaretin ünlenmeye başladığı ilk zamanlarda insanların görmeden bir şeyler almayacağına dair uzmanlar tarafından yapılan yorumların hepsinin yanlışlandığı görülmektedir. n11 gibi e-ticaret platformları ile birlikte internet alışveriş sektörü ciddi satış rakamlarına ulaşmış ve ekonomiye büyük etki etmiştir.

N11 Hemen Müşteri Temsilcisi

Eğer müşteri temsilcisi ile menülerde zaman kaybetmeden görülmek istiyorsanız aşağıdaki içerikte gösterilen adımları okuyarak n11 müşteri temsilcisi direk bağlanma konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz.

n11’in müşteri hizmetleri operatörleri ile direk bağlantı kurmak istiyorsanız yapmanız gerekenler sırasıyla

  • 0850 333 00 11’i aramak
  • 1 tuşuna basmak
  • 4 tuşuna basmak
  • 0 tuşuna basmaktır.

Bu işlemleri sırasıyla yaptığınız taktirde müşteri hizmetleri yetkilileri sizinle görüşecektir.

[wp-faq-schema title=”Kullanıcılar Bunları da Sordu” accordion=1]

 

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir