Mynet Çanak Okey Çip ML – BekçiAlımı

Mynet Çanak Okey Çip ML

Mynet  oyunlarından en sevilenlerin başında Çanak Okey geliyor. Çanak okey oyununda ML olarak geçen çip paralar kullanılmaktadır. Oyunlarda, oyunlara girmede ve diğer aktivitelerde bu ML çipleri kullanırsınız. Eğer çip paranız bittiyse ve ek ML çipi kazanmak istiyorsanız pepsi kodlarını kullanabilirsiniz.

Mynet Çanak okey oyununda pepsi açma halkalarında yer alan 8 haneli kodu ilgili yere yazanlar ilk girişlerinde 5 bin ML, ikinci çip girişlerinde 10 bin çip, daha sonra her girişlerinde 5 bin chip para kazanmaya devam edebilirler. Her şifre tek girişlidir ve bir kez girdiğinizde tekrar giremezsiniz. O nedenle tek kullanımlık pepsi kodunu ilk yazan oyun puanını kazanır.

Çanak Okey Çip Kazanma

Hediye çipleri kazanmak için öncelikle oyuna giriyorsunuz. Pepsi ile al butonuna tıklayarak sizlere verdiğimiz pepsi kodlarını deniyorsunuz. Her pepsi kodu bir kez kullanılabilir ve anında çip parası hesabınıza tanımlanır:

Kod girişini yaptıktan sonra eğer kullanılmamış pepsi kodunu girmişseniz aşağıdaki gibi hesabınıza çip paraların yüklendiğini gösteren mesajı alacaksınız.

Çanak Okey Pepsi Kodları

Çanak okey çip hilesi diye etrafta dolaşan her şey hatalı ve size zararlıdır. Pepsi şifreleri ile çip alabilirsiniz ama başka çip kazanabileceğiniz hile ya da program mevcut değildir. Kod giriş şartları ve koşulları şu şekildedir:

Çanak Okey Pepsi Şifreleri

Ücretsiz bedava kapak kodu programı vb kesinlikle bulunmamaktadır. Pepsi kapak kod ve şifrelerini benzersiz ve tek olarak kapaklara işlemekte ve ana sisteme tanımlamaktadır. Rastgele kod üreten hiçbir yazılım bu şekilde kod sağlayamaz. Mevcut kodları denemeniz lazım.

 • HYH9DUPJ
 • HKTCRD9V
 • ZEUMFLL3
  Z5VN2UVT
  AF4Y8E9Y
  H37SUTNK
  ASV75CPP
  ZS35HRHJ
  Z2CR78US
  ZRRVHHYT
  LZ2YP835
 • Z8E53NPH
 • Z7TES7RK
 • 3R9C2TM8
 • HSA4JBLE
 • ZAZND4L5

Kod Talep Formu

Eğer yukarıdaki Çanak okey pepsi  kodları kullanılmışsa ya da işinizi görmediyse sıfır kod talep formu için aşağıdaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz. Artık çip bitti derdi yok. Elimizde kullanılmamış yüzlerce sıfır kod mevcut. Adil dağıtmak için talep eden 10 kişiye bir kod gönderiyoruz. İlk yazan ve deneyen kazanıyor.

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

46 Soru Cevaplandı

 1. şifre alabilir miyim teşekkürler

 2. Güldeniz Koç

  Şifre alabilirmiyim

 3. şifre varsa alabilirmiyim

 4. Şifre talep ediyorum

 5. Yeşim Karadağ

  şifre alabilir miyim?

 6. Merhaba admin bana cip

 7. admin kod atarmısın lütfen

 8. Kod atin lutfen

 9. kod talep edıyorum

 10. kod istiyorum

 11. Kod talep ediyorum. teşekkürler

 12. Lütfen bekliyorum sifreyi

 13. Çip satın aldım Çanak Okey den gelmedi bu uygulama berbat bir hale gelmiş Google playda böyle sorun yaşamadım. Nasıl çipi alırım yada para iadesi alırım

 14. kod atar mısınız

 15. 5 kişiye mi 10 kişiye mi kod

 16. pepsi şifresi atabilir misiniz

 17. kanka kod yollar mısın

 18. kod atar mısınnn

 19. şifre atıyor musu

 20. Kod atın lütfen

 21. 0 çip kaldı lütfen şifre atabilir misiniz

 22. Yeni kod atabilir misin admin

 23. @utkudemir şifre atar mısın teşekkürleerr

 24. KOD GÖNDERİRMİSİNİZ

 25. Şifre alabilirmiyim

 26. Sifre alabilirmiyim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir