Mynet Çanak Okey Çip ML

Mynet  oyunlarından en sevilenlerin başında Çanak Okey geliyor. Çanak okey oyununda ML olarak geçen çip paralar kullanılmaktadır. Oyunlarda, oyunlara girmede ve diğer aktivitelerde bu ML çipleri kullanırsınız. Eğer çip paranız bittiyse ve ek ML çipi kazanmak istiyorsanız pepsi kodlarını kullanabilirsiniz.

Mynet Çanak okey oyununda pepsi açma halkalarında yer alan 8 haneli kodu ilgili yere yazanlar ilk girişlerinde 5 bin ML, ikinci çip girişlerinde 10 bin çip, daha sonra her girişlerinde 5 bin chip para kazanmaya devam edebilirler. Her şifre tek girişlidir ve bir kez girdiğinizde tekrar giremezsiniz. O nedenle tek kullanımlık pepsi kodunu ilk yazan oyun puanını kazanır.

Çanak Okey Çip Kazanma

Hediye çipleri kazanmak için öncelikle oyuna giriyorsunuz. Pepsi ile al butonuna tıklayarak sizlere verdiğimiz pepsi kodlarını deniyorsunuz. Her pepsi kodu bir kez kullanılabilir ve anında çip parası hesabınıza tanımlanır:

MUTLAKA OKU

Kod girişini yaptıktan sonra eğer kullanılmamış pepsi kodunu girmişseniz aşağıdaki gibi hesabınıza çip paraların yüklendiğini gösteren mesajı alacaksınız.

Çanak Okey Pepsi Kodları

Çanak okey çip hilesi diye etrafta dolaşan her şey hatalı ve size zararlıdır. Pepsi şifreleri ile çip alabilirsiniz ama başka çip kazanabileceğiniz hile ya da program mevcut değildir. Kod giriş şartları ve koşulları şu şekildedir:

Çanak Okey Pepsi Şifreleri

Ücretsiz bedava kapak kodu programı vb kesinlikle bulunmamaktadır. Pepsi kapak kod ve şifrelerini benzersiz ve tek olarak kapaklara işlemekte ve ana sisteme tanımlamaktadır. Rastgele kod üreten hiçbir yazılım bu şekilde kod sağlayamaz. Mevcut kodları denemeniz lazım.

 • HYH9DUPJ
 • HKTCRD9V
 • ZEUMFLL3
  Z5VN2UVT
  AF4Y8E9Y
  H37SUTNK
  ASV75CPP
  ZS35HRHJ
  Z2CR78US
  ZRRVHHYT
  LZ2YP835
 • Z8E53NPH
 • Z7TES7RK
 • 3R9C2TM8
 • HSA4JBLE
 • ZAZND4L5

Kod Talep Formu

Eğer yukarıdaki Çanak okey pepsi  kodları kullanılmışsa ya da işinizi görmediyse sıfır kod talep formu için aşağıdaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz. Artık çip bitti derdi yok. Elimizde kullanılmamış yüzlerce sıfır kod mevcut. Adil dağıtmak için talep eden 10 kişiye bir kod gönderiyoruz. İlk yazan ve deneyen kazanıyor.

Yorumlara Abone Ol
Bildir
guest
27 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
erhan
erhan

şifre alabilir miyim teşekkürler

Güldeniz Koç
Güldeniz Koç

Şifre alabilirmiyim

ali
ali

şifre varsa alabilirmiyim

Merve tafhan
Merve tafhan

Şifre talep ediyorum

Yeşim Karadağ
Yeşim Karadağ

şifre alabilir miyim?

İbrahim
İbrahim

Merhaba admin bana cip

berkay
berkay

admin kod atarmısın lütfen

Blue
Blue

Kod atin lutfen

firar
firar

kod talep edıyorum

hakan
hakan

kod istiyorum

Kaan
Kaan

ZAZND4L5

colak
colak

Kod talep ediyorum. teşekkürler

Sibel aslan
Sibel aslan

Lütfen bekliyorum sifreyi

Burcu
Burcu

Çip satın aldım Çanak Okey den gelmedi bu uygulama berbat bir hale gelmiş Google playda böyle sorun yaşamadım. Nasıl çipi alırım yada para iadesi alırım

Serkan
Serkan

Cip lutfen

Başa dön tuşu

Cihazınızda internet yok...