Moneygram Para Çekme
Moneygram Para Çekme

Moneygram Para Çekme

Moneygram ülkeler arası para transferi için geliştirilmiş yeni sistemlerden biridir. Bu sistem ile dünya üzerindeki 200’e yakın ülkeye para transferi gerçekleştirilir. Moneygram para çekme ve gönderme için bir hesap açtırmamız gerekir bundan sonra hesap sahibi olan diğer kişilere hangi ülkede olduğu fark etmeden para transferi yapabiliriz. Bu işlemleri yapmak oldukça kolaydır, Türkiye’de Denizbank veya Kuveyt Türk bankalarının sunduğu şube, ATM veya internet bankacılığı sistemlerinin hepsini kullanabilirsiniz. Bunun yanında Migros, GönderAl, NKolay gibi diğer işlem sistemlerini de para gönderme ve çekme işlemleri için kullanabilirsiniz. Anlaşmalı bankaların ATM’leri aracılığıyla en kolay ve pratik yoldan parayı çekebilirsiniz.

Moneygram Para Çekme, Transfer Ücretleri

Moneygram ile paranızı dünyanın her tarafındaki iş ortaklarınıza ve tanıdıklarınıza kolayca aktarabilirsiniz. Ülkemizde Moneygram her geçen gün daha yoğun bir trafiğe ulaşmakta ve daha fazla tercih edilmektedir. Siz de Moneygram para çekme ve gönderme işlemlerinizi bahsettiğimiz anlaşmalı noktalar aracılığıyla yapabilirsiniz. Para çekme işlemi için sizden bir ücret talep edilmez ancak para gönderme işleminde transfer ücreti talep edilir. Bu ücretler bulunduğunuz ülke, para birimi ve göndermek istediğiniz noktaya göre değişiklik gösterir. Tabi ki para miktarı komisyon ücretleri konusunda en temel değişkendir.

Moneygram Müşteri Hizmetleri

Moneygram para çekme ya da gönderme konusunda bir sorun yaşarsanız en kısa sürede müşteri hizmetlerine ulaşın ve sorunu bildirin. Firma hızlı bir şekilde yaşadığınız sorunu çözecektir. Müşteri hizmetlerine ulaşmak için telefonla çağrı merkezini arayabilir, e-posta veya web sitesindeki iletişim sekmesi ile yazılı bildirim yapabilirsiniz. Bu yollar dışında son zamanlarda bireysel ve kurumsal hayatın önemli bir parçası haline gelen sosyal medya hesapları ile de firmaya istek, öneri ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Firma müşteri memnuniyeti açısından mümkün olan en kısa sürede sorunlarınızı çözecektir.

Tel: +90 212 988 14 32

E-posta: customerservice@moneygram.com

Kullanıcılar Bunları da Sordu

Moneygram ile ne kadar para transfer edebilirim?

Bir acente merkezinden gönderebileceğiniz en fazla para miktarı yaklaşık 10.000 USD'dir. Koşullar ülkeye göre değişmektedir. Gönderi ve alımlarda maksimum limitleri de uygulanabilmektedir. 

Para alıcıya ne zaman ulaşır?

Ücret ödeme yöntemi ne olursa olsun, başarılı bir şekilde gönderilen para genelde birkaç dakika içinde nakit olarak alınmak için hazırdır.

Yazar: Musa GENÇ

Elektrik-elektronik mezunuyum. Uygun zamanlarda ilgilendiğim alanlarda içerik üretiyorum. Makalelerimi yazarken dil bilgisine, imla kurallarına ve doğru verilere ulaşmaya özen gösteriyorum. En güncel yazılarım ve makalelerimle sizlere bilgiler sunuyorum.
Yorumlara Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
1 2
Bildirimler kapat

Cihazınızda internet yok...