Moneygram Müşteri Hizmetleri Bağlanma
Moneygram Musteri Hizmetleri

Moneygram Müşteri Hizmetleri Bağlanma

Uluslararası para transferi herhangi bir banka ile yapılması oldukça zor işlemler olabilir, diğer yandan güvenlik sorunu nedeniyle de her sistem veya siteyle işlem yapılması sıkıntı yaratabilmektedir. Ancak Moneygram hem hızlı hem de güvenilir bir sistem ile ülkeler arası para transferi hizmeti veriyor. Son dönemde yaygın şekilde kullanılmaya başlayan sistem dünya üzerinde neredeyse 200 ülkeye yayılmayı başardı. Bu sistem ile Moneygram hesabı bulunan kişiler hangi ülkede olduğundan bağımsız olarak belirli komisyonu ödeyerek işlemi kolay ve hızlı şekilde gerçekleştirebilir. Peki, bir sorun yaşarsanız Moneygram Müşteri Hizmetleri bağlanma nasıl sağlanır?

Moneygram Müşteri Hizmetleri Bağlanma, İletişim Yolları

Moneygram ile bir işlem başlattıysanız bu işlemi internet sitesi üzerindeki takip seçeneği ile kontrol edebilirsiniz. Ancak işlem sürerken bir sorun olması, örneğin paranın sorguda görünmemesi gibi bir durumda müşteri hizmetlerine ulaşmanız gerekir. Müşteri hizmetlerinden önceki aşama olarak sık sorulan soruları sitede bularak inceleyebilirsiniz. Sorunu çözemediyseniz Moneygram Müşteri Hizmetleri bağlanma için +90 212 988 14 32 numarasını tuşlayabilir ve sorunu bildirebilirsiniz veya e-posta aracılığıyla  customerservice@moneygram.com adresine istediğiniz soruları yöneltebilir veya sorun için yardımcı olmalarını isteyebilirsiniz.

Moneygram Para Transferi Nasıl Yapılır?

Moneygram ile para transferi basitçe hallolur. Yapmanız gereken mobil banka şubeleri ya da direkt olarak Monehgram ile anlaşmalı banka veya işyerlerine gidip para transferi işlemini başlatmaktır. Para kısa sürede istediğiniz yere ulaşacaktır. Para alma işlemi de yine aynı iş yerleri ile olur. Para transferi yapıldığı sırada Moneygram para sorgulama seçeneği ile güncel durumu takip edebilirsiniz. Bir sorun olması durumunda ise Moneygram Müşteri Hizmetleri bağlanma yöntemiyle sorunlara kısa sürede çözüm bulabilirsiniz.

Kullanıcılar Bunları da Sordu

Para transferini gerçekleştirmek için hesap nasıl açılır?

Hesap açma işlemi için Moneygram ile anlaşmalı banka ve işyerlerine gitmeniz yeterli. Şubelerde dakikalar içerisinde sizin için bir hesap açacaklardır.

Para gönderim ve alımlarında kimlerin hesabı olmalıdır?

Bazı kişiler parayı gönderenin hesabının olmasının işlem için yeterli olduğunu sanmasına rağmen eğer bir transfer gerçekleşecek ise her iki tarafın da Moneygram hesabı bulunmalıdır.

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)
Yorumlara Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
1 2
Bildirimler kapat

Cihazınızda internet yok...