Mondial Bayilik Başvurusu – BekçiAlımı

Mondial Bayilik Başvurusu

Her geçen gün halkın özellikle de gençlerin motorsikletlere olan ilgisi artıyor ve birçok yeni araç alınıyor. Bu karlı pasta ise birçok üretici ve satıcı arasında paylaşılıyor. Uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteren Mondial bayilik başvurusuile firma ağını genişletmek için sizi de aileye katılmaya davet ediyor. 2004 yılından beri Uğur Motorlu Araçlar bünyesinde piyasaya ürün süren firma bazı modellerini Aydın’da üretirken ürünlerini genel olarak İtalya’dan ithal ederek iç piyasaya sunmaktadır. Firmanın yaklaşık olarak 40 farklı modeli var. 400 satış noktası, 500 servis merkezi ve 250 yedek parça satış noktası ile firma Türkiye çapında etkin ve yaygın bir ağa sahiptir. Bu alanda Türkiye’deki en geniş ağa sahip olan motorlu araç firması olma özelliği taşır.

Mondial Bayilik Başvurusu, Önemli Noktalar ve Avantajlar

Mondial bayilik başvurusu size büyük avantajlarıyla gelmektedir. Yaygın bir satış ve servis ağının Türkiye çapında etkin şekilde işlemesi nedeniyle müşteriler firmanın ürünlerini almakta istekli olacaktır. Sektörde aktif şekilde hizmet veren tek müşteri hizmetleri olan firma bu yol ile müşteri memnuniyetine büyük önem verir. Uzun yıllardır sektörde bulunmanın verdiği deneyim, kalite ve müşteriye yaklaşma alanında büyük bir kolaylık kazandırmaktadır. Firma tüm ürünleri için iki yıllık garanti vermektedir, bu da müşterilere güven verecektir. Yaygın satış, servis ve yedek parça ağı müşterilerin kolay şekilde gerek duydukları hizmetleri almalarını sağlar. Bir ürün seçerken müşteriler bu alanda alacağı hizmete de ulaşabilme noktasında pratikliğe önem verir. Girişimci olarak nasıl Mondial bayilik başvurusu yaparsınız?

Nasıl Mondial Bayilik Başvurusu Yapılır?

Mondial bayilik başvurusu ile motorlu araçlarda Türkiye lideri konumunda bulunan bir firmayı temsil edebilirsiniz. Böyle bir firmayı temsil etmek siz pek çok açıdan kolaylık sağlar, çünkü müşterilere karşı tanıtım, satış, servis gibi pek çok alanda kolaylık sağlar. Başvuru yapmak için web sitesi üzerinden başvuru formunu doldurabilirsiniz

 • Firma Ünvanı
  Firma Kuruluş Tarihi
  Yetkili Kişinin Adı Soyadı
  Doğum Tarihi
  İletişim Adresi
  E-Posta
  Şehir
  İlçe
  Cep Telefonunuz
  İş Telefonu
  Ev Telefonu
[wp-faq-schema title=”Kullanıcılar Bunları da Sordu” accordion=1]

Yazar: Musa GENÇ

Elektrik-elektronik mezunuyum. Uygun zamanlarda ilgilendiğim alanlarda içerik üretiyorum. Makalelerimi yazarken dil bilgisine, imla kurallarına ve doğru verilere ulaşmaya özen gösteriyorum. En güncel yazılarım ve makalelerimle sizlere bilgiler sunuyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir