MNG Kargo Direk Bağlanma – BekçiAlımı

MNG Kargo Direk Bağlanma

MNG Kargo Yurtiçi Taşımacılık A. Ş. 2003 yılında kurulmuştur. 800’den fazla şube, 7’si Teknolojik Aktarma Merkezi olmak üzere 25 Aktarma Merkezi, 14 Bölge Müdürlüğü, kendi bünyesinde 6500 ve acentelerinde 3500 çalışanı vardır. MNG Kargo Yurtiçi ve Yurtdışı Taşımacılık A.Ş., taşımacılık sektörü içinde teknolojik cihazlarınızı gönül rahatlığıyla kargolayabilmeniz için ilk defa Teknolojik Aktarma Merkezi kurmuştur. 2000 yılı sonrasında Türkiye Cumhuriyeti ekonomisine 5 milyar dolardan fazla yatırım getirmeyi başaran bir şirkettir. Sektöründe dünya standartlarının üstüne çıkma, güler yüzlü çalışan ve müşteri memnuniyeti üzerine kurduğu vizyon ve misyonuyla ülkemizde faaliyet gösteren güvenilir bir firmadır. MNG Kargo müşteri hizmetleri direk bağlanma noktasında bilgi sahibi değilseniz aşağıdaki direktiflere uyarak müşteri temsilcileri ile hızlı bir şekilde iletişim kurabilirsiniz.

Müşteri Temsilcileri İle Hızlı Bir Şekilde İletişim Kurmak

Müşteri hizmetleri ile doğrudan, hızlı ve kolay bir şekilde iletişim kurmak için müşteri hizmet numarası 444 0 606’yı aramalısınız. Ardından sırasıyla

  • 1 tuşuna tıklayın
  • 5 tuşuna tıklayın.

Bu işlemleri yaptığınız taktirde doğrudan müşteri temsilcisi telefonu açacak ve size yardımcı olacaktır.

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir