Lords Mobile Bedava Hesaplar – 2023 – BekçiAlımı

Lords Mobile Bedava Hesaplar – 2023

Lords Mobile bedava hesaplar için doğru yerdesiniz. Lords mobile özellikle mobil oyunlarda çok popüler olan epic türdeki oyunlardan birisidir. Kendi yerleşim yerinizi yaptığınız ve hem askerler hem de binalar ile yavaş yavaş geliştiğiniz bu oyun son yıllarda en sevilen türlerden birisi oldu. Oyun online ve dünya çapında her yaştan milyonlarca kullanıcısı var. Oyunda gelişmek çok uzun bir zaman alıyor, çünkü sınırlı imkanlar bulunuyor ve siz bir talimat verdiğinizde ilk başta dakikalar içinde biterken yüksek seviyelerde bu süre günleri hatta haftaları alıyor. Bu nedenle oyun içi alımlar çok fazla oluyor ve genelde hızlandırma ya da kaynak satışı yapılıyor. Siz de yeni başlayıp para harcamak yerine Lords Mobile bedava hesaplar ile oldukça güçlü bir krallığın yönetimini alabilirsiniz.

Lords Mobile Bedava Hesaplar Elmaslı

Lords Mobile popüler bir oyun olmayı kısa sürede başardı. Son yıllarda bilgisayarla için olmasa da mobil platform için çok fazla epic strateji oyunu geliştirildiği bir dönemde Lords Mobile çok fazla rakibe sahipti. Ancak kaliteli bir oyun olması diğerlerinden daha fazla sevilmesini sağladı ve oyun en çok hasılat yapanlardan birisi oldu. Ancak oyuna şimdi başlayanlar çok fazla vakit kaybettiler ve oyunda dezavantajlılar. Zaten güçlenmek çok fazla vakit isterken diğer yandan da diğer oyuncuların saldırıları ile daha da zor oluyor. Lords Mobile bedava hesaplar ise size gelişmiş köyler ve askerler sunuyor. Böylece daha güçlü bir düzeyden başlamak için de şansınız oluyor.

Lords Mobile Bedava Hesaplar Liste

Lords Mobile Bedava Hesaplar

Lords Mobile bedava hesaplar ile oyuna yeni başlayan ve diğerlerine göre çok avantajsız oyuncular olmak yerine daha gelişmiş oyuncular olursunuz. Bu sizi zaman bakımından çok ileri götürür. Böylece vakit kaybetmeden mücadeleye katılırsınız. Aksi taktirde geliştirmeler ve bu geliştirmeler için kaynak toplama süreci günlerinizi alacaktır. Birçok oyuncu bu süreçte sıkılarak oyunu bırakıyor. Hesapları deneyiniz, ancak eğer hiçbiri kullanılamıyorsa bize haber veriniz. Bu durumda sizden önce kullanılmışlardır ve bu nedenle de siz alamazsınız, ancak size yeni bir hesap verilebilir.

Hesap: niyazi61@gmail.com
Şifre: 123456789

Hesap: omercan62@gmail.com
Şifre: master3434

Hesap: kadircan96@gmail.com

Şifre: 123456789

Hesap: gizem35@gmail.com
Şifre: gizem35

Hesap: turkiye81@gmail.com
Şifre: vatansagolsun81

Hesap: opseques21@gmail.com
Şifre: Dragr0nN

Hesap: nexsus34@gmail.com
Şifre: 2211334455

Hesap: kralnejdet@gmail.com
Şifre: nejdetekin

Lords Mobile oyununu hangi cihazlar ile oynayabilirim?

Lords Mobile oyunu sadece mobil ya da sadece PC için değildir. Bu oyunu Mac, IOS, Android ve Windows işletim sistemleri ile oynama şansınız vardır. Oyun tüm bu işletim sistemlerinin mağazalarında ücretsiz olarak bulunur, oyun içi alımlar vardır ve oyun en fazla hasılat yapan oyunlardan biridir.

Lords Mobile minimum sistem gereklilikleri nelerdir?

Minimum sistem gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows 7 SP1

İşlemci: Intel Core i3

Bellek: 2048 MB RAM

Ekran Kartı: 128MB Ekran Kartı (DirectX 10 destekli)

Depolama: 1024 MB kullanılabilir depolama alanı

Ağ Gereksinimi: Geniş bant ağ bağlantısı

Tüm Bedava Hesaplar için sitemizi ya da sitenin bedava hesaplar kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

10 Soru Cevaplandı

  1. bunlardan hiçbiri olmuyor malilime bir tane gönderirir misiniz lütfen baybas019@gmail.com

  2. Bana da 1 tane gönderir misin lütfen abi

  3. Banada 1 tane hesap verebilirmisin

  4. Bunlardan hiç biri olmuyor bir tane hesap gönderir misiniz e posta osmaarzu09@gmail.com

  5. bana göndeirmısın

  6. Bana t4 dü açık bir kale gönderebilirmisiniz lütfen

  7. Abi Selamun Aleykum Banda rica etsem bi hesap gonderirmisin email adresim eren.trkmm74@gmail.com simdiden tesekkur ederim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir