Lords Mobile Bedava Hesap 2021
Lords Mobile Bedava Carlar

Lords Mobile Bedava Hesap 2021

Bu yazıda Lords Mobile Bedava Hesaplar paylaşacağız. Mobil ya da PC platformların tamamında online oyunlar son dönemde gittikçe ön plana çıkmaya başladı. Bu oyunlar büyük bir rekabet ve bununla bağlantılı olarak büyük bir eğlence vadediyor. Buradaki en önemli konu ise online oyunların dünya çapında arkadaşlarınızla beraber gerçek kişilere karşı oyun oynama fırsatı vermesidir. Böylece hem kendi aranızda hem de diğer oyuncularla açık dünyada oyun oynayabilirsiniz. Lords Mobile bedava hesaplar ise size bu oyunda büyük avantaj sağlayabilir. Çünkü bir hesap açmak ve onu iddialı bir seviyeye getirmek gerçekten zor ve zaman isteyen bir uğraştır. Ancak bedava çarlar ile hızlı bir şekilde gelişir ve mücadele edersiniz.

Lords Mobile Bedava Çar Listesi

Lords Mobile bedava hesaplar ile oyunda zaten gelişmiş bir hesabınız olacaktır ve böylece siz uzun süre emek harcayıp sıkılmadan mücadele keyfini alacaksınız. Zaten yeni bir hesapla oynamak ve bu hesabı geliştirmek sanılandan daha zor oluyor, çünkü diğer oyuncularla aradaki güç farkından dolayı güçlenmek kolay olmaz. Bu seviyelerde oyuncuların geneli oyuna devam etmeyerek bırakıyor, bu nedenle oyunu oynayan ve son seviyelere geldiği için bırakan kişilerin bedava hesaplarını kullanmak sizin için daha iyi olur.

Kullanıcı Adı: s343yveryo@gmail.com

Şifre: agasdud05

Kullanıcı Adı: edric43kucd@gmail.com

Şifre: xx3ermajo

Kullanıcı Adı: 199143ellievuys@gmail.com

Şifre: ag4b42sd

Kullanıcı Adı: 42jant43xser@gmail.com

Şifre: xx3ent1o

Kullanıcı Adı: nye3433xz@hotmail.com

Şifre: fcxxalA234

Kullanıcı Adı: niya43zi64571@gmail.com

Şifre: 123456789

Kullanıcı Adı: omerc43an624575@gmail.com

Şifre: master3434

Kullanıcı Adı: kadircan934646621@gmail.com

Şifre: 123456789

Kullanıcı Adı: gizem3_.78235@gmail.com

Şifre: gizem35

Kullanıcı Adı: turkiy34etrtrtr1481@gmail.com

Şifre: vatansagolsun81

Lords Mobile Hile

Lords Mobile oyuncusu olarak büyük zorluklar yaşadığınız için Lords Mobile bedava hesaplar kullanmak istemiş olabilirsiniz. Yeni başlayan birisi için bu oldukça yaygın ve mantıklı bir harekettir, çünkü oyunlarda gelişmiş bir seviyeye gelene kadar genelde çok uzun zaman geçer ve büyük bir emek gerektirir. Ayrıca daha güçlü oyuncular yüzünden gelişme süreciniz çok can sıkıcı bir hal alabilir. Bu nedenle zaten gelişmiş çarları kullanmak oldukça mantıklıdır. Ama hesaplar kullanılmışsa ve yeni bir hesap da bulamıyorsanız sizin bir hesap açmanız ve geliştirmeniz gerekir. Bunu da oyun içi alımla yapacağınız için size oyun içinde kullanabileceğiniz krediler veren hile, promosyon kodu ya da kampanyaları kullanmanız gerekir.

Lords Mobile bedava hesaplar çalışmıyorsa ne yapmalıyım?

Lords Mobile Bedava Hesap

Eğer bizim verdiğimiz veya başka bir siteden aldığınız hesap ya da hesaplar işe yaramıyorsa muhtemelen daha önce kullanılmıştır. Bu nedenle yeni hesaplar aramanız ya da site ile iletişime geçerek haber vermeniz önemlidir. Ya da kendinize bir hesap açarak hileler ile hızlı gelişmeyi deneyiniz.

Lords Mobile hesabım var ve hızlı bir şekilde gelişmek istiyorum, ne yapmalıyım?

Eğer bir Lords Mobile hesabınız varsa ama üst seviye bir hesaba sahip değilseniz oyun içi alımlar yaparak hızlı bir şekilde gelişmeniz gerekir. Bunun içinde oyun içinde alım yapılan elmas ve altınlara ihtiyacınız olur. Bunları kampanyalar, promosyon kodları ve internet sitelerinde bulunan hileler ile elde edebilirsiniz.

Diğer oyunların  bedava hesap ve kodlarını almak için TIKLAYINIZ.

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)
Yorumlara Abone Ol
Bildir
guest
17 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Emre
Emre

Bütün hesaplar alınmış bana bir hesap verebilir misin?

Vayo
Vayo

Abi bu hesabların hepsi alınmış bana yeni bir tane verirmisin? Gmail vusalmnsimov8@gmail.com nurdan verirsen sevinirim.

Berk
Berk

Selamlar. Lords mobile yüksek kudretli bir kale var mı elinizde?

Svetlana,zoya
Svetlana,zoya

Bana iyi bir hesap verin lütfen var mı elinizde Yaa 🙁

ahmet
ahmet

bana 1tane 2milyarlık kale verirmisin lütfen

abidin
abidin

abi hesapları nereye koyuyorsun

abidin
abidin

abi bu hesapların hepsi alınmışta bana “abidinbasyaran@gmail.com” buraya 2-3 milyarlık dolu bir kale verirmisin elinde varsa yoksa bile bir tane dop dolu kale verirsen sevinirim 🙂

Deniz
Deniz

Merhaba bana lütfen t4 lü ortalama 500k olan bir kale verirmisiniz

1 2
Bildirimler kapat

Cihazınızda internet yok...