Koska Bayilik Başvurusu
koska bayilik

Koska Bayilik Başvurusu

Temel ihtiyaçlarımızı karşılayan sektörler tercih olarak dönemden döneme fark gösteriyor olsa da asla sona ermeyecek ve girişimciler için avantajlı fırsatlar sunmaya devam edecektir. Türkiye piyasasında ise asırlık deneyimi ile tecrübenin en önemli olduğu ürünlerden bazılarını üreten Koska 1907’den beri önemli bir firmadır. Firma geleneksel tatlılar, helva, tahin, çikolata, dondurma, lokum gibi pek çok farklı ürün üretmekte ve satışını yapmaktadır. Koska’nın doğal ve kaliteli ürünlerinin ham maddesi deneyimdir. Özellikle lokum, helva gibi ürünlerde doğallık ve geleneksel yöntemler en önemli özelliklerdir. Koska bu güçlü ortaklığına Koska bayilik başvurusu ile yeni noktalar katarak yaygınlaşmayı arttırmayı hedefler. Eğer sizin için de güzel fırsatlar sunacağına inanıyorsanız, franchise bedeli ve şartları inceleyin.

Koska Bayilik Başvurusu, Franchise Bedeli ve Şartları

Koska gıda sektörünün güçlü firması ve bu alanda ulusal piyasanın önemli bir lokomotifi olma niteliği taşır. Koska bayilik başvurusu için ise firma belirli şartların sağlanmasını talep etmektedir. Dükkan hakkındaki şartlar önemli yer tutmaktadır. Dükkanın giriş katta olması, belirlenen metre kareden küçük olmaması önemlidir. Bunun yanında dekorasyon, tabela, reklam panoları gibi tanıtım ve markalaşmayı arttıran elementlerin Koska tarafından belirlenen şekilde yerine getirilmesi gereklidir. Anahtar teslim için belirlenen ücret değişmekle birlikte yaklaşık 500 bin TL’dir.

Başvuru Nasıl Yapılır?

Koska bayilik başvurusu ile ailenin bir parçası olmak istiyorsanız, internet sitesi üzerinden bayilik başvurusu ön başvuru formunu doldurmanız gerekir. (www.koska.com.tr) Telefon ile başvuru yapmak isterseniz veya bilgi almak isterseniz 0216 736 96 14 numarasını tuşlayın. Bunun dışında bayilik   hakkında bilgi alabileceğiniz farklı kanallar vardır.

E-posta: koska.tr@koska.com

Tel: 0212 456 61 00

Kullanıcılar Bunları da Sordu

Girişimcinin karşılaması gereken şartlarda temel olan nedir?

Girişimciler maliyeti ve dükkanın fiziksel özelliklerini karşılamalıdır. Bunun yanında girişimcinin tek uğraşının  bu bayi olması ve girişimci ruhuna sahip olması firma tarafından aranan özelliklerdir.

Dükkanı seçerken nelere dikkat edilmelidir?

Dükkan açmak istediğimiz noktanın belirli bir büyüklüğe sahip olması ve giriş kat olması önmelidir. Bunun yanında işyerinin ara sokak veya işlek olmayan caddelerde açılması hem marka imajına hem de dükkanın satış potansiyeline büyük zarar verebilir. Bu yüzden de dükkanın işlek bir cadde veya meydan gibi bir yerde açılması gerekir.

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)
Yorumlara Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
1 2
Bildirimler kapat

Cihazınızda internet yok...