Kızılay Bekçilik Parkuru Kursu

Çarşı ve mahalle bekçisi olmak isteyen adaylar  Ankara Kızılay ilçesinde 2019 yılı 8 bin bekçi alımını bekliyor. İlan 6 Mart 2019 tarihinde gelecek ve bekçilik sınavları başlayacak. Bu alımda Ankara’ya 500 bekçi alınacak. Kızılay dan bekçi olmak isteyen bir aday fiziki parkur dan yüksek not almak zorundadır. Adaylar şimdiden bekçi parkuru arayışına girdiler. Bu süreçte adayları bekleyen sınavlardan biri de bekçilik fiziki parkur sınavı. Bu sınavdan 100 alan adayların bekçi olma olasılığı çok yüksektir. Bunun için de bekçilik parkuru kursuna katılmanızı tavsiye ederiz.

Ankara Kızılay ilçesinde bekçilik kursu arayan ve çalışmak isteyen adaylara tavsiyemiz ANKARA KIZILAY BAŞKENT PARKUR KURSUdur. Uzman ekibi, deneyimli hocaları, donanımlı araçları ve adaylara özel çalışma programları ile Ankara Kızılay da bekçilik parkuru arayan herkese ANKARA KIZILAY BAŞKENT PARKUR KURSU‘nu tavsiye ederiz. 2019 8 bin bekçi alımında başarıyı yakalamak ve rakiplerinizden bir adım önde olmak istiyorsanız mutlaka telefon edin: (Ara: +905558321888)

Bekçilik parkuru ve kursu arayan Kızılay’daki bekçi adayları bekçilik kurs ücreti olarak uygun fiyatlara hizmet sunan, geçmişi sağlam ve uzun yıllardır hizmet sunan Kızılay Bekçilik Parkur Kursu’nu aramalarını tavsiye ederiz. Fiziki sınav parkurunu 40 saniye ve altında tamamlayan aday 100 tam puan alır. 100 tam puan alan adayın diğer bekçi adaylarından kat kat avantaj sağlayacağı tartışılmaz bir gerçek. Bunun için de sınav sürecinden önce hazırlanmanız oldukça önemlidir.

Bu makale ile alakalı toplam soru cevaplandı. Soru sormak ve sorulara verilen cevapları okumak için aşağıya bakınız.
Utku DEMİR
Utku DEMİR hakkında 597 makale
Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

SORU-CEVAP FORMU

avatar
  TIKLA TAKİP ET!  
Bildir