Jaumo Abonelik İptali, Jaumo Nedir? – BekçiAlımı

Jaumo Abonelik İptali, Jaumo Nedir?

İnternet dijital çağ ve gelişen teknoloji aracılığıyla artık hayatımızda geçmişe göre çok daha geniş bir alan kaplıyor. Özellikle de salgının etkili olması ve bizi uzun süre evlerde tutmasıyla beraber sanal yollardan gelişmeye daha fazla zaman harcamaya başladık. Bu alanların başında ise eğitim, iş, eğlence ve sosyalleşme geldi. Çünkü bunlar büyük oranda dışarı çıkarak yaptığımız şeylerdi ama arık bu imkan yoktu. Sosyalleşme için hem genel sosyal medya platformları bir seçenek olabilirken hem de arkadaşlık siteleri vardır. Bunlar arasında en ünlü olanlar Jaumo ve Tinder olarak sıralanabilir. Bu siteler Premium üyelik hizmeti ile ek hizmetler de sunmaktadır. Abone olduktan sonra sık sorulan sorular ise Jaumo abonelik iptali ve Premium üyelik hakkında olmaktadır genellikle.

Jaumo Abonelik İptali Nasıl Yapılır?

Jaouma abonesi olduktan sonra ücretsiz şekilde birçok hizmetten yararlanabilirsiniz. Karşınıza çıkan kişileri beğenerek onların cevabını beklersiniz, size verilen kredi ile konuşmayı başlatan taraf da olabilirsiniz. Ancak bu haklar standart üyelikte sınırlıdır. Premium üye olursanız ise özellikle konuşmayı başlatma, profilinizi inceleyenler ve diğer profillerde daha fazla ayrıntı görme gibi özellikleri elde edersiniz. Premium üyeliğin iptalini uygulama veya site içerisinden kısa bir sürede yaparsınız, eğer sorun olursa firma ile iletişime geçiniz. Standart Jaumo abonelik iptali ise yine uygulama üzerinden yapılabilir, ayrıca Google üzerinden de bu işlemleri yapabilirsiniz. Eğer talebinize karşılık alamazsanız ya da işlemleri tamamlayamazsanız site ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Jaumo İletişim Kurma Yolları

Jaumo ve benzeri uygulamalar birer firma olmadığı için kontak kurmak için bir numaraları olmaz genelde ya da kurulu oldukları bir ofis bulunmaz. Firma yurtdışı merkezli hizmet veriyor da olabilir. Bu nedenle eğer Jaumo üyelik iptali ya da Premium üyelik gibi konularda sorun yaşarsanız yapmanız gereken internet tabanlı bir şekilde iletişime geçmektir. Bunun için en kolay yol sitenin içinden sizi yönlendiren iletişim kutularını kullanmaktır. (https://www.jaumo.com/contact/) Böylece kolay bir şekilde destek birimine ulaşabilirsiniz. Ayrıca e-mail aracılığıyla da iletişime geçebilirsiniz, info@joyridedating.com, adresinden firmaya ulaşabilir ve yaşadığınız herhangi bir sorunu bildirebilirsiniz. Sorunlar dışında bir talebiniz olursa da bu iletişim yolları üzerinden ulaşabilirsiniz.

[wp-faq-schema title=”Kullanıcılar Bunları da Sordu” accordion=1]

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir