İstanbul Emniyetinden Asil Kazanan Bekçi Adaylarına Duyuru

İstanbul için 7 bin alımlı 2018 1. dönem bekçilik sınavlarına girip asil olarak kazanan adaylara İl Emniyeti duyuru SMS’i gönderdi. İstanbul İl Emniyet Müdürlüğünde görevlendirilmek üzere Çarşı ve Mahalle Bekçisi sınavını asil olarak kazanan adaylara 10.12.2018 Pazartesi gününden itibaren İstanbul ilindeki hastanelerden sağlık kurulu raporu aldırılacaktır. Bu süreçte tüm asil adayların belirtilen tarihte İstanbul ilinde olması gerekmektedir. Sağlık kurulu raporu aldırılacak hastaneler daha sonra bildirilecektir.

Hastane duyuruları da SMS üzerinden yapılacaktır. Kimin hangi hastaneye gideceği yine adaylara iletilecek. Bekçi adaylarına rapor alırken hastanede polisler ya da bekçiler eşlik edecektir. Diğer iller için de rapor işlemleri devama diyor. Henüz rapor işlemleri başlamamış olan iller için asil kazanan adaylar emniyet ile iletişime geçebilirler.

SMS gelen adayların arşiv araştırmasının olumlu sonlanıp sonlanmadığı konusunda bilgimiz yok. Zaten bu konuda kimse direkt bilgi veremez. SMS almadıysanız numaranızın başvuru sırasındaki ile aynı olup olmadığına dikkat ediniz. Bilgi için emniyet müdürlüklerine başvurunuz.

Asil kazanan bekçi adaylarına duyurulur.

Polis adayları; Polis olup olmayacağınızı belirleyecek olan sözlü sınavdır. Birçok aday sözlüden düşük not alıp elenir. Sözlü mülakata mutlaka çalışmalısınız. Aşağıdaki uygulamalar bunun için. 2019'de alınacak 15 BİN PMYO ve POMEM polis öğrencisi arasında siz de yer alın. Üstelik polislik sınavları zamanında, sürekli güncellenen içeriklerle rakiplerinizden bir adım önde olacaksınız. Binlerce polis adayını mesleğe kazandırdığımız için iddialıyız.İndirmek İçin LOGOYA TIKLAYIN
Bu makale ile alakalı toplam 197 soru cevaplandı. Soru sormak ve sorulara verilen cevapları okumak için aşağıya bakınız.

197
SORU-CEVAP FORMU

avatar
  TIKLA TAKİP ET!  
En Yeniler Eskiler
Bildir
Serkan
Ziyaretçi
Serkan

Merhaba admin yedek olarak kazandım asiller eğitimde yedeklerin Sağlık raporu kadar alındı şimdi sonuç ney bizim hiç birşey söylenmiyor ?

Fatihhhh
Ziyaretçi
Fatihhhh

Selam admin istanbula 400yedek alındı ve siz yorumlarda kazandınız yazmişsiniz peki 7ocakta girenler elenen olursa 400den sonrasımı alınacak yedek

Quaresma
Ziyaretçi
Quaresma

Admin gözümde miyop var sag 0.75 sol 1.00 sonuç kısmına A3 dilimi yazıldı heyetten bekçi olur onaydı aldık Ankarada sorun çıkar mı saglam yazılmadı diye

akif
Ziyaretçi
akif

2019da 10bin alımmı olucak yoksa bu 7binin üzerine ilave mi?

Ali
Ziyaretçi
Ali

Ben ilçedeyim başvuruyu nereye nasıl yapmam lazım

Okan can
Ziyaretçi
Okan can

Merhaba. Admin özel güvenlikten bekçiliğe geçebilirmiyim açık öğretimden de okul okuyorum lütfen cevap?😊

MUHAMMET Y
Ziyaretçi
MUHAMMET Y

Kolay gelsin ben sağlık raporuna itiraz ettim itiraz süreci nasıl işliyor bilgi verebilir misiniz

Sss35
Ziyaretçi
Sss35

Admin bir hafta önce hastane raporlarını hallettik çok şükür bişey çıkmadı yedek listede 143.siradayim İzmir için sence çağırılır mıyım?

çarsımahalle
Ziyaretçi
çarsımahalle

sayın admın ıstanbulda 370. adayım aradılar emnıyetten 4 gun sonra saglık raporu ıcın cagırdılar ve sağlam aldım hepsınden dosyam ankaraya gıttı ben yedek ıcın hazır bekletılıyor muyum ? yoksa kazandım mı ?

Esra
Ziyaretçi
Esra

Kardeşimi saglik kuruluna girmesi için çağırdılar hastaneden rapor alırken para istiyorlar mı

Bekçi
Ziyaretçi
Bekçi

Hayır

AHMETT
Ziyaretçi
AHMETT

Merhaba ADMIN;
YEDEKTİM SORUŞTURMA İÇİN ARADILAR SAĞLIKLA İLGİLİ HİÇBİR ŞEY DEMEDİLER 2 HAFTA ETTİ TARAFIMA DÖNÜŞ YAPILMADI, SİZCE ÇAĞIRMA İHTİMALLERİ NEDİR ?

Murat
Ziyaretçi
Murat

Sayın admin merhaba ;
Kütahya 100 asil ve 50 yedek sağlık raporu için çağrıldı bende 9. Yedek hazır bekliyorum gelme şansı varmıdır . Cevap vereceğinden hiç şüphem.yok kolay gelsin .

Ozcan
Ziyaretçi
Ozcan

Admin 2013 yilinda konut dokunulmazligi ihlalinden dolayi mahkeme gordum 1 yil 8 ay hapis cezasi aldim sonra 5 yıl sureyle denetimli serbes birakilmasina karar verildi. Kararin sonunda sanik hakkinda hagb karari verildiginden bu asamada sanik hakkinda 5237 sayılı TCK’nun 50., 51. ve 53. maddelerinin uygulanmasına yer olmadığına diye yazir bu karara ve sonuca gore guvenlik sorusturmam olumsuz olurmu.
Pomem ve bekcikikte 26/09/2004 tarihli 5237 sayili turk ceza konunun 53. Maddesinde belirtilen sureler gecmis olsa bile adayin kendisinin evli ise esinin; kasten islenen bir suctan hagb karari verilmis olsa dahi 1 yil veya daha fazla sureyle hapis cezasina mahkum olmamak yaziyor.
Pomemde yazan ile benim yasayip karara baglanan durumum bekci olmama engelmidir. Tesekkurler.

Burhan
Ziyaretçi
Burhan

Merhaba trabzonda yedeklere kaldim emniyet beni saglik raporu almaya yolladi gozlerimden lazer operasyon yaptirdim henuz iyilesmedi. emniyet raporu acele ettirmem konusunda israr ediyor oysaki daha yeni gelenler yani rapor alanlar bile var.saglik raporunun emniyete teslimi icin belirli bir sure var midir.varsa kac gun ya da son zamani ne zamandir.sevgili adminim.

Bekçi adyı
Ziyaretçi
Bekçi adyı

Admin benim sağlık raporu hepsi iyi ama üroloji bi böbreğimin diğerinden hafif küçük olduğunu yazdı altınada sağlam yazdı ultrason da da hersey iyi iki böbrek te aynı boyda diye cıktı heyet te sorun olmadı heyet hayırlı olsun dedi yani sorun yok dedi ankarada herhangi bi sorun olur mu ürolojinin yazdığı olursada ne yapabilirim