İstanbul 1. Dönem Bekçi Atamaları Yapıldı
istanbul bekçi alımı

İstanbul 1. Dönem Bekçi Atamaları Yapıldı

İstanbul ilinde 2018 1. dönem bekçilik atamalarını bekleyen asil adaylarına müjde! Atamalar yapılıp adaylara bilgi mesajları gönderildi.  Kazanan adaylara gönderilen mesaj şu şekildedir:

İSTANBUL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNE ÇARŞI VE MAHALLE BEKÇİSİ OLARAK ATAMANIZ YAPILMIŞTIR. GÖREVE BAŞLAMA İŞLEMLERİNİZ BAYRAMPAŞA İLÇESİNDE BULUNAN BAYRAMPAŞA ÇEVİK KUVVET ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜMÜZ YERLEŞKESİ BRİFİNG SALONUNDA 07.01.2019 GÜNÜ SAAT 12:00’DAN İTİBAREN YAPILACAKTIR. BELİRTİLEN SAATTE VE BELİRLENEN YERDE HAZIR BULUNMANIZ GEREKMEKTEDİR. BAŞVURU YAPMAMANIZ HALİNDE ATAMA ONAYINIZ 7201 SAYILI TEBLİGAT KANUNU HÜKÜMLERİNE GÖRE İPTAL EDİLECEKTİR. İSTANBUL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ PERSONEL ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

istanbul atama

İstanbul’dan kazanan adayların eğitimlerinin nerede olacağı ve diğer hususların bugün brifingde verilmesini bekliyoruz. Diğer illerden de işlemleri tamamlanan adaylara SMS, il whatssapp grupları ve diğer iletişim araçları ile bilgiler verilmektedir.

brifing istanbul egitim
İstanbul’da 1. dönem bekçilik için 885 kazananın işlemleri sürüyor…

Önemli Not: Bu haberin 2019 yılında yapılması planlanan ve yeni başvuru ile başlayacak bekçi alım ilanı ile herhangi bir alakası yoktur. Yeni bekçi alımı ile ilgili haberimiz için tıklayınız.

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)
Yorumlara Abone Ol
Bildir
guest
91 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Yunus
Yunus

Ben istanbul 913. yedeğim bu alımlara girme şansım varmı

Sadi
Sadi

Konyadan bir aciklama varmı admin

Cml
Cml

Bu sms tüm istanbul adaylarına mı yapıldı asıl olarak sağlık raporu aldığımız 35 kişiden hiç birisi sms almadı hepimiz mi elendik yoksa ilçe ilçe mi veriliyor bu brifingler.

Kadir
Kadir

Gelmedi hala mesaj bı sorun çıkmış olabilir mi?

misafir
misafir

Yedekler ne zaman açıklanacak bilginiz var mı ?

Bkc
Bkc

Ben 330 yedek adayim saglik kurulundan olur aldik atanma ihtimali var mi

DHAMN
DHAMN

İSTANBUL İÇİN ASİLLERDEN KESİN ELENEN SAYISI BİLGİSİ VARMIDIR SİZDE?

Uğur
Uğur

Istanbul 98.yedegim yedekler nasıl çağrılacak

Uğur
Uğur
Cevaplandı:   Utku DEMİR

Çağrılma ihtimalim nedir

1 2
Bildirimler kapat

Cihazınızda internet yok...