İş Bankası Kredi Başvurusu SMS, Ayrıntılar – BekçiAlımı

İş Bankası Kredi Başvurusu SMS, Ayrıntılar

Kredi çekmek eskiden çok zor bir işlemdi. Şubeye gitmeniz ve bir teminat ya da kefilinizin olması gerekirdi. Teknoloji ise artık bankacılıkta yeni yöntemlerin kullanılmasına yol açtı. Her türlü kredi, kredi karı, fatura gibi ödemelerimiz aynı veri tabanına aktarılarak kredi notumuz ortaya çıkıyor ve artık kefil olmadan bu kredi notumuza göre kredi veriliyor. Kredi notu kolay işlem yapılmasının önünü açtı ve şu an bankalar telefon veya bilgisayar ile şubeye gitmenize gerek kalmadan kredi veriyor. İş Bankası kredi başvurusu SMS ile 48 ay vadeli 50 bin lira kredi veriyor. Hem de şubeye gitmenize gerek kalmadan her şeyi telefondan yapabilirsiniz.

İş Bankası Kredi Başvurusu SMS, Şartlar, Nasıl Başvuru Yapılır

Türkiye İş Bankası kredi almak isteyen vatandaşlarımıza SMS ile 50 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi veriyor. İş Bankası kredi başvurusu SMS ile başvuru yapmak için kredi miktarını ve TC kimlik numaranızı yazarak 4402’ye göndermeniz gerekiyor. Şu şekilde: NAKİT, TC KİMLİK NO, KREDİ TUTARI, AYLIK GELİR aralarında boşluk bırakılarak yazılıp 4402’ye gönderilmelidir. Bu yolla yaptığınız başvuru sonucunda banka kredi alıp alamayacağınız konusunda bir çalışma yapacak ve daha sonra size olumlu veya olumsuz dönüş yapılacaktır. Kredi onaylanırsa mobil bankacılık veya internet şubesi aracılığıyla krediye kesin onayı verebilirsiniz.

Telefon İle İş Bankası Kredi Başvurusu

İş Bankası kredi başvurusu yapmak için farklı yollar sunulmaktadır. Artık şubeye gitmek yerine pratik başvuru yolları daha fazla tercih edilmektedir. İş Bankası kredi başvurusu SMS bu yöntemlerden en yenisi ve bu yolla 48 ay vadeli 50 bin TL’ye kadar kredi başvurusu yapılabilir. Bunun dışında internet şubesi, mobil bankacılık ve çağrı merkezi ile başvuru yapabilirsiniz. Başvuru ile 40 bin TL kredi alabilirsiniz ödemesini ise 48 ayda yapabilirsiniz.

[wp-faq-schema title=”Kullanıcılar Bunları da Sordu” accordion=1]

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir