İpragaz Bayilik Başvurusu – BekçiAlımı

İpragaz Bayilik Başvurusu

Her evde veya iş yerinde ve bunların yanında araçlarda yaygın bir şekilde LPG kullanırız. Hatta neredeyse her evde ihtiyacımızı LPG ile karşılamaktayız. Bu alanda Türkiye’nin öncü firması Eureka Metal Anonim Şirketi adıyla 1961’de kurulan İpragaz’dır. İpragaz 1961’de Türkiye’nin ilk resmi Sıvılaştırılmış Petrol Gazı dolum tesisi ve dolum istasyonunu kurmuş ve ilk tüp dolumunu gerçekleştirmiştir. Son yıllarda ise İpragaz dünyanın en büyük LPG şirketi olan SHV Energy bünyesine katılmıştır. Böylece Türkiye piyasasının en köklü ve en büyük Pazar paylarından birine sahip olan firma dünyanın en büyüğü ile ortaklık kurarak daha da güçlenmiştir. İpragaz yaygın ağını daha da genişletmek amacıyla otogaz ve tüpgaz olarak iki farklı tipte İpragaz bayilik başvurusu kabul etmektedir.

İpragaz Bayilik Başvurusu, Otogaz

İpragaz bayilik başvurusu olarak Otogaz tipini seçerseniz hem avantaj hem de dezavantajlarınız olacaktır. Türkiye genelinde birçok ofis, müdürlük, otogaz ve tüpgaz bayilikleri bulunan İpragaz deneyimi ve hem ulusal hem de uluslararası piyasa gücüyle güçlü bir profil çizer ve müşteriler tarafından tercih edilir. Çünkü güvenilir ve kaliteli ürünler sunan bir firma her zaman pazara önde girmektedir. Otogaz, araçlarda kullanılır ve araçların yakıt kullanımı ile evlerin yakıt kullanımı arasında büyük bir miktar farkı vardır. Otogaz kullanım miktarıyla büyük bir satış imkanı sunabilir, diğer yandan ise satış için tanıtım bunun için de konum önemli bir yer tutacaktır.

İpragaz Bayilik Başvurusu, Tüpgaz

İpragaz tüpgaz alanında sektörün öncüsü olma niteliği taşır. 1961’de Türkiye’de ilk tüpgaz dolumunu gerçekleştiren firma 50 yıllık deneyimiyle hizmet vermektedir. Aynı zamanda girişimciler için İpragaz bayilik başvurusu ile sizlere de kardan pay alma şansı sunar. İpragaz yarım asırlık deneyimi ile teknik, güvenlik ve pazarlama alanlarında sektörün ilerisinde bir bilgi birikimine sahiptir. Türkiye genelinde 2000 bayi ve bu bayilerde çalışan 4000 personel ile tüm ulusa hizmet vermektedir. Tüpgaz bayisi açarak ev ve işyerlerinde temel ihtiyaçlardan birini karşılamaya talip olabilirsiniz.

[wp-faq-schema title=”Kullanıcılar Bunları da Sordu” accordion=1]

Yazar: Musa GENÇ

Elektrik-elektronik mezunuyum. Uygun zamanlarda ilgilendiğim alanlarda içerik üretiyorum. Makalelerimi yazarken dil bilgisine, imla kurallarına ve doğru verilere ulaşmaya özen gösteriyorum. En güncel yazılarım ve makalelerimle sizlere bilgiler sunuyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir