ING Bank Kredi Başvurusu SMS – BekçiAlımı

ING Bank Kredi Başvurusu SMS

Krediler bizim ihtiyaç duyduğumuzda para desteğimizi sağlayan en önemli desteklemelerdir. Teknoloji geliştikçe bankalar da bunu kullanarak daha pratik yollar ile ürünlerini satmaya başladı. Bankaların ise en önemli ürünlerini krediler oluşturur ve artık kredi çekmek için pek çok basit yöntem var. Son dönemlerde ATM, mobil bankacılık, internet bankacılığı ve hatta SMS ile de kredi çekme şansınız olabilir. ING Bank kredi başvurusu SMS ile kredi çekmek isteyen kişiler bir ön başvuru yapabilecekler.

ING Bank Kredi Başvurusu SMS, Nasıl Yapılır?

ING Bank kredi başvurusu SMS oldukça basit bir şekilde yapılır ve ihtiyaçlarınız için çözüm bulunur. SMS ile kredi başvurusu için KREDİ yazarak bir boşluk bıraktıktan sonra TC kimlik numaramızı eksiksiz ve doğru biçimde yazdıktan sonra 2205’e bu bilgileri kısa mesaj olarak göndermek yeterli oluyor. Bu mesajla ön başvurunuz alınıyor ve kredi alıp alamayacağınıza dair size olumlu veya olumsuz dönüş yapılır. Bu dönüş olumlu olursa sözleşme aşamasına geçilir. Bu durumda ya şubeye gitmelisiniz ya da mobil bankacılık veya internet bankacılığı ile kredinizi alabilirsiniz.

Findeks Kredi Notu Sorgulama

Kredi çekmek için başvuru yaptığınızda geliriniz, ödeme performansınız ve en önemlisi kredi notunuz en önemli etkenlerdir. ING Bank kredi başvurusu SMS ile bir başvuru yaparsanız da ilk olarak kredi notuna bakılır. Kredi notunuz yüksekse bu ön başvuru olumlu şekilde sonuçlanacaktır ve siz de kredinizi çekersiniz. Başvuru yapmadan önce kredi notunuzu öğrenebilirsiniz. ING Bank müşterisi iseniz RAPOR TCKN yazıp 2205’e SMS göndererek öğrenebilirsiniz.

[wp-faq-schema title=”Kullanıcılar Bunları da Sordu” accordion=1]

 

Yazar: Musa GENÇ

Elektrik-elektronik mezunuyum. Uygun zamanlarda ilgilendiğim alanlarda içerik üretiyorum. Makalelerimi yazarken dil bilgisine, imla kurallarına ve doğru verilere ulaşmaya özen gösteriyorum. En güncel yazılarım ve makalelerimle sizlere bilgiler sunuyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir