İnci Vakfı 2020-2021 Burs Başvurusu – BekçiAlımı

İnci Vakfı 2020-2021 Burs Başvurusu

İnci Vakfı, 2020-2021 yılı için öğrencilere karşılıksız burs vereceğini duyurdu. Karşılıksız yapılan bu burs desteğine şartları tutan tüm öğrenciler başvuruda bulunabilirler. Bu güne kadar 79 bine yakın öğrenciye burs veren  İnci Vakfı bursuna şarları taşıyan tüm kişilerin başvurmasını tavsiye ederiz. Üniversitede başarı durumunuz iyi ve maddi imkanlarınız sınırlı ise bu burs karşılıksız olduğundan tam sizin ihtiyaçlarınız içindir.

Burs Şartları

İnci Vakfı tarafından sağlanan karşılıklısı eğitim bursunu almak için aşağıdaki şartları taşımanız gerekmektedir:

  • TC Vatandaşı olmak
  • TC Anayasası’na ve değerlerine saygılı ve bağlı olmak
  •  Her sınıfta tüm derslerden başarılı olmak ve başarı ortalaması olarak; yüz (100) üzerinden değerlendirme yapılması durumunda (75)’den, dört (4) üzerinden değerlendirme yapılması durumunda (3.0)’den aşağı olmamak
  • Başka bir burs almış olmamak
  • Örgün eğitim programında olmak
  • Sosyal sorumluluk projelerinde görev almak ve bunu belgelemek

Başvuru Tarihi:

İnci Vakfı yaptığı duyuru ile 2020-2021 bursu için başvuruyu Ağustos ayı içerisinde alacağını belirtti. Burs, karşılıksız olarak 9 ay süreyle verilmektedir. Burs başvuruları her yıl  “15 Ağustos – 15 Eylül” tarihleri arasında kabul edilmektedir.

Burs başvuruları her yıl  “15 Ağustos – 15 Eylül” tarihleri arasında kabul edilmektedir.

Başvuru Adresi ve Formu

İnci Vakfı tarafından sağlanan tüm burs ve parasal imkanlara ve başvuru formunu resmi internet adresi üzerinden ulaşabilir, belgelerinizi ve başvuru bilgilerinizi online olarak siteden yükleyebilirsiniz.

http://incivakfi.org/burs-basvurusu.aspx

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir