Hangi il Kaç Bekçi Alıyor? – BekçiAlımı

Hangi il Kaç Bekçi Alıyor?

2020 için bekçi alım ilanı henüz gelmedi. Aşağıda eski bekçi alım ilanı metnini görebilirsiniz Güncel alımlar için ana sayfamıza bakın.

Son bir iki ay içerisinde çıkan bekçi alım ilanları ilerleyen zamanlarda da devam edecektir. Bekçi alımları aslında tüm adaylar için avantajlı ve atanma olasılığınızın normal atamalardan daha yüksek olduğu bir meslek diyebiliriz. Çünkü bekçi olabilmek için il sınırları içerisinde bir yıldır ikamet ediyor olmak şeklinde bir şart var. Bu şart adayların başvuru yapabileceği il seçimini sınırladığı için her aday ikamet ettiği ile başvurabiliyor.

Şuana kadar bekçi alınmayan iller oldu, ilerleyen zamanlar da bu iller içinde ilanlar çıkmaya başlayacaktır. Şunu beklemeyin 81 ile aynı anda ilan çıkacak şeklinde bir bekleyişe girmeyin. Sırasıyla alım yapılacaktır.

Sizlerden gelen yorumlarda sürekli gece çalışılması eksi bir durum olarak değerlendirilmiş. Bu durumun ilerleyen zamanlarda düzelme olasılığı var.

Hangi İl Kaç Bekçi Alıyor?

Erzurum 150 bekçi alımı yapacak, İzmir 750 bekçi, Sakarya 150 bekçi, Adana 600 bekçi, Kocaeli 200 bekçi, Ankara 1000 bekçi, Antalya 250 bekçi, Hatay 300 bekçi, Bursa 250 bekçi, Samsun 250 bekçi, Trabzon 150 bekçi ve İstanbul 2000 bekçi alımı yapacak. İlanların hepsi sitemizde bulunmaktadır detayları inceleyebilirsiniz. Toplamda ise 6000 civarı bekçi alımı yapılıyor.

Tüm ilanlarda bekçi alım şartları aynı olduğunu unutmayın.

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir